DR ANDREW MOULDEN – KAŻDA SZCZEPIONKA POWODUJE POWAŻNĄ SZKODĘ – Odkrywamy Zakryte
DR ANDREW MOULDEN – KAŻDA SZCZEPIONKA POWODUJE POWAŻNĄ SZKODĘ

Dr Andrew Moulden, kanadyjski lekarz, przedstawił jasne dowody naukowe na to, że każda dawka szczepionki podana dziecku lub dorosłemu powoduje szkodę. Prawda, którą odkrył, została odrzucona przez konwencjonalny system medyczny i przemysł farmaceutyczny. Niemniej jednak jego ostrzeżenie i przesłanie pozostają solidnym dziedzictwem człowieka, który przeciwstawił się wielkiej farmacji i ich programowi szczepienia każdej osoby na Ziemi.

Zespół spektrum niedotlenienia Mouldena

Dr Moulden zauważył, że szybki rozwój współczesnych chorób neurorozwojowych, takich jak autyzm, choroba Alzheimera i liczne inne zespoły, są w rzeczywistości spowodowane tym samym procesem.

Uważał, że obecna epidemia tych współczesnych chorób ma jedno źródło.

 

Zrozumiał, że szczepionki i toksyny (w powietrzu, w wodzie, w naszych domach i jedzeniu) wywołują zespół ściśle powiązanych chorób.

Twierdził, że wiele czynników może ze sobą współpracować, aby wywołać jeden rodzaj reakcji w ciele, który może następnie wytwarzać różne zestawy objawów.

Chociaż każdemu z nich przypisuje się różne zestawy objawów i różne nazwy chorób, w rzeczywistości wszystkie one są częścią spektrum chorób, które nazwał zespołem spektrum niedotlenienia Mouldena.

Zaburzenia uczenia się, autyzm, choroba Alzheimera, choroba jelita drażliwego, choroba Crohna, zapalenie jelita grubego, alergie pokarmowe, nagła śmierć niemowlęcia, zaburzenia napadowe idiopatyczne, schizofrenia, zespół Tourette’a, zespół przewlekłego zmęczenia, fibromialgia, ekspresyjna afazja, zaburzenia zdolności mowy, zaburzenia deficytu uwagi, ciche udary niedokrwienne, zakrzepy krwi, idiopatyczna plamica małopłytkowości, choroba Parkinsona i inne współczesne zaburzenia neurorozwojowe są ściśle ze sobą powiązane na wiele sposobów i są częścią jednego większego zespołu.

Persona non grata

Tym samym dr Moulden wyszedł poza ramy medycyny konwencjonalnej i uznał, że każda choroba ma jedną przyczynę.

Oznaczało to również, że leczenie przyczyny leżącej u podstaw całego spektrum chorób składających się na zespół można rozpatrywać w sposób jednolity.

Dr Moulden przyglądał się przyczynom współczesnych syndromów i chorób.

Opracowywał metody leczenia, które potencjalnie mogłyby wyleczyć współczesne choroby, takie jak autyzm, choroba Alzheimera, trudności w nauce, chroniczne zmęczenie itp.

Jego niefarmaceutyczne lekarstwa były tanie.

Sprowokowało to przemysł farmaceutyczny i stowarzyszenia lekarzy alopatycznych do silnej reakcji na jego osobę i jego badania.

Kiedy po wielu latach badań zgromadził ponad 5000 zdjęć twarzy dzieci „przed i po” szczepionce MMR i był gotowy do upublicznienia tego, co odkrył, zmarł nieoczekiwanie w listopadzie 2013 r. w wieku 49 lat.

dr-moulden.jpg

Moulden wskazał na wywracające się oczy oraz na opadanie kącika ust, jako klasycznej oznaki zaburzeń przepływu krwi do mózgu po przyjętej szczepionce.

Był gotów upublicznić te ważne dane i ich szczegółowe opisy, ale system opieki zdrowotnej nie chciał, aby zwykli ludzie się o tym dowiedzieli.

Każda szczepionka powoduje szkody

Jako silny zwolennik zakończenia stosowania wszystkich szczepionek, nie popierał tego, co medycyna zrobiła ludzkości, wprowadzając do obiegu obowiązkowe szczepienia i nie bał się przy tym wygłaszać ostrą krytykę:

[…] to, co zrobiliśmy sobie nawzajem za pomocą szczepionek, spowodowało najgłębsze szkody dla ludzkości w całej historii. Powodem, dla którego znaleźliśmy się w tym miejscu, jest częściowo nasza arogancja w myśleniu, że wiemy wszystko. W fizjologii i medycynie nie wiemy wszystkiego!

