Lou Pre International to polska firma, o której zrobiło się głośno w 2015 roku. To wtedy uzyskała nagrodę w prestiżowym konkursie BUSINESS AWARDS 2014. Lou Pre jest marką, która powinna zagościć w domu każdego z nas – profesjonalne środki czystości i światowej jakości perfumy usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych klientów.

Polski kapitał – polskie miejsca pracy

Lou Pre International jest polską firmą.

Założyli ją dwaj wielcy przedsiębiorcy odnoszący niebywałe sukcesy na rynkach międzynarodowych – Prezes Zarządu LA RIVE S.A. Mariusz Szymula oraz Prezes Zarządu MSU S.A. Piotr Szostak.

Obaj panowie, będąc prężnie działającymi od ponad 20 lat biznesmenami, którzy eksportują swoje produkty do ponad 60 krajów, postanowili założyć tym razem firmę działającą w systemie marketingu wielopoziomowego.

System ten pozwala na podjęcie stabilnej i bezpiecznej współpracy. Zapewnia swobodę pracy, pozwala osiągnąć finansową niezależność oraz stać się inspiracją dla wielu aktywnych biznesowo osób.

Lou Pre otwiera przedsiębiorczym Polakom drzwi do nieograniczonych dróg rozwoju osobistego i zawodowego.

Współpracując z firmą Lou Pre, osiągasz to, o czym każdy marzy – dostajesz plan działania, najwyższej jakości produkty, skuteczny projekt marketingu, niewyznaczone ramy czasu pracy oraz możliwość rozwijania swoich pasji i poszerzania horyzontów.

Podstawowe zasady Lou Pre

Specjaliści z firmy Lou Pre uważają, że rynkowy sukces zapewnia trzymania się kilku podstawowych zasad, już na samym początku drogi własnego biznesu:
1. Wybieraj sprawdzone modele biznesowe.
2. Współpracuj ze stabilnymi firmami, które zagwarantują Ci stałe wsparcie.
3. Nie zamykaj się na nowe rozwiązania.
4. Nawiązuj ciekawe, nowe kontakty.
5. Podejmuj współpracę ze specjalistami – bierz przykład z ich doświadczeń oraz ucz się na ich błędach.
6. Zaufaj swojej intuicji.
7. Stawiaj zawsze na najlepszą jakość.

Perfumy francuskich mistrzów

Przy produkcji linii wyrobów Lou Pre pracują tylko najlepsi specjaliści.

Każdy produkt wyprodukowany jest na podstawie najwyższych standardów, z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół tak, aby spełniał oczekiwania finansowe i jakościowe klientów.

Nowoczesne fabryki i unikatowe centra badawczo-rozwojowe czuwają nad tym, aby produkty Lou Pre były zawsze najlepsze.

Lina produktowa Lou Pre Parfum to stworzone przez największych francuskich mistrzów perfumiarstwa unikatowe kompozycje zapachowe.

Powstają w Grasse – światowej stolicy najsłynniejszych na świecie perfumiarzy.

 

perfumy-lou-pre.jpg
fot.depositphotos.com

 

Ich perfumy można znaleźć w wielu ekskluzywnych drogeriach całego świata.

Zanim wspaniałe i trwałe zapachy trafią do rąk klientów, poddawane są wielotygodniowym, dokładnym procesom maceracji i filtracji oraz dojrzewaniu w specjalnych zbiornikach.

Wyprodukowane w laboratoriach Lou Pre perfumy tworzone są zgodnie z najnowocześniejszymi trendami technologicznymi, przy jednoczesnym zachowaniu standardów tradycyjnych liderów światowej branży perfumeryjnej.

Profesjonalne środki czystości

Lou Pre to nie tylko perfumy.

To także linia Lou Pre Home Space, czyli profesjonalne środki czystości, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Wyprodukowane dzięki współpracy najlepszych specjalistów z Polski, Kanady i Stanów Zjednoczonych potrafią poradzić sobie z każdym zabrudzeniem, począwszy od tych na ubraniach, a kończąc na silnych przypaleniach.

Charakterystyczną cechą produktów Lou Pre jest wygodne i praktyczne opakowanie, które chroni jakość produktów.

 

środki-czystości-lou-pre.jpg
fot.depositphotos.com

 

Specjalne zakrętki, zabezpieczenia, płytki ochronne itp. gwarantują bezpieczne zamknięcie, dzięki czemu bez obaw można trzymać je w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci.

Specjalistyczne środki Lou Pre to także piękny zapach.

Specjaliści zadbali o to, aby każdy, nawet najmocniejszy produkt miał nie tylko wysoką skuteczność, ale także odpowiednio dobraną nutę zapachową, dzięki czemu porządki przestają być przykrym obowiązkiem, a stają się czystą przyjemnością.

Marka doceniona przez branżę

Po niemal półrocznej obecności na rynku 31 stycznia 2015 roku firma Lou Pre International otrzymała prestiżową nagrodę TOP FIRMA ROKU – DEBIUT 2014.

O jej przyznaniu zadecydowało przede wszystkim wielkie docenienie marki za jakość produktów oraz formę współpracy.

Niezależni liderzy w Polsce uznali wówczas, że Lou Pre należy się specjalne wyróżnienie, za tak owocny debiut i prężny rozwój w krótkim czasie.

Po wręczeniu nagrody przedstawiciele Lou Pre powiedzieli: „Tak ważne wyróżnienie na rynku to uhonorowanie działań wszystkich liderów, którzy wspólnie tworzą siłę programu partnerskiego Lou Pre.

Firma traktująca współpracowników jako inspirację do ciągłego rozwoju to więcej niż firma – to wartość, którą tworzą ludzie dla ludzi”.

Jeśli, więc jeszcze nie znasz Lou Pre i jej produktów, to jest to najwyższy czas, abyś po nie sięgnął.

Gwarantujemy, że ich jakość nigdy Cię nie zawiedzie.

Oficjalna strona firmy:

www.loupre.com

Oficjalny fanpage:

facebook: https://www.facebook.com/LouPreInternational/

Testy: perfumy tu
Testy: środki czystości tu

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI