PRAWIE 192 TYS. ZGŁOSZONYCH DZIAŁAŃ NIEPOŻĄDANYCH SZCZEPIONKI COVID W WIELKIEJ BRYTANII – Odkrywamy Zakryte
PRAWIE 192 TYS. ZGŁOSZONYCH DZIAŁAŃ NIEPOŻĄDANYCH SZCZEPIONKI COVID W WIELKIEJ BRYTANII

Od czasu, kiedy szczepionki Pfizer i AstraZeneca otrzymały w Wielkiej Brytanii zezwolenie na ich podawanie, odnotowano rekordową ilość zgłoszeń indywidualnych działań niepożądanych. Wśród nich są zarówno te lekkie, jak i te ciężkie, w tym ślepota i głuchota.

Eksperymentalne szczepionki mRNA przeciw Covid-19 firmy Pfizer i AstraZeneca otrzymały tymczasowe zezwolenie w Wielkiej Brytanii od Agencji Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA).

Pierwsza zdobyła takie pozwolenie w połowie grudnia 2020 roku, a druga na początku stycznia 2021 roku.

Od tego czasu w ramach programu rejestracji działań niepożądanych, odnotowano łącznie 191 832 indywidualnych zdarzeń niepożądanych lub skutków ubocznych o różnym stopniu obrażeń.

Spośród odnotowanych urazów szczepionka AstraZeneca konsekwentnie dawała najgorsze wyniki, odpowiadając za 60% wszystkich zdarzeń niepożądanych i 58% zgłoszeń ślepoty i głuchoty.

Ponadto z 402 zgonów 197 zgłoszono po zastosowaniu preparatu Pfizer, a 205 po przyjęciu szczepionki AstraZeneca.

Czy zaczynasz dostrzegać, jak naprawdę niebezpieczne są te eksperymenty na ludzkości?

Chodzi o ćwierć miliona ludzi w Wielkiej Brytanii, którzy doświadczają niepożądanych reakcji na szczepionkę mRNA, w tym dziesiątki przypadków zmian nieodwracalnych, w tym ślepoty i głuchoty.

A co jeśli to ty lub ktoś z twoich bliskich dostanie szczepionkę i oślepnie?

Czy warto stracić wzrok lub słuch tylko po to, aby otrzymać marginalną ochronę przed wirusem, którego współczynnik wyzdrowienia dla osób poniżej 70 roku życia wynosi 99,95%?

Pamiętaj, że to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ nikt jeszcze nie zna długoterminowych skutków wstrzyknięcia szczepionki mRNA do ludzkiego ciała.

Takich badań nigdy nie przeprowadzono i dlatego ten typ szczepionki nigdy wcześniej nie został zatwierdzony do stosowania u ludzi.

I nadal nie jest zatwierdzony do użytku dla wszystkich, lecz tylko w sztucznie generowanych sytuacjach awaryjnych (podeszły wiek, choroby przewlekłe, narażeni na kontakt z chorymi na Covid), więc musisz też o tym pomyśleć.

To nie jest teoria spiskowa, to są fakty!

⇒ Czytaj także: SZCZEPIONKA COVID-19 W POLSCE – CORAZ WIĘCEJ NIEPOŻĄDANYCH ODCZYNÓW POSZCZEPIENNYCH