HOLOGRAFICZNE KAPSUŁY MEDYCZNE – UKRYWANA TECHNOLOGIA UNICESTWIANIA CHORÓB

Holograficzne kapsuły medyczne (łóżka medyczne) to cudowne maszyny, które leczą raka, choroby, przywracają organizmowi doskonałe zdrowie przy braku skutków ubocznych. Tak przynajmniej twierdzą dwie odważne osoby Ileana, Star Traveller (internetowy pseudonim) i Jared Rand, które postanowiły podzielić się ze świtem swoją wiedzą na temat ukrywanej technologii unicestwiania chorób.

Odważne dusze

Technologia Med Bed była tłumiona i ukrywana przed publicznością przez długi, długi czas.

Na szczęście w związku z przemianą planetarną z 3D na 5D i rosnącym zapotrzebowaniem na ludzką zbiorową świadomość i jej przejrzystość, coraz więcej odważnych ludzi ma odwagę, aby ujawnić to, co ukrywano przed nami przez dziesięciolecia, a nawet stulecia i najprawdopodobniej przez tysiące lat.

Dwie z tych odważnych dusz to Ileana, Star Traveller (jej pseudonim internetowy) i Jared Rand.

Ileana napisała na temat holograficznych kapsuł medycznych z informacji, które uzyskała w trakcie regresji hipnotycznej, dzięki której była w stanie zweryfikować, że informacje rzeczywiście pochodziły z Tajnego Programu Kosmicznego na Marsie, a i sama miała doświadczenia z tym tajnym programem.

Z kolei Jared Rand, jak sam twierdzi, nie jest adwokatem, prawnikiem, doradcą finansowym ani ekspertem ds. dobrego samopoczucia, ale od kilkudziesięciu lat jest zaangażowany w jedną globalną transformację.

Ma wiedzę o rzeczach, których istnienia zwykły człowiek nie ma świadomości (np. na temat podarowanej ludzkości pozaziemskiej technologii, do której należą: Finansowy System Komputerowy Quantum, napęd antygrawitacyjny, replikatory, czy też właśnie łóżka medyczne).

Łóżka medyczne energii plazmy i tachionu

Według Randa istnieją trzy rodzaje łóżek medycznych:

  • holograficzne łóżka medyczne;
  • regeneracyjne łóżka medyczne, które regenerują tkanki i części ciała, zasilane z innego źródła;
  • łóżka medyczne „re-atomized”, które w ciągu około dwóch i pół do trzech minut zregenerują całe ludzkie ciało, od stóp do głów.

łóżka-medyczne.jpg

Co w praktyce oznacza ta zaawansowana technologia?

Weźmy na przykład organizm 80-letniej kobiety.

W mniej niż trzy minuty może znów mieć 30 lat, może znowu mieć dzieci, zakładać zupełnie nową rodzinę.

Technologia Med Bed to wieczna fontanna młodości.

Łóżko skanuje całe ciało i koryguje niedoskonałości.

Technologia ta istnieje już od dłuższego czasu, ale przez długi czas była ukrywana przed ludzkością.

Technologia łóżek medycznych nie pochodzi z planety Ziemia i nie jest technologią stworzoną przez człowieka.

Została przekazana ludzkości przez istoty pozaziemskie.

Zasada działania łóżek medycznych skupia się na energii cząstek tachionu i energii plazmy (plazmatycznej).

Gleba, atmosfera, woda, wszystko jest energią plazmy, wszystko we wszechświecie jest energią plazmy o inne częstotliwości wibracji.

Łóżka medyczne wyposażone są w sztuczną inteligencję (AI), którą można kontrolować, więc nie może wymknąć się spod kontroli i zwariować.

kapsuła-medyczna.jpg

W zasadzie działa i przypomina wyglądem rezonans magnetyczny, skanuje ciało w celu zdiagnozowania choroby (od skóry przez krew po wszystkie narządy w ciele), lecz nie tylko wychwytuje wszelkie choroby i niedoskonałości genetyczne, ale także je leczy.

