1/3 AMERYKAŃSKICH ŻOŁNIERZY ODMAWIA SZCZEPIEŃ NA COVID – Odkrywamy Zakryte
1/3 AMERYKAŃSKICH ŻOŁNIERZY ODMAWIA SZCZEPIEŃ NA COVID

1/3 amerykańskich żołnierzy odmówiła dobrowolnego poddania się szczepieniom na Covid-19, o czym poinformowało „The Washington Post”. Żołnierze ci nie chcą przyjąć substancji, która nie jest dobrze przebadana, a która może potem powodować choroby autoimmunologiczne oraz bezpłodność.

Ilu żołnierzy zostało już zaszczepionych?

Na 1 300 000 żołnierzy amerykańskich dobrowolnym szczepieniom na Covid-19 poddało się 150 000 żołnierzy.

Zgodnie z tym, co twierdzi amerykańskie dowództwo, aż 1/3 amerykańskich żołnierzy, tak jak 1/3 ogółu Amerykanów odmówiła dobrowolnego przyjęcia szczepionki.

Dowództwo przyznało się do tego, że są pewne ograniczenia odnośnie tego, co mogą zrobić, aby zmusić żołnierzy do przyjęcia szczepionki.

Takim najważniejszym narzędziem do przekonania żołnierzy, aby się poddali szczepieniom, ma być propaganda oraz indoktrynacja.

Amerykańscy żołnierze i szczepienia na wiele chorób

„The Washington Post” poinformowało, że amerykańska armia wymaga od swoich żołnierzy, aby otrzymywali oni różne szczepienia w czasie werbunku.

Do tego bardzo często wymagane są dodatkowe szczepienia przed rozmieszczeniem żołnierzy, np. na dur brzuszny, polio oraz wiele innych chorób.

Jednak w tej sytuacji zezwolenia na stosowanie w wyjątkowych sytuacjach szczepionek przeciwko Covid-19 firmy Moderna oraz Pfizer-BioNTech nie pozwalają dowódcom na wymaganie ich stosowania bez wcześniejszej zgody FDA.

FDA, czyli Agencja Żywności i Leków ma w planach oficjalne zatwierdzenie szczepionki na Covid-19 dopiero w 2023 roku, czyli za dwa lata.

Na razie te szczepionki są zatwierdzone do awaryjnego użycia, a jeżeli firmy te otrzymają pełną zgodę, to te szczepionki będą w wojsku obowiązkowe.

Dlaczego amerykańscy żołnierze nie chcą się zaszczepić?

Amerykańscy żołnierze są bardzo sceptyczni wobec szczepionek, które nie są jeszcze dokładnie przebadane i w związku z tym twierdzą, że nie chcą być królikami doświadczalnymi.

Nie chcą oni także, aby eksperymentowano także na ich dzieciach, ale też chcą poznać, jakie są skutki uboczne tych szczepionek i również skutki wieloletnie.

Czytaj także: PRACOWNICY SŁUŻBY ZDROWIA MASOWO ODMAWIAJĄ PRZYJĘCIA SZCZEPIONKI NA COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.