TA TAJEMNICZA SUBSTANCJA ZWIĘKSZA POŻĄDANIE O 200%!

Czy wiesz, jak działają takie związki jak: Androstenol, Androstenon, Estratetraenol czy Androsteron? Te niepozorne związki semiochemiczne, zwane są feromonami. Wpływają one bezpośrednio na podświadomość ludzi, którzy nas otaczają.

Dlaczego? Ponieważ, gdy są wdychane, to poprzez stymulację nabłonka węchowego, wpływają na mózg i zmieniają ich samopoczucie.

Podkręcają stany emocjonalne i co najważniejsze – działają niezależnie od tego, czy w nie wierzysz, czy jesteś sceptyczny.

feromony.jpg

Przełomowe badanie dotyczące feromonów zostało przeprowadzone przez naukowców: Bensafi M, Brown WM, Khan R, Levenson B, Sobel N., w instytucie Helen Wills Neuroscience Institute, na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Wyniki tych badań zaskoczyły wszystkich.

Substancja zwana Androstadienonem zwiększa podniecenie seksualne w sytuacjach intymnych o 200%!

Oznacza to, że gdy masz na sobie Androstadienon i dochodzi między wami do zbliżenia, to druga osoba momentalnie staje się bardziej podniecona.

Dla największych sceptyków Feromony.pl oferuje coś specjalnego – masz 365 dni na zwrot.

Oznacza to, że możesz testować feromony przez rok i jeżeli nie zauważysz efektów, ta firma zwróci Ci pieniądze i koszty dostawy.

Nic więc nie tracisz, a co możesz uzyskać?

feromony.jpg

Jedno psiknięcie Pheromax (feromony seksualne), to bardzo duża dawka feromonów i jako redakcja Odkrywamy Zakryte potwierdzamy to osobiściepowoduje zauważalne reakcje płci przeciwnej.

Należy jednak bardzo uważać na dawkę, którą stosujemy!

Zbyt duża ilość feromonów nałożonych na skórę może zadziałać odwrotnie – możemy zacząć odstraszać wszystkich dookoła i wywoływać poddenerwowanie.

Uważajcie.

Jest jeszcze coś, o czym musisz pamiętać.

Wytworzenie feromonów jest bardzo drogie.

Wiele produktów na rynku, które reklamowane są jako feromony, nie posiada feromonów wcale… lub jedynie ich śladowe ilości.

To przykre, ale niestety tak jest.

Dlatego ważne, co kupujesz.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu przeanalizował produkty dostępne na polskim rynku pod kątem występowania feromonów.

Naukowo potwierdzone wysokie stężenia posiadają takie produkty jak wyżej wspomniany seksualny Pheromax czy też feromony do stosowania na co dzień – BTB (link do badania: Analiza Feromonów).

feromony.jpg

Jako redakcja Odkrywamy Zakryte musimy coś powiedzieć – to nie jest magiczny eliksir.

Feromony nie uwiodą za nas drugiej osoby same z siebie, one nie działają jak narkotyk.

Jest to świetna rzecz, która wspomaga osobowość, ale wszystko zależy od stosującego!

Wciąż należy dbać o swój wygląd i serdeczność.

Feromony traktuj tylko jako uzupełnienie.

To taka kropka nad „i”, która potęguje pożądanie i otwiera ludzi na Ciebie.

Stajesz się bardziej rozmowny, pojawia się seksualna energia i ogólnie – gdy je wdychasz, to lepiej się czujesz wśród ludzi (feromony działają na podwzgórze osób wdychających).

Z kolei inni są bardziej zainteresowani Twoją osobą, nie wiedząc właściwie dlaczego tak na nich działasz.

My feromony kupujemy na Feromony.pl – ponieważ masz gwarancję, że kupujesz feromony sprawdzone w laboratorium Uniwersytetu we Wrocławiu.

Poza tym, jako jedyni dają Ci 365 dni na zwrot produktu.

Polecamy, sami na początku byliśmy sceptyczni, ale trzeba przyznać, że działają, a czasami efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.