BĄDŹ ŚWIADOMY… NIE ULEGAJ ILUZJI, KTÓRĄ NAM STWORZYLI…

Jak zniszczyć społeczeństwo? Zniszczyć, zatruć, spaczyć rolę opiekunów i obrońców ludzkości. Męska energie…Rola mężczyzn: dzięki wrodzonej Wrażliwości i Opiekuńczości jest chronić, bronić swoją rodzinę i społeczeństwo…Należało najpierw wyrżnąć silnych mężczyzn, by następne pokolenia nie posiadały prawidłowych wzorców, przez co nie będzie liderów i siły, która mogłaby sprzeciwiać się działaniom rządów wbrew społeczeństwu i rodzinom.

Pierw masowe mordy na całym świecie na tle religijnym wybijały pierwotnych mężczyzn i tych, którzy mogliby przekazywać zdrowe wzorce potomstwu.

Ci, którzy zostali, zostali później wyrżnięci w pierwszej i drugiej wojnie światowej.

Wojna odbiła się ogromnym piętnem na psychice całej ludzkości, przez co dużo łatwiej było następnie zatruć kolejne pokolenia krzywymi pryzmatami męskości.

Poprzez manipulacje korupcję media. Nakładając krzywy obraz na męską siłę i stanowczość, że jest toksyczna i jest winna całemu złu na świecie i to męskość musi zostać stłamszona.

Jednym z mnogiej gany zabiegów psychologicznych było przedstawienie kobietom obrazu jako silnych i niezależnych, które nie potrzebują mężczyzn do życia, to z kolei intensyfikowało wypieranie roli męskiego pierwiastka w społeczeństwie…

Następnie zaciągnęli mężczyzn do wielogodzinnej pracy, tworząc warunki takie, by spędzali, jak najwięcej czasu poza domem nie wychowując dzieci.

mężczyzna budowa praca

Role ojca w wielu domach przejmowała kobieta, przez co synowe zaczynali mieć wypaczony obraz siebie, swojej męskości nie było z balansowania roli oraz prawidłowych wzorców zachowawczych.

Stąd dużo łatwiej było im kontrolować społeczeństwa, bo zniknęli ci, którzy mieliby się przeciwstawić tyrani…

Ucierpiały a tym również kobiety dziś mające problem w znalezieniu zdrowych wzorców męskości przez brak takowych w domu i z czasem w społeczeństwie. Również były zatruwane zakrzywionymi obrazami, czym jest męskość.

Dlatego zaczęły to one pod wpływem warunków i środowiska, w jakim przyszło im żyć i się wychowywać, stawać w roli męskiego pierwiastka. Dlatego widać dziś np. w świecie social mediów coraz więcej kobiet o silnej muskulaturze bazującej na testosteronie.

Stworzono warunki, w których by godnie, przeżyć lub nawet przetrwać

Przez co i kobiety musiały pójść do wielogodzinnej pracy, przez co dzieci na wiele godzin oddano na łaskę wychowania przez szkoły i dzisiejsze social media.

W których roi się od krzywych przekazów i programów mających na celu dalszą indoktrynację kolejnych pokoleń, by zagubiły one swoją TOŻSAMOŚĆ tego kim są, a na miejsce tego za implikować programy niewolnictwa bazujące na stanach świadomości takich, jak poczucie winy…

Pierwotną rolę mężczyzny i kobiety została mocno zakrzywiona wypaczona. Młodzi ludzie nie mając wzorców, zaczęli doszukiwać się na zewnątrz roli, jaką mają odgrywać, dlatego dziś według różnych źródeł jest więcej niż dwie płcie… Tak zwane trans płcie…

trans płeć lgbt

Ludzie zagubili swoją TOŻSAMOŚĆ, która swoją drogą poprzez DUCHOWOŚĆ, która jest również wypaczona i wplątano w nią wiele programów bazujących na poczuciu winy i strachu.

Krok po kroku odradzamy się coraz głośniej, mówiąc PRAWDĘ.

Powracamy do korzeni, powracamy do pierwotnych instynktów wzbogacani o silną empatię, wrażliwości połączenie z duszą i duchem.

Mężczyźni staną się Mężczyznami, wychodząc z traum swojego dzieciństwa, przechodząc okres dojrzewania, wyrastają z bycia chłopcami jako już dorośli ludzie.

Podobnie kobiety również przechodzą okres dojrzewania, wyrastają z małych dziewczynek, będąc już dorosłymi ludźmi.

Otrzepujemy się z brudu, który został na nas narzucony… Otrzepujemy się z roli niewolników…

Stając się Wojownikami Serca, Matkami i Ojcami…

 Czytaj także: ODWAGA CZYNI WOLNYM, CZYLI JAK POKONAĆ SYSTEM?

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.