CIAŁO ENERGETYCZNE MUSI BYĆ CZĘSTO OCZYSZCZANE

Ciało energetyczne musi być często oczyszczane, ponieważ energia, która do niego przylega, może powodować ból, choroby i wiele problemów. Energia jest w rzeczywistości pozytywną lub negatywną informacją, zależy to od Twojego postrzegania. Kiedy uważasz coś za złe, energia, którą gromadzisz będzie negatywna. Kiedy uważasz coś za dobre, wtedy energia, którą zgromadzisz, będzie pozytywna.
🌟
Dlatego ważne jest, aby każdego dnia przed snem i po przebudzeniu oczyszczać się energetycznie.
To oczyszczanie odbywa się świadomie.
🌟
Skup się na swoim ciele i powiedz:
🌟
„Moje ciało oczyszcza się z każdej negatywnej lub pozytywnej energii, która się w nim znajduje. Oczyszcza się z wszystkiego, co nie jest mu potrzebne.
🌟
Moje myśli są moje, a wszystko, co nie jest moje, przekształca się w światło i miłość.
🌟
Moje emocje są moje, a wszystko, co nie jest moje, zamienia się w światło i miłość.
🌟
Moje przekonania są moje, a wszystko, co nie jest moje, przekształca się w światło i miłość.
🌟
Moje organy wewnętrzne oczyszczają się energią życiową, która pochodzi od Stwórcy.
Każdy organ wie, co ma robić i odpowiednio do tego wykonuje swoje zadanie.
🌟
Moje serce funkcjonuje optymalnie.
Krew krąży optymalnie w całym moim ciele, oczyszczając mnie i dając mi radość życia.
🌟
Moje narządy zmysłów funkcjonują przez cały czas optymalnie. Widzę dobrze, słyszę dobrze, czuję dobrze i jestem świadoma swojego ciała fizycznego, kiedy tylko chcę.
🌟
Każda komórka regeneruje się w razie potrzeby.
🌟
Moje ciało jest inteligentne i wie, kiedy pracować i jak pracować. Energia życiowa przepływa przez moje ciało wewnątrz i na zewnątrz, zalewając mnie miłością w każdej chwili.
🌟
Każda myśl, która przychodzi z zewnątrz, zamienia się w światło i miłość.
🌟
Każda emocja, która przychodzi z zewnątrz, zamienia się w światło i miłość.
🌟
Każde przekonanie, które przychodzi z zewnątrz, zamienia się w światło i miłość.
🌟
Moje życie zmienia się w światło i miłość i za to mogę być tylko wdzięczny/wdzięczna i serdecznie dziękować Boskiemu Stwórcy.
🌟
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!”
🌟
Gdy wypowiadasz te słowa, poczuj, jak całe ciało fizyczne oczyszcza się i oczyszcza. Informacje, które nie są dla ciebie korzystne, wychodzą z Twojego ciała i są przekształcane. Następnie poczuj, jak istniejąca energia życiowa wnika do twojego ciała i oczyszcza twoje ciało fizyczne. Poczuj zadowolenie w swoim ciele. Możesz nawet z nim rozmawiać. Słyszy Cię i jest chętny do odczuwania Twojej komunikacji.
🌟
Oczyszczanie powinno być wykonywane dwa razy dziennie, aż organizm przyzwyczai się do niego i nie będzie miał już żadnych zatorów.
Ta technika pomaga Ci rozpuścić wszelkie blokady, które masz i żyć życiem, które masz, a nie tym, którego chcą inni. Jesteście bombardowani przez cały czas informacjami i ważne jest, aby przekształcić je wszystkie w światło i miłość.
Zapisz tę technikę na kartce papieru i trzymaj ją blisko siebie, abyś mógł ją zobaczyć, kiedy tylko zechcesz. Możesz ją przeczytać w każdej chwili i poczuć, jak działa twoje ciało.”

~ Fragment książki „Transformująca moc ciała fizycznego” Adelina Nusbaum ❤️

Czytaj także: OCZYSZCZANIE PSYCHIKI I DUSZY

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.