ZMIERZCH MEDYCYNY AKADEMICKIEJ, CZYLI NOWA ERA LECZENIA ENERGETYCZNEGO

Świat się zmienia a wraz z nim wiedza i mądrość, którą posiada cywilizacja. Wraz z rozwojem ludzkości zaczynamy lepiej poznawać tajemnice funkcjonowania naszego ciała. Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, ludzie coraz częściej sięgają po metody alternatywne, ponieważ te serwowane przez oficjalną naukę, częściej bardziej szkodzą, niż mają pomagać. Na naszych oczach kończy się pewna epoka a jej finał, wprowadza nas do następnej. Co więc przyniesie przyszłość?

UPADEK STAREGO SYSTEMU

Kłamstwo nigdy nie będzie trwało wieczne. Cywilizacja z dnia na dzień, coraz liczniej wybudza się z niewolniczego snu, gdzie człowiek powoli zrzuca mentalne kajdany i pierwszy raz od setek tysięcy lat, staje dumnie wyprostowany przed obliczem całego wszechświata. Polityka, religia, konsumpcjonizm i wiele innych elementów odciągających ludzkość od jej prawdziwej natury, zaczyna upadać na całym świecie.

konsumpcjonizm.jpg
fot.depositphotos.com

Społeczeństwo ma już dosyć życia za kratami i lawinowo powiększa się grono osób, wołających o prawdziwą wolność. Dzięki świadomej pracy niektórych z nas, teatralna kurtyna podnosi się, a za nią stoi prawda. To samo tyczy się naszego zdrowia.

ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI

Globalne firmy farmaceutyczne to jedna z największych zbrodni wyrządzonych cywilizacji. Magiczne kapsułki dostępne w aptekach, to element masowej kontroli populacji, a jej głównym elementem to uzależnienie od leków. Każdego dnia widzimy, jak nieświadome społeczeństwo ślepo ufając zdrowotnym właściwością chemii, daje się nabrać na lobby farmaceutyczne i tylko pogrąża się w braniu następnej dawki.

tabletki.jpg
fot.depositphotos.com

Zdrowy pacjent nie przynosi zysków, dlatego zdecydowana większość leków nie ma działania leczniczego, a tylko chwilowo usypia ból.

CZŁOWIEK TO ISTOTA WIELOWYMIAROWA

Podstawowym problemem dzisiejszej medycyny nie jest jej nieskuteczność, a pomijanie fundamentalnego kroku w samym leczeniu. W dzisiejszych szpitalach takie pojęcia jak ciało energetyczne, czy system kanału czakr, to wciąż temat pasujący do trylogii Gwiezdnych Wojen, niż rzeczywiste czynniki oddziałujące na nasze zdrowie. Choroba ciała fizycznego to o wiele większa, niż mogłoby się na początku wydawać układanka niematerialnych czynników, które dopiero teraz zaczynają być prawdziwie pojmowane.

człowiek-wielowymiarowy.jpg
fot.depositphotos.com

Zależności karmiczne czy uzdrawianie aury to podstawa w wielu najprzeróżniejszych chorobach. Człowiek jako istota wielowymiarowa to skomplikowany mechanizm na poziomie fizycznym, mentalnym i energetycznym, a każdy element łączy się z drugim. Tak samo jak człowiek, choroby również egzystują na wielu płaszczyznach i mimo iż jako cywilizacja dopiero wchodzimy w te tematy, jesteśmy na dobrej drodze pojęcia tych zależności.

POWRÓT DO NATURALNEGO ŻYCIA

Coraz częściej można zauważyć, że jako cywilizacja wracamy do swojej pierwotnej natury. Człowiek, jako nieodłączny element matki Ziemi przypomina sobie, co to znaczy żyć w harmonii, obfitości i zdrowi, ponieważ pamięć cywilizacyjna zaczyna na nowo wybudzać nas ze snu. Tak o to, wszystko, co potrzebne do życia w zdrowiu mamy na naszych łąkach i polach, ponieważ sama Matka Ziemia jednakowo dba o każde swoje dziecko.

pole-pszenicy.jpg
fot.depositphotos.com

Mało tego, jesteśmy potomkami Słowian, cywilizacji, dla której harmonia z przyrodą była czymś naturalnym. Pamięć DNA zaczyna o sobie dawać znać, ponieważ taki jest tor naszej ewolucji.

ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI I SAMOUZDRAWIANIE

Najnowsze badania jasno wskazują, jaka jest przyszłość leczeniu wszelkich dolegliwości u człowieka. Jak się okazuje, ludzkie ciało jest tak niesamowicie zaawansowane w swoim działaniu, że wystarczy umiejętnie pracować ze swoim umysłem, aby pozbyć się problemu chorobowego.

umysł.jpg
fot.depositphotos.com

Z pewnością przyszłość przyniesie czasy, gdzie nie będzie już lekarstw czy antybiotyków, a człowiek jedynie dzięki własnej woli, będzie mógł zniwelować problem lub ewentualnie zregenerować ciało. Ma to oczywiście związek z rozwojem świadomości, więc jak sami widzimy, ogólny postęp człowieka w kwestii zdrowotnej, to element spójny wraz ze zrozumieniem tego, kim jesteśmy.

WŁAŚCIWOŚCI DNA

Rewolucyjne podejście w medycynie, wiąże się również ze zrozumieniem czym jest kod DNA i w jaki sposób możemy na niego wpływać. Przez wiele lat, nauka uważała, że kod DNA to element stały i niezmienny, niepodlegający żadnym modyfikacją przez czynniki zewnętrzne. Badania rosyjskich naukowców wykazały jednak coś zupełnie innego, a ich odkrycie może drastycznie zmienić nasz świat. Badacze, przyglądając się łańcuchowi DNA, porównali go do języka mowy. Postanowili wyodrębnić nowe komórki żaby, które nie posiadały jeszcze swojego wyznaczonego zadania w jej przyszłym ciele. Można je porównać do białych kartek DNA. Podzielili je na dwie grupy. Pierwszą zostawili naturalnemu rozwojowi, na drugą oddziaływali energią dźwięku i słów.

dna-helisa.jpg
fot.depositphotos.com

Z pierwszych komórek oczywiście wyrosły małe żaby, z drugiej zupełnie inny gatunek – salamandry. Jaki jest z tego wniosek? Wszystkich nas otacza pole informacyjne, mogące w dowolny sposób zmieniać naszą rzeczywistość. Mając odpowiednią wiedzę i umiejętności, możemy na nią wpływać i przekształcać dla wybranych celów. Bardzo prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości, będzie można wyhodować z czystych komórek DNA brakującą kończynę czy zdrowy organ. Nie będzie trzeba czekać miesiącami na przeszczep, mało tego, każdy się przyjmie. Hodując potrzebne dla pacjenta kończyny z jego własnych komórek, ryzyko odrzucenia nowego ciała przez organizm jest praktycznie zerowe.

CZY JESTEŚMY GOTOWI?

Można zadać pytanie, czy jako cywilizacja jesteśmy gotowi na owe zmiany? Nie wiemy, kiedy uda się wprowadzić to wszystko w życie, jednak z pewnością każdego dnia zbliżamy się do całkowitego odkrycia kłamstw, którymi nas karmiono i ujrzenia prawdy, jaka czai się za rogiem. Czy jesteśmy gotowi? A czy możemy nie być? Jeżeli postanowimy pozostać przy tym, co mamy teraz, prędzej czy później depopulacja nabierze rozpędu, a na Ziemi nie pozostanie już nikt, do ewentualnego leczenia. Zmierzch medycyny akademickiej to naturalny proces rozwoju społeczeństwa. Kolejny rozdział na drodze zrozumienia ku temu, kim tak naprawdę jesteśmy. Tylko od nas zależy, czy będzie on wcześniej, czy później. Jednak już dziś możemy posługiwać się niesamowitymi darami, które dają nam nowe spojrzenie na ludzki organizm.

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.