NOWE ODKRYCIA W NASZYM DNA – ROSJANIE WYJAŚNIAJĄ WIELE „PARANORMALNYCH” ZJAWISK

Rosyjscy naukowcy przeprogramowali ludzkie DNA za pomocą słów i częstotliwości. Genetyka w końcu wyjaśniła wcześniej tajemnicze zjawiska, takie jak jasnowidzenie… intuicja… regeneracja… „nadnaturalne” światło… Aura… i tak dalej.

Odkrycia dokonali rosyjscy naukowcy, którzy odważyli się wejść na terytorium DNA, którego zachodni naukowcy nie mogli zbadać. Zachodni naukowcy ograniczyli swoje badania do 10% naszego DNA, części odpowiedzialnej za budowę białek. Pozostałe 90% DNA uznali za genetyczne „odpady”.

Wręcz przeciwnie, grupa rosyjskich naukowców, prowadzona przez biofizyka i biologa molekularnego Piotra Garyajewa, uznała, że tyle DNA może zawierać jedynie cenne informacje. Aby zgłębić tajemnice tego niezbadanego kontynentu, połączyli się z językoznawcami i genetykami, aby przeprowadzić niezwykłe badanie mające na celu sprawdzenie wpływu wibracji i słów na ludzkie DNA.

Odkryli coś zupełnie niespodziewanego: dane są przechowywane w naszym DNA tak samo, jak w pamięci komputera. Ponadto okazuje się, że nasz kod genetyczny wykorzystuje zasady gramatyki i składni w sposób bardzo zbliżony do ludzkiego języka! Odkryli też, że nawet struktury bazowe DNA przestrzegają zasad gramatyki i składni. Wygląda na to, że wszystkie nasze ludzkie języki to tylko werbalizacja naszego DNA.

Zmiana DNA za pomocą wypowiedzianych słów i fraz!


Najbardziej zaskakującym odkryciem, jakiego dokonała grupa naukowców, jest to, że żywe ludzkie DNA można zmodyfikować i przekładać przez wypowiedziane słowa

Kluczem do zmiany DNA słowami i frazami jest korzystanie z odpowiedniej częstotliwości. Wykorzystując częstotliwości radiowe i modulowane częstotliwości świetlne Rosjanie byli w stanie wpłynąć na metabolizm komórkowy, a nawet skorygować.

Używając częstotliwości i języka, grupa osiągnęła niesamowite wyniki. Na przykład udało im się przenieść wzorce informacji z jednego zestawu DNA do drugiego.

W końcu udało się nawet przeprogramować komórki na inny genom, bez skalpela, bez jednego cięcia, zamienili embriony żaby w embriony salamandry.

Praca rosyjskich naukowców stanowi naukowe wyjaśnienie, dlaczego sugestia i hipnoza mają tak potężny wpływ na ludzi.

Nasze DNA jest naturalnie zaprogramowane, aby „odpowiadać” na słowa. Ezoteryści i przywódcy duchowi zawsze o tym wiedzieli. Wszystkie formy sugestii i „energii myślenia” opierają się w dużej mierze na tym zjawisku.

Badanie przeprowadzone przez rosyjskich naukowców pomaga również wyjaśnić, dlaczego te tajemnicze metody nie działają równie dobrze dla wszystkich, którzy je stosują.

Ponieważ dobra „komunikacja” z DNA wymaga odpowiedniej częstotliwości, ludzie o rozwiniętych procesach wewnętrznych są w stanie świadomie tworzyć kanał „komunikacyjny” z DNA.

Osoby o rozwiniętej świadomości będą potrzebować mniej urządzeń (do korzystania z częstotliwości radiowych lub świetlnych).

Naukowcy wierzą, że wraz z rozwojem świadomości ludzie będą w stanie osiągnąć rezultaty jedynie poprzez wykorzystanie swoich słów i myśli.

DNA i intuicja: jak działa intuicja i dlaczego ludzie mogą z niej korzystać.

Rosyjscy naukowcy odkryli także genetyczną podstawę intuicji – czyli, jak również wiadomo, „hiperkomunikacji. ”

Hiperkomunikacja to termin używany do opisania sytuacji, w której osoba nagle otrzymuje informacje z zewnętrznego źródła, a nie z bazy wiedzy osobistej.

Obecnie zjawisko to, staje się coraz rzadsze. Prawdopodobnie wynika to z tego, że trzy główne czynniki hamujące hiperkomunikację (napięcie, lęk i nadpobudliwość mózgu) stały się niezwykle powszechne.

Dla niektórych istot żywych, takich jak mrówki, hiperkomunikacja jest ściśle „wpleciona” w ich codzienność.

Czy wiedzieliście, że kiedy „Królowa” mrówek zostaje fizycznie usunięta z kolonii, jej „podmioty” nadal działają i budują zgodnie z planem? Jeśli jednak zostanie zabita, wszystkie prace natychmiast się zatrzymują.

Oczywiście, dopóki „Królowa” mrówek żyje, ma dostęp do świadomości członków swojej kolonii poprzez hiperkomunikację.

Teraz gdy rosyjscy naukowcy odkryli biologiczne fundamenty hiperkomunikacji, ludzie prawdopodobnie będą mogli nadrobić utraconą umiejętność, będą mogli nauczyć się z niej korzystać. Naukowcy odkryli, że nasze DNA może stworzyć coś, co nazywamy „magnetycznymi dziurami roba ”

Te „tule czasoprzestrzenne” to miniaturowe wersje mostów tworzących niemal wygasłe gwiazdy (nazywane są mosty Einsteina-Rosen

Mosty Einsteina-Rosen łączą różne regiony wszechświata i pozwalają na transmisję informacji poza przestrzenią i czasem.

Gdybyśmy mogli świadomie aktywować te połączenia i zarządzać nimi, moglibyśmy użyć naszego DNA do transmitowania i odbierania informacji z sieci danych wszechświata.

Moglibyśmy też dotrzeć do innych członków sieci.

Wyniki rosyjskich naukowców i badaczy są tak rewolucyjne, że po prostu nie da się uwierzyć.

Obecnie mamy już odosobnione przykłady osób stosujących pewne metody, przynajmniej w pewnym stopniu.

Na przykład ci, którzy doskonalą się w leczeniu lub telepatii. Według wielu naukowców, którzy aktywnie interesują się rosyjskimi badaniami DNA, wyniki tych badań odzwierciedlają ważne zmiany zachodzące na naszej Ziemi, Słońcu i Galaktyce.

Zmiany te wpływają na ludzkie DNA i rozwój ludzkiej świadomości w sposób, który możemy w pełni zrozumieć tylko w odległej przyszłości.

(źródło: Rosja Vedic Group, Rosja).

⇒ Czytaj także: JĘZYK ŚWIATŁA – MOWA SERCA – PRZEBUDZENIE DUCHOWEGO KODU DNA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.