Na przykład możesz mieć białaczkę w bardzo zaawansowanym stadium, a na łóżku medycznym za około 2,5 minuty zostaniesz wyleczony bez efektów ubocznych.

W sytuacji, kiedy dany narząd został wycięty z ciała, proces ponownej atomizacji łóżka medycznego regeneruje ten narząd tak, jakby nigdy go nie usunięto.

Dzieje się tak dlatego, że ciało pozostawia rezonans – częstotliwość wibracji, zawsze pamięta, kiedy organ został usunięty lub przestał działać, a sztuczna inteligencja łóżka medycznego łączy się z częstotliwością drgań ciała i DNA w celu regeneracji narządu.

Rand twierdzi, że technologia łóżek medycznych jest w stanie bardzo łatwo i bardzo tanio wyleczyć pacjenta z raka i innych chorób, bez chemioterapii, drogich leków, zastrzyków, igieł, łykania tabletek itd.

Uważa, że jest to nowa era dla nowej Ziemi i nowej rasy ludzkiej, która stanowi całkowite przeciwieństwo tego, co przeżyliśmy.

Holograficzne kapsuły medyczne

Natomiast Ileana twierdzi, że światu jeszcze nie jest oficjalnie znana technologia medycznych kapsuł, które mogą wskrzeszać ludzi i leczyć wszystkie choroby.

Holograficzne kapsuły medyczne to zautomatyzowane stacje medyczne, w których ekspert medyczny wybiera rodzaj procedury medycznej do wykonania z komputerowej bazy danych.

Pacjent leży wówczas w kapsule, a urządzenie wykonuje operację lub zabieg medyczny, a następnie laserowo zostaną zamknięte miejsca, w których wykonano całą procedurę.

holograficzne-kapsuły-medyczne.jpg

Tego rodzaju holograficzne kapsuły medyczne mają takie funkcje jak ożywianie ludzi z martwych, leczenie chorób i ran, usuwanie blizn, detoksykacja organizmu w celu leczenia chorób takich jak rak, regeneracja kończyn poprzez rekonstrukcję DNA, a nawet przeprowadzanie cesarskiego cięcia.

W kapsułach można diagnozować, leczyć i wykonywać szeroki zakres zabiegów chirurgicznych za pomocą ultracienkich nacięć laserowych, które są sterowane przez skanowanie anatomiczne 3D.

Kapsuły mogą również regenerować umierające tkanki komórkowe w ciele, aby przywrócić je do zdrowia, a także ożywić neurony, protony, komórki macierzyste itp.

Pomagają w procesie leczenia chorób takich jak na przykład stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera itp.

Zaawansowane kapsuły medyczne mają technologię mikro lasera i wiele soczewek ogniotrwałych, które mogą manipulować naturalnym chronometrem organizmu i wykonywać procedury regresji wieku poprzez modyfikację DNA, a nawet krzyżować hybrydyzację ludzkiego DNA z genetyką istot pozaziemskich lub mieszać DNA zwierzęce z ludzkim genomem, aby stworzyć silniejsze i zdrowsze gatunki ludzi.

Nasza przyszłość?

Holograficzne kapsuły medyczne są zwykle umieszczone w medycznych zatokach laboratoryjnych na stacjach kosmicznych, bazach planetarnych lub na statkach kosmicznych.

Można je instalować praktycznie wszędzie, ponieważ nie wymagają dużej mocy do działania.

kapsuły-medyczne.jpg

Istnieją również przenośne jednostki, które wprowadzają rannych w stan zastoju (stan, w którym ustaje normalny przepływ płynu ustrojowego) w celu spowolnienia degradacji ciała i zachowania energii siły życiowej, aby pacjenci nie umierali w drodze do lekarza.

Te przenośne urządzenia są przeznaczone do podstawowej naprawy ran i regeneracji narządów na małą skalę.

Brzmi fantastycznie, a jak będzie?

Czy rzeczywiście czeka nas wiecznie zdrowa przyszłość albo czy w ogóle ktokolwiek dopuści do upublicznienia takiej technologii?

⇒ Czytaj także: DULCE – UKRYWANA BAZA OBCYCH W NOWYM MEKSYKU?

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.