STRIPTIZ DWÓCH MĘŻCZYZN PRZED DZIEĆMI Z OKAZJI ŚWIĘTA BARCELONY! – Odkrywamy Zakryte
STRIPTIZ DWÓCH MĘŻCZYZN PRZED DZIEĆMI Z OKAZJI ŚWIĘTA BARCELONY!

Striptiz w wykonaniu dwóch dorosłych mężczyzn dla małych dzieci uczestniczących w niedawnym corocznym festