FESTIWAL KOCHAM CIĘ – POCZUJ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ DO SIEBIE I ŚWIATA

Festiwal Kocham Cię 2019 to już kolejna edycja wydarzenia, które w piękny sposób łączy ludzi i uczy… Czego? Przede wszystkim poznania i zaakceptowania własnego Ja. Dlatego sam koniec wakacji to idealny czas byś odnalazł Siebie. Zapraszamy więc na spotkanie przepełnione miłością do siebie i świata wokół nas…

Natura – Energia – Wszechświat i Ty

Wszyscy jesteśmy jednym organizmem – każdy z nas stanowi jedność z naturą, energią i otaczającym Wszechświatem.

Wspólnie tworzymy całość – nie wierzysz?

festiwal-kocham-cię.jpg

Jeśli chcesz się o tym przekonać, chcesz poczuć jedność z otoczeniem, chcesz stać się zmianą samą w sobie – koniecznie musisz wziąć udział w Festiwalu Kocham Cię.

Już zeszłoroczna edycja pokazała, że festiwal jest miejscem spotkań dobrej energii, miłości i radości z bycia cząstką tego pięknego Wszechświata.

Wiele ludzi na własnej skórze przekonało się, co to oznacza darzyć miłością samego siebie, co oznacza kochać świat.

Każdy, kto odwiedził festiwal w zeszłym roku, wyjechał z niego przede wszystkim z dużą ilością akceptacji i miłości do samego Siebie.

Gdzie i kiedy?

Festiwal Kocham Cię organizowany jest w dniach 29.08 – 01.09.2019 w miejscowości Gród Byczyna koło Kluczborka (woj. opolskie).

Uczestnicy spotykają się pośród piękna natury, lasów, jeziora, polanek, gdzie wspólnie będą tworzyć piękną przestrzeń, pozytywną energię, muzykować, śpiewać, tańczyć i po prostu cieszyć się radością bycia razem.

Bilety – od jednodniowego i weekendowego po karnety na wszystkie dni można kupić na stronie organizatora -> TUTAJ.

W cenie biletu zawiera się udział w szeregu ciekawych wykładów, prelekcji, warsztatów, uczestnictwo w koncertach muzycznych oraz miejsce na pole namiotowe i parking dla samochodu lub campera.

Miłość niesie miłość

Na uczestników Festiwalu Kocham Cię będą czekać cztery sceny: Ziemia, Powietrze, Ogień i Woda.

Cztery żywioły – cztery niezwykłe miejsca, na których będzie się działo wiele pięknego, miejsca, które pozwolą usłyszeć, doświadczyć, wytańczyć, wpuścić, wypuścić, a przede wszystkim ukochać siebie.

festiwal-kocham-cię.jpg

W programie festiwalu przewidziano mnóstwo inspirujących warsztatów i wykładów wygłaszanych przez wspaniałych prelegentów.

Wśród poruszanych tematów, ale i zajęć praktycznych przewidziana m.in. joga, sztuka tworzenia relacji w rodzinie, świadomość ciała w ruchu, odczuwanie energii, uwalnianie się od toksycznych relacji, moc i potęga kamieni, numerologia, witarianizm, refleksologia, szamańskie terapie, medytacje w ruchu, warsztaty jammowania i wiele, wiele innych.

Festiwal Kocham Cię to także doskonała muzyka dla ciała i ducha, przy której nie trzeba sobie żałować spontanicznego śpiewu i tańca.

W tegorocznej edycji na scenie wystąpią tacy artyści jak Way to the sun, Pachamama Band, Rafał „Ruff” Libner, Dj Profe Soro, Black Drums Icon, Tomasz Krawczyk – Lenny i Elohi 33.

Ponadto nie zabraknie oczywiście pysznych wegetariańskich posiłków, wioski bębniarskiej i wielkiego ogniska.

Zapamiętaj – miłość niesie miłość – więc i Ciebie nie może zabraknąć na festiwalu przepełnionym miłością!

Bieżące informacje o Festiwalu Kocham Cię na Facebooku -> https://www.facebook.com/events/293228364860210