QANON – WIELKIE ZWIEDZENIE DLA „PRZEBUDZONYCH”

QAnon to kolejna wersja „amerykańskiego” Supermana i False Flag, która promuje bierność u ludzi i odciąga uwagę od prawdziwych zagrożeń. Tym razem działania zwolenników akcji skupiły się na tuszowaniu prawdziwych zagrożeń związanych z sednem nagłaśnianej „epidemii”, mianowicie z odwracaniem uwagi od sieci 5G. Kto stoi za QAnon i dlaczego uważany jest za kontrolowaną opozycyjną operację psychologiczną (PsyOp)?

Ruch QAnon

Ruch QAnon rozpoczął się w 2017 r. po tym, jak ktoś korzystający z anonimowego konta znanego pod pseudonimem Q, opublikował szereg wpisów uznanych za teorie spiskowe na temat prezydenta USA Donalda Trumpa na forum internetowym 4chan.

Zwolennicy QAnon uważają, że kabała głębokiego stanu globalnych elit jest odpowiedzialna za całe zło na świecie.

Wierzą też, że te same elity starają się obalić Trumpa, którego uważają za jedyną nadzieję świata na pokonanie tego głębokiego stanu.

Ich przekonanie opiera się na twierdzeniu, że prezydent Donald Trump współpracował z ówczesnym specjalnym doradcą Robertem Muellerem, aby pokonać wrogów prezydenta, „drugie państwo” i kręgi pedofilskie.

Zwolennicy QAnon uważają, że światowy spisek przestępczy jest kontrolowany przez najlepszych Demokratów i że Trump, zawsze pod kontrolą, planował i manipulował śledztwem Muellera, aby złapać „prawdziwych przestępców” – Hillary Clinton, Baracka Obamę i innych przodujących Demokratów.

Armia światła w grze rzeczywistości

Niektórzy twierdzą, że akcja QAnon jest częścią małej społeczności rzeczywistej gry, „budzącej” armię światła, próbującą odsłonić jeszcze głębszą wrogość.

QAnon staje się nowym rodzajem zjawiska psychologicznego, które łączy elementy z teorii spiskowych, mediów społecznościowych, gier wideo oraz odgrywania ról na żywo, oferując alternatywną wersję rzeczywistości.

qanon.jpg
fot.depositphotos.com

Tylko że inaczej niż w innych teoriach spiskowych, wierzący w akcję QAnon są bardziej aktywnie w nią zaangażowani.

Nie tylko czytają i mówią głośno o „spisku”, ale też aktywnie się w niego angażują.

Tajemnicza osoba Q (nie wiadomo, czy w tym momencie jest to właściwie jedna osoba) przekazuje informacje na temat tego, co się dzieje lub co się wydarzy.

Zaangażowani w QAnon muszą następnie rozszyfrować te tajne wiadomości.

Co więcej, Q daje zadania swoim wyznawcom.

Są to zwykle małe zadania, takie jak publikowanie czegoś na Facebooku lub tweetowanie wiadomości.

Ale mogą być też promowane większe akcje, które mogą obejmować działania w przestrzeni publicznej, np. protesty i manifestacje.

Jest to część bardziej ogólnego zjawiska, zwanego odgrywaniem roli w Internecie.

qanon-trump.jpg

To po prostu kolejna gra fantasy oparta na nowym medium, nowym guru, w której „gracze” zacierają granice między ich prawdziwym ja a postacią fabularną oraz angażują się w odgrywanie roli na otwartej przestrzeni.

QAnon i poświęcanie „celebrytów”

We wtorek 17 marca 2020 roku osoba Oprah Winfrey stała się popularnym tematem na Twitterze.

W środku „pandemii” COVID-19 nagle wybuchł skandal, że gospodarz popularnego talk-show była zamieszana w globalny krąg handlu ludźmi.

Oprah nie jest jedyną „celebrytką”, której nazwisko stało się związane z teorią handlu ludźmi promowaną przez QAnon.

Wpis na Facebooku, który pierwotnie wywołał furorę, wymieniał nazwiska dziesiątek „celebrytów”, którzy, jak twierdzą przedstawiciele QAnon, byli bliscy aresztowania pod przykrywką rzekomo fałszywej historii zachorowania na koronawirusa.

Informacje w nim zawarte odnoszą się także do Toma Hanksa, który niedawno potwierdził w mediach społecznościowych, że on i jego żona Rita Wilson zostali pozytywnie przetestowani na COVID-19 (oboje opuścili szpital).