Nasza chciwość do zwiększania własnego interesu w celu zarabiania pieniędzy, sprzedaży produktów i wspierania sojuszy korporacyjnych. Komercjalizacja przejęła podstawową ludzką wartość: „rób innym tak jak inni”. Kiedy społeczeństwo zwraca się ku tej ludzkiej wartości, wszyscy razem pracowalibyśmy dla większego dobra. Jednak inne wartości stały się ważniejsze. Nie dbam o to, na czyje stopy stąpam i jak się tam dostaję, dopóki moje amerykańskie marzenie się spełni. Nie obchodzi mnie, kto musi za to zapłacić w drodze do celu.

Uważał też, że KAŻDA szczepionka powoduje niedokrwienne mikro udary w mózg i innych narządach:

Szkody poszczepienne nie ukazują się tylko jako jeden objaw, lecz te reakcje niepożądane są liczne i zróżnicowane. W dodatku reakcje poszczepienne mogą wystąpić tuż po otrzymaniu zastrzyku lub mogą wystąpić wiele lat później. Często widać je dopiero po wielu różnych dawkach szczepionek.

To zróżnicowanie reakcji i nieprzewidywalny czas ich pojawiania się daje przemysłowi farmaceutycznemu i kontrolowanemu przez nich medycznemu establishmentowi, statystyczną pewność siebie, aby móc twierdzić, że szczepionki nie powodują szkody.

Jak nie widzą dużej ilości działań niepożądanych jednego typu, w krótkim odstępie czasu, to dochodzą do wniosku, że szkoda nie została poczyniona.

Do jakich jeszcze wniosków w swej pracy doszedł dr Moulden?

Mikro udary i zagrożenie dla naszego życia

Spędzając całe lata na analizowaniu mechanizmów powstawania skutków ubocznych po przyjętej szczepionce, dr Andrew Moulden doszedł do ciekawych wniosków.

Jak już wyżej wspomniano, odkrył, że każda szczepionka prowadzi do powstawania niedokrwiennych mikro udarów w mózgu, ale nie tylko.

Dokonuje tego KAŻDA szczepionka, niezależnie od tego, czy jest podana noworodkowi, czy osobie dorosłej.

Każdy rodzic może sam sprawdzić (przynajmniej w pewnym zakresie), czy dziecko miało mikro udar.

Wystarczy przed szczepieniem zrobić zdjęcie twarzy dziecka i powtórzyć to samo po szczepieniu.

Dr Moulden w ten sposób zgromadził ponad 5000 zdjęć twarzy dzieci „przed i po” szczepieniu MMR, które wykazały obecność mikro udarów.

Wskazał na nich na wywracające się oczy oraz na opadanie kącika ust, jako klasycznej oznaki zaburzeń przepływu krwi do mózgu.

mikro-udary-szczepionka.jpg

Poza tym mikro niedokrwienia mogą występować w każdej części ciała, nie tylko w mózgu, ale zmiany te są często trudne do wychwycenia.

Dlatego też skutki te nie są kojarzone ze szczepionką i nie są zgłaszane.

mikroudar-szczepienia.jpg

Wielokrotnie zmiany te przechodzą samoistnie, ale równie często nie i pozostają na stałe.

Dlaczego wobec tego każda szczepionka jest zagrożeniem dla naszego organizmu?

Otóż dr Andrew Moulden wyjaśniał, że problemem jest tutaj reakcja organizmu na obce substancje:

Gdy system odpornościowy jest nadmiernie stymulowany wstrzykniętymi substancjami to naczynia krwionośne (szczególnie te najmniejsze), są zapchane i blokowane przez białe krwinki – żołnierzy, którzy są wysyłani do zwalczania trucizn ze szczepionki.

W efekcie następuje blokowanie przepływu krwi, uszkodzenie naczyń krwionośnych, niedotlenienie komórek (mózg, serce itd.), hamowane są procesy usuwania odpadów i toksyn, następuje ich gromadzenie się w organizmie.

Im więcej szczepionek przyjmiemy, tym więcej toksyn dostanie się do naszego organizmu.

Uszkodzenia te kumulują się wraz z kolejnymi szczepionkami i w ten sposób tworzą chroniczne choroby.

Prawda, którą chciał wyjawić ten niezwykły lekarz, nie mogła ujrzeć światła dziennego, więc niewygodna osoba musiała „nagle umrzeć”…

⇒ Czytaj także: NAPISAŁA O KORUPCJI W BRANŻY SZCZEPIONEK, ZNALEZIONO JĄ MARTWĄ

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=o5PBUqeI_Hk

https://www.youtube.com/watch?v=cviyQ7IojXc