INTELIGENTNE LICZNIKI I MIKROFALE – OGROMNE ZAGROŻENIE TWOJEGO ZDROWIA I PRYWATNOŚCI!

Inteligentne liczniki i mikrofale to jedne z największych zagrożeń teraźniejszości i przyszłości. Swoimi częstotliwościami zmieniają każdą częstotliwość oraz wibrację ludzkiego organizmu.  W ten oto sposób powodują uszkodzenie elektryczne komórek, a każda awaria elektryczna oznacza chorobę. Poza tym nie można zapomnieć o jeszcze jednej kwestii, a mianowicie o zagrożeniu prywatności. Nowe technologie to sprytny sposób szpiegowania obywateli.

Inteligentne liczniki – nowy sposób kontroli

Mamy w domach wodomierze, mamy gazomierze, mamy Wi-Fi, otaczają nas maszty telefonii komórkowej, kolektory itp. to niby, dlaczego państwo nie miałoby dołożyć zwykłemu obywatelowi kolejnego szpiegowskiego urządzenia?

Do 2020 roku w myśl projektu Ministerstwa Gospodarki inteligentne liczniki energii elektrycznej mają pojawić się w 80% polskich gospodarstw domowych.

Inteligentne liczniki energii elektrycznej to urządzenia, które umożliwiają dwustronną komunikację z systemem teleinformatycznym operatora systemu i automatycznie przekazują dane o ilości zużytej energii.

Oprócz całego swojego procederu wysyłania szkodliwych dla organizmu częstotliwości, o których skutkach napiszemy dalej, są one dobrym sposobem kontroli obywateli, ponieważ mówią o mieszkańcach danego lokum więcej, niż możemy przypuszczać.

Otóż operatorzy systemu przede wszystkim wiedzą dokładnie, ile energii zużywamy o określonej porze dnia i nocy.

 

inteligentne-liczniki.jpg
fot.123rf.com

 

W związku z tym otrzymują oni informacje o tym, kiedy wychodzimy do pracy, kiedy z niej wracamy, o której kładziemy się spać, kiedy robimy pranie, gotujemy i kiedy wyjeżdżamy na urlop.

Poza tym niektórzy badacze uważają, że na podstawie odczytu danych z inteligentnych liczników można dokładnie określić, jakie urządzenia znajdują się w domu, ile ich jest, a nawet ustalić, jaki program telewizyjny aktualnie oglądają jego mieszkańcy.

W ten oto sposób tworzona jest olbrzymia baza informacji dostępnych m.in. dla policji.

A jak nie od dziś wiadomo, nawet skrzętnie ukrywane i bardzo dobrze zabezpieczone informacje mogą dostać się w niepowołane ręce.

Mikrofale – złe częstotliwości

Mikrofale zaliczane do fal radiowych obecnie promieniują na całe miasta i okoliczne wioski, poddając swemu niekorzystnemu promieniowaniu i oddziaływaniu nasze mózgi.

Trzymając telefon przy uchu lub blisko głowy podczas snu nie zastanawiamy się nad tym, ile krzywdy sobie robimy.

Mikrofale płyną do telefonu i dalej do mózgu, wibrując wszystkimi komórkami mózgowymi organizmu na bardzo wysokich częstotliwościach, do których on sam nie jest stworzony.

Najmniej chronionym organem ciała w takich sytuacjach są oczy, a następnie uszy.

Problemy z prawidłowym widzeniem, szumy uszne, brzęczenie, stukanie, dzwonienie, dźwięczenie w uszach one nie miną, a wręcz przeciwnie będą się pogłębiać, jeśli cały czas będziemy wystawiać organy na działanie tych mikrofal.

Ciężarne kobiety lub kobiety planujące ciążę, które noszą blisko ciała telefony komórkowe lub korzystają z przypinanych niań bezprzewodowych, narażają na mikrofale nie tylko siebie, ale i swoje potomstwo.

 

ciężarna-kobieta-telefon-miasto.jpg
fot.123rf.com

 

Wszystkie urządzenie odbierające i wysyłające sygnał Wi-Fi (elektroniczne nianie, routery, laptopy itp.) powodują stałe wibracje komórek, zmieniają częstotliwości i DNA, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

100% populacji jest podatne na częstotliwości radiowe i fale radiowe.

Dlaczego aż 100%?

Dlatego, że każdy z nas posiada ładunek elektryczny, każdy ma swoją częstotliwości, która jest podatna na zmiany i zaburzenia.

Gdy mikrofale ze wszystkich inteligentnych urządzeń zaczną zmieniać te częstotliwości, w organizmie rozwija się podatność na choroby i tworzy różnorodne problemy zdrowotne.

Zagrożenie dla zdrowia

Według dokumentu Centrum Badań Medycznych Marynarki Wojennej (Naval Medical Research Institute), w którym badacze dokonali zestawienia 2300 badań, ujawniono, jakie konsekwencje wiążą się ze stałym narażeniem na działanie potężnej broni, jaką są mikrofale.

A tych wcale nie jest mało:

  • impotencja;
  • brak koncentracji i problemy z pamięcią;
  • problemy z funkcjonowaniem przysadki mózgowej;
  • nadczynność tarczycy i jej powiększenie;
  • zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego: bóle głowy, bezsenność, stany niepokoju, wszystkie rodzaje zaburzeń nerwu czaszkowego;
  • zmiany w działaniu wszczepionych rozruszników serca, urządzeń elektrycznych wewnątrz naszego organizmu;
  • zmiany w funkcjach fizjologicznych, krwawieniu menstruacyjnym, rozwoju płodu;
  • zmniejszenie laktacji u karmiących matek;
  • skurcze mięśni;
  • stałe mutacje genetyczne i uszkodzenia DNA;
  • osłabienie;
  • bezsenność;

Amerykańska firma PG&E (Pacific Gas and Electric Company) zmuszona do ujawnienia przed sądem wiadomości na temat ilości impulsów wysyłanych przez ich inteligentne liczniki wyjawiła, że włączając się tylko kilka razy dziennie, wysyłają one od 14 000 do 190 000 pulsów dziennie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że wkrótce w każdym polskim domu oprócz telefonów komórkowych, routerów itp. znajdą się także inteligentne liczniki, ilość mikrofal skumuluje się do niebotycznych ilości.

Dlaczego jesteśmy narażani nie dość, że na szpiegostwo i kontrolę, to jeszcze na utratę zdrowia?!

Dlaczego nie pozostawia się nam wyboru, tylko decyduje za nas?!

Czy na tym polega obywatelska wolność?!

Jeżeli zaczniemy masowo korzystać z mikrofal, częstotliwości radiowych (np. sieci 5G) niemożliwym stanie się uniknięcie ekspozycji na ich promieniowanie.

A cierpieć i umierać będziemy my, nasze potomstwo i kolejne pokolenia – od zdrowia po prywatność.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.