Jednak post twierdzi, że ich choroba została sfałszowana i wykorzystana jako przykrywka dla aresztowania Hanksa za pedofilię.

Obecnie przebywa w pokoju hotelowym w Australii i odmawia powrotu do USA”, twierdził post. „Następnymi aresztowaniami celebrytów będą takie osoby jak Celion [sic] Dion, Madonna, Charley [sic] Barkley, Kevin Spacey – wszyscy będą zgłaszać infekcje wirusem Corona [sic].

W późniejszym wpisie wymieniono inne wybitne postacie związane z wykorzystywaniem seksualnym.

Były prezydent Bill Clinton, były wiceprezydent Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Quentin Tarantino, Charlie Sheen i wiele innych.

Wpis odwoływał się także do sprawy Pizzagate, w której twierdzono, że wybitni członkowie Partii Demokratycznej, w tym była sekretarz stanu Hillary Clinton, byli związani z pedofilią i handlem seksualnym.

Kontrolowana operacja psychologiczna

Czy problem seksualnych nadużyć, wykorzystywania i handlu ludźmi w świecie zaangażowanych w te działalności celebrytów nie istnieje?

Oczywiście, że istnieje, ale w tej chwili działalność QAnon poświęca „celebrytów”, aby odwrócić uwagę od technologii 5G i jej powiązań z „epidemią” COVID-19.

Dzieje się tak dlatego, że QAnon jest kontrolowaną opozycyjną operacją psychologiczną (PsyOp).

Jej potęga polega na tym, że karmi krytycznych myślicieli tym, w co wierzą.

qanon-trump.jpg

 

Oznacza to, że jesteś karmiony obrazem prawdy.

Rządząca elita światowa dokładnie wie, czym karmić ludzi i w jakim kierunku kierować ich myśli.

W rzeczywistości jest to dobrze ułożona strukturalnie metoda, w której wszystko kręci się wokół przyciągania uwagi i przekazywania krytycznej mocy myślenia, wyłączając ją.

Następnie programowanie może rozpocząć się od położenia tak zwanych podprogowych podpór.

Jednak teraz, gdy coraz więcej osób myśli krytycznie i pomimo całego programowania za pośrednictwem mediów głównego nurtu, wciąż są ludzie, którzy potrafią przywrócić swoje krytyczne myślenie, nadszedł czas na nowy poziom programowania.

Wprowadza się ludzi w stan hipnozy, w której udaje się zgodność z ich światopoglądem, stanie po ich stronie, odwracanie uwagi od rzeczy istotnych, a skupianie i nagłaśnianie pod ich przykrywką rzeczy w danym momencie mniej ważnych.

Dokładnie to robi QAnon.

W komunikacie wysyłanym na progu świadomości przeciętny krytyczny myśliciel w pełni zgadza się z ich ideami.

Następnie przechodzi się do fazy, w której wprowadza się słuchacza w programowania jego umysłu i rozpoczyna się program podprogowy.

Teraz już ciężko nie wierzyć w to, co mają do przekazania.

Uwaga została odwrócona od spraw istotnych, a rozpropagowane i zaprogramowane w umyśle zostały tematy, które w danym momencie nie mają znaczenia.

QAnon jako operacja psychologiczna ma właśnie promować bierność ludzi i odciągać od odkrywania drugiego dna tej całej „epidemii”.

Dopiero wieczorem 23 marca 2020 roku „Q” zamieścił na tablicy ogłoszeń 8chan informację o „epidemii” koronawirusa.

Post określał chorobę mianem „chińskiego wirusa” i sugerował, że wirus jest bronią biologiczną stworzoną w celu ograniczenia szans ponownego wyboru Trumpa.

Od tego czasu post rozprzestrzenił się na grupach na Facebooku i Twitterze wśród zwolenników QAnon, gdzie otrzymał tysiące polubień, cytowań, udostępnień itd.

Dlaczego jednak nic nie wspomina o broni biologicznej w kontekście tuszowania zagrożeń wdrażanej masowo technologii 5G?!

Cóż… idealny przykład działania „pod przykrywką”….

https://youtu.be/t4FqIuV8Vwc

QANON – MECHANIZMY PSYCHOLOGICZNEJ OPERACJI WSPIERANEJ PRZEZ GLOBALISTÓW

⇒ Czytaj także: ZAGROŻENIA SIECI 5G PRZYKRYTE FAŁSZYWĄ „PANDEMIĄ” KORONAWIRUSA

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.