PROFESOR POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ NA ANTENIE WYGADAŁA SIĘ O SZKODLIWOŚCI 5G!

Profesor Halina Abramczyk, kierownik Laboratorium Laserowej Spektroskopii Molekularnej Politechniki Łódzkiej, występując na antenie TVP INFO, kolokwialnie mówiąc, zaliczyła wielką wpadkę (na pewno dla rządzących), wygadując się o szkodliwości technologii 5G.

Pani profesor była gościem programu Wstaje dzień emitowanego na antenie TVP INFO.

W rozmowie z dziennikarką Anną Popek opowiadała przede wszystkim o wynalazku naukowców z Politechniki Łódzkiej, którzy stworzyli szybką i bezpieczną metodę diagnostyki onkologicznej.

Metoda ta sprawia, że wykrycie nowotworu i określenie jego stopnia złośliwości zajmuje tylko kilka minut.

Profesor Halina Abramczyk podkreśliła, że jest to szczególnie ważny krok w diagnostyce nowotworów mózg, na których zachorowań z roku na rok będzie przybywać, ponieważ ich ryzyko wzrasta wraz z nową technologią 5G.

Dziennikarka przeprowadzająca wywiad zapytała oczywiście o to, dlaczego ma wzrosnąć częstotliwość występowania nowotworów mózgu, ale szybko się zreflektowała i próbowała wyciszyć wpadkę sugerując, że jest to  temat na osobną dyskusję.

Mimo wszystko pani profesor podkreśliła, że montaż anten telefonii komórkowych na prawie każdym budynku, czego wymaga technologia 5G, jest masowym eksperymentem na zdrowiu ludzi, o czym badacze doskonale wiedzą, a czego rządzący nie chcą przyjąć do wiadomości.

Zobacz wypowiedź:

Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: TECHNOLOGIA 5G – NAUKOWCY I LEKARZE ŻĄDAJĄ JEJ BEZWZGLĘDNEGO ZAKAZU!

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.