MĘŻCZYZNA FUNKCJONUJE NA KOBIECEJ ENERGII TAK JAK SAMOCHÓD NA BENZYNIE

Kobiety posiadają ogromną, lecz zupełnie nieuświadomioną przez siebie moc. Większość kobiet zupełnie z niej nie korzysta, garstka z nich posługuje się tylko maleńką częścią tej mocy. Przypomnijcie sobie opowieści, jak z powodu kobiet zaczynały się wojny, rycerze walczyli w pojedynkach, a wszystko to z powodu ręki i serca kobiety. Najwyraźniej kobiety te były doskonałe — widocznie miały świadomość swojej mocy i mądrze się nią posługiwały.

Zapamiętajcie kochane — jeśli kobieta nie posługuje się swoją kobiecością to, czym się posługuje? ….. Męskością. …. I oczywiście od razu przegrywa, a to dlatego, że nie jest mężczyzną! Jedyną możliwością dla kobiety, aby walczyć o swoje ( czy to jest uwaga najbardziej nieprzystępnego mężczyzny, czy też zachowanie miłości w rodzinie itd.) to być Kobietą! Działać po kobiecemu!

Co znaczy „działać po kobiecemu„?

To oznacza całym swoim wyglądem przejawiać piękno — zarówno piękno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Nie powinna to być wydmuszka w ładnym opakowaniu ani też jakaś „niechluja” z pięknym światem wewnętrznym. We wszystkim jest ważna harmonia! Kobiety boją się być wyrazistymi, boją się wyrażać siebie, ubierają się na czarno, noszą szare chusty i przy tym mają nadzieję, że mężczyźni je zauważą. Ale dla mężczyzn ważne jest zobaczenie piękna, widzieć obok siebie słoneczko, które jaskrawo świeci.

kobieca energia

 

To oznacza być spełnioną i szczęśliwą. Wskaźnikiem naszego spełnienia jest bezwarunkowy uśmiech. Spójrz w tej chwili na siebie — uśmiechasz się czy też siedzisz z buzią jak szara chmurka? Jeśli jest to wariant 2, to musisz pilnie zwiększać zapas kobiecej energii, rzucić wszelkie zadania, oderwać się od czytania niniejszego artykułu i iść rozkoszować się życiem, radować się przyjemnymi doświadczeniami.

Drogie kobiety — mężczyźni ubóstwiają nasze uśmiechy! Dla nich gotowi są na heroiczne postępki i dokonania, gotowi są być dla nas najbardziej szlachetni, najbardziej szczodrzy, najbardziej męscy, o ile nie będziemy rozmawiać z nimi w tonie pretensji i niezadowolenia, lecz ze szczerym uśmiechem i czułością w głosie!

To oznacza być tętniącą życiem i pełną energii. Kobiety często sądzą, że mężczyźni — szczególnie ci w zaawansowanym wieku — ciągną do młodszych dziewcząt. To wcale nie tak! Mężczyzn pociągają dziewczyny „energetyczne„! Jeśli masz lat 50 i potrafisz być pełną życia i energii, to mężczyzna nigdzie od ciebie nie pójdzie!

A to dlatego, że mężczyzna funkcjonuje na kobiecej energii tak jak samochód na benzynie. Niezbędna jest dla niego nieustanne „doładowanie” – potwierdzają to sami mężczyźni. Przypomnijcie sobie powiedzenie mężczyzny o kobiecie: „pragnę jej„. No właśnie, dokładnie tak — pragnie.

Kobieta słońce

Wszak kobieta tak jak woda zasila swojego mężczyznę, daje mu energię, siłę, możliwość osiągania dowolnych szczytów! Kobieta może brać energię, z czego tylko chce: z natury, zakupów, jakichkolwiek zewnętrznych czynników, miłych emocji. Mężczyźni takiej możliwości nie mają — oni biorą energię właśnie od kobiety.

To oznacza posiadać wysoki duchowy potencjał. Nawet jeśli jesteś urodziwą i energiczną dziewczyną, ale poziom Twojej duchowości jest niski, to mężczyzna będzie się z tobą spotykał, będzie z tobą spał, będzie brał energię, ale nigdy nie zechce się z tobą ożenić. A nawet jeśli z głupoty się ożeni, to bardzo szybko zacznie spoglądać na inne kobiety.

Kobieta powinna uświadamiać sobie swoją Boskość — czuć ją. Powinna zajmować się samorozwojem — nieść miłość na wszystkie płaszczyzny bytu. Powinna pojmować przeznaczenie kobiecej Duszy, które polega na tym, aby przejawiać cechy żeńskie, być zrealizowaną w rodzinie jako żona i matka.

Kobieta rozwinięta duchowo nigdy nie dopuści do siebie mężczyzny na pierwszej randce, ona taktycznie da mu do zrozumienia, że niepoważne relacje jej nie interesują. Że jej czystość, jej kobiecość, jej miłość są przeznaczone tylko dla jednego — dla najlepszego mężczyzny i nie zgadza się rozmieniać na przypadkowe związki.

Lecz kobiet rozwiniętych duchowo jest dziś bardzo niewiele, a pozostałe kobiety nie stanowią sobą żadnej wartości. Często postępują tak jak mężczyźni, pracują jak konie, dyrygują, krzyczą, ciągle niezadowolone, zmęczone — bywa, że z papierosem w zębach ….co tu wziąć od takich „kobiet„?

Z taką żaden normalny mężczyzna nie zechce tworzyć rodziny. Może posłuży się nią kilka razy, a potem ucieknie. Wszystko dlatego, że mężczyznom potrzebna jest kobiecość, potrzebna czułość, natchnienie, czułość, piękno, radość życia, czystość, kobieca mądrość.

Właśnie takiej najcenniejszej dla siebie kobiety szuka mężczyzna, a gdy ją znajdzie to strzeże jak źrenicy oka, gdyż taka kobieta pełna żeńskiej mocy jest prawdziwym brylantem, prawdziwym skarbem pośród miliarda podróbek.

Pamiętajcie drogie dziewczęta: to jaki mężczyzna będzie czy też już jest przy waszym boku, to, jaką będziecie miały rodzinę, zależy od was — od tego, jak bardzo jesteście Kobiece. Bądźcie Kobiece, rozwijajcie się, chrońcie harmonię wewnątrz was a wtedy szczęście, radość i miłość staną się waszymi wiecznymi towarzyszkami

Poczuj to sercem

Prawdziwa inteligencja to inteligencja serca.

Nie jest intelektualna, jest emocjonalna.

To nie jest myślenie to odczuwanie.

To nie logika to miłość.

Miłość wymaga utalentowanego serca, a nie utalentowanej głowy.

Czytaj także: ENERGIA ŻEŃSKA I ENERGIA MĘSKA – DWA BIEGUNY I ICH WSPÓLNY TANIEC

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.