EUROPEJCZYCY MAJĄ DOŚĆ KONTROLI BIG PHARMA! – EUROPEJSKI PROTEST NA RZECZ WOLNOŚCI MEDYCZNEJ

Europejczycy mają dość kontroli Big Pharma. Globalny program obowiązkowych szczepień musi się skończyć. Network for Vaccine Choice Germany we współpracy z Europejskim Forum Czujności Szczepionkowej (EFVV) organizuje masowy, europejski protest, aby pokazać światu, że obywatele europejskich krajów chcą wolności medycznej i są bardziej zdeterminowani niż kiedykolwiek.

Europa ma dość kontroli

Miarka się przebrała… Europejczycy mają dość wszechmocnego przemysłu farmaceutycznego cenzurującego Internet, kontrolującego media, sądy i rządy.

Obowiązkowe szczepienia naruszają integralność fizyczną każdego obywatela, prawo do wolności zagwarantowane przez Kartę Praw Człowieka i ograniczają dostęp do edukacji, zatrudnienia i swobodnego przepływu obywateli.

Ogólnoświatowy program obowiązkowych szczepień postępuje szybko i przejmuje nad nami kontrolę.

Po Włoszech w 2017 r. i Francji w 2018 r. wiele innych rządów podąża tym torem i próbuje wmanewrować swych obywateli w przymus szczepień dzieci, który wkrótce zostanie rozszerzone na dorosłych, kobiety w ciąży i osoby starsze.

Niemiecka organizacja Network for Vaccine Choice Germany we współpracy z Europejskim Forum Czujności Szczepionkowej organizuje masowy, europejski protest, aby pokazać światu, że ludzie mają dość kontroli Big Pharma i chcą sami decydować o własnym zdrowiu.

europejski-protest-monachium-2020.jpg

Protest na rzecz wolności medycznej

Masowy, europejski protest na rzecz wolności medycznej odbędzie się w Monachium, 21 marca 2020 r.

Podczas demonstracji odbędą się wystąpienia wybitnych ludzi, którzy codziennie walczą z dyskryminacją i nieuczciwymi obowiązkami szczepień.

Wśród prelegentów wystąpi m.in. Robert F. Kennedy, Jr, który prowadzi bitwę w Ameryce w obronie świadomej zgody, medycznych swobód i osobistego decydowania o zdrowiu w swojej organizacji Children’s Health Defense.

W proteście udział weźmie i swoje przemówienie wygłosi pani Vera Sharav z Nowego Jorku, ocalała z Holokaustu, a także założycielka Alliance for Human Research Protection (AHRP)

Zaciekle krytykuje przemysł farmaceutyczny i chce ostrzec ludzkość przed tym, w jakim kierunku zmierzamy.

Organizatorzy protestu zachęcają do udziału wszystkich Europejczyków, którym zależy na wolności medycznej i możliwości wyboru.

→ Sięgnij po więcej → „Bezlitosna immunizacja. Prawda o szczepieniach”

⇒ Czytaj także: BIG PHARMA WYDAJE ROCZNIE 20 MLD DOLARÓW NA „NAGABYWANIE” LEKARZY

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=WSX3mhUaQiY