WSZYSTKIE MAPY SĄ FAŁSZYWE I ZOSTAŁY STWORZONE PODCZAS RESETOWANIA ŚWIATA

Dwa główne kręgi szerokości geograficznej, które ludzie znają, to Zwrotnik Raka i Zwrotnik Koziorożca, oddzielone równikiem. Wszystkie historyczne mapy świata kartograficznego pokazują te linie geograficzne i do dziś używamy tego oznaczenia Raka i Koziorożca. Dlaczego nazywa się je Zwrotnikiem Raka i Zwrotnikiem Koziorożca?

Odpowiedź leży w zegarze niebieskim nad nami. Gwiazdy na firmamencie obracają się nad nami o 1 stopień ze wschodu na zachód (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara) co 4 minuty. Wielkie koło podzielone jest na 12 konstelacji, znanych jako Zodiak. To jest łuk zoo, czy nic ci to nie mówi?

Każdy znak przesuwa się z ustalonej pozycji o 1 stopień co 72 lata. Nazywa się to dokładnie Precesją równonocy. Więc jeśli pomnożymy 72 przez 30, otrzymamy 2160 lat. W tym czasie niebo przesunie się po łuku 30 stopni. Nazywamy to „Wiek” lub „Eon”.

znaki zodiaku

 

Dlatego jesteśmy u zarania ery Wodnika. W ten sposób ich imiona zostały wybrane w wieku, kiedy Słońce znajdowało się w Raku podczas przesilenia czerwcowego w południe słoneczne, a Słońce było w Koziorożcu podczas grudniowego przesilenia w południe słoneczne.

Przesilenia wyznaczają jedną linię Krzyża Zodiaku, a równonoc drugą. Tak więc wyraźnie, w tej epoce znak Barana oznaczał równonoc wiosenną marca, czyniąc ją epoką Barana. Chwileczkę… nie wychodzimy z ery Ryb… Cóż, jeśli to prawda, to technicznie rzecz biorąc, Słońce powinno znajdować się na wierzchołku Byka i Bliźniąt podczas przesilenia czerwcowego. Sprawdzając, widzimy, że Stellarium potwierdza, że tak jest.

Przez ostatnie dwa tysiące lat byliśmy w epoce Ryb, ale utknęliśmy w erze Barana. Nie ma map przedstawiających tropiki tam, gdzie powinny być w epoce Ryb, naszej obecnej epoce. Czy mamy wierzyć, że przez wieki nikt nie zadał sobie trudu, aby zmienić je z ich dokładnym oznaczeniem? Powinny być nazywane Zwrotnikiem Bliźniąt i Zwrotnikiem Strzelca. Więc możesz się zastanawiać, co powinno mieć teraz znaczenie?

Mapy kartograficzne i gwiazdy nad nami współpracują ze sobą w nawigacji. Wszyscy starożytni podążali za gwiazdami, korzystając z nawigacji niebiańskiej, aby znaleźć drogę na naszym ziemskim planie. Więc gdzie są mapy z The Age of Pesces? Wiesz, mapy obejmujące ostatnie 2000 lat są dziwne z naszego istnienia… Wygląda na to, że ktoś nie chce, abyśmy dokładnie wiedzieli, w jakim jesteśmy wieku i jak ważna jest precesja równonocy.

Pozostały nam tylko trzy wnioski.

1) Oryginalne mapy pochodzą z okresu, który miał miejsce tysiące lat temu i otrzymały fałszywe daty i narracje dotyczące ich powstania.

2) Są to zmanipulowane kopie i wersje oryginalnych map stworzonych ponad 2160 lat temu.

3) Wszystkie mapy są fałszywe i zostały stworzone podczas resetowania świata, aby wygenerować fałszywą chronologię i fałszywą historię, która służy do utrwalenia błędnej narracji historycznej, która została nam wszystkim wpojona.

Płaska ziemia

W tych opcjach najbardziej prawdopodobne są drugie i trzecie. Jedno jest pewne, obecne mapy na pewno zostały zmanipulowane. Na przykład około XVIII wieku odnotowujemy usunięcie Hiperborei. Jest to miejscowość Rupes Nigra, bezpośrednio pod Polaris. Wiele innych mas lądowych widocznych na mapach Starego Świata również zostało zniszczonych. Ale największą zniewagą było wzięcie tych fałszywych map i owinięcie ich wokół kuli. Teraz zobacz, do czego to prowadzi, oczywista prawda jest taka, że na Ziemi jest więcej ziemi, niż nam pokazano!!”

Chciałbym podziękować Ewaranonowi za jego fantastyczną prezentację i Davidowi Weissa za przesłanie tej ważnej informacji. Chciałbym również oddać hołd następującym Light Workerom: Marcii Ramalho, którą uważam za czołowego eksperta starego świata. Victoria Cotton i Lavette rzucą światło na astrologię alchemiczną. I mój drogi przyjaciel Adam Lewington.

– Johnny Palekis

Czytaj także: SAMOWYSTARCZALNY EKOSYSTEM – CZYLI ŚWIAT W SŁOIKU

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

1 thoughts on “WSZYSTKIE MAPY SĄ FAŁSZYWE I ZOSTAŁY STWORZONE PODCZAS RESETOWANIA ŚWIATA

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.