FINAŁ WOŚP I POKAZ TAŃCA NA RURZE DLA DZIECIĘCEJ PUBLICZNOŚCI!

Finał WOŚP na Dolnym Śląsku obfitował w wiele atrakcji. Jednak tej, którą mogły podziwiać dzieci z gminy Męcinka, z pewnością nie spodziewał się żaden rodzic. Otóż przed publicznością „uzdolniona tancerka” zaprezentowała zwykły… taniec na rurze!

28. finał WOŚP po raz pierwszy zorganizowano w gminie Męcinka na Dolnym Śląsku w Gminnym Obiekcie Kulturalno-Edukacyjnym, gdzie zebrano ponad 50 tys. zł.

Tamtejsza impreza zorganizowana została „z przytupem”.

W programie były animacje, licytacje, występy dzieci z przedszkoli i szkół, pokazy ratownictwa, występy iluzjonisty, ale jedną z finałowych atrakcji był również pokaz tańca na rurze.

Całe nagranie wraz ze zdjęciem tancerki opublikowano na oficjalnym profilu Facebooka WOŚP Męcinka.

Chociaż po tym, jak zrobiło się o nim głośno, wideo i zdjęcie zostały usunięte ze strony, to i tak zachowały się w sieci (tutaj przecież nic nie ginie).

wośp-taniec-rura.jpg

Na nagraniu widać skąpo ubraną kobietę, która wykonuje kilkuminutowy taniec na rurze przed zgromadzoną publicznością, złożoną w pierwszych rzędach głównie z dzieci.

Na oficjalnej stronie WOŚP można przeczytać, że był to występ „utalentowanej instruktorki pole dance”, który pokazał „widowiskowy kunszt aktywności fizycznej”. „Pole dance to pokaz umiejętności taneczno-akrobatycznych, które w historii ludzkości sięgają wielu setek lat wstecz. Zapoczątkowano je w Chinach i Indiach”.

Mieszkańcy gminy są w tej sprawie podzieleni.

Jedni uważają, że był to „bardzo fajny akrobatyczny występ”, drudzy zaś są zbulwersowani tym, że taki pokaz odbył się na oczach dzieci.

⇒ Czytaj także: STRIPTIZ DWÓCH MĘŻCZYZN PRZED DZIEĆMI Z OKAZJI ŚWIĘTA BARCELONY!

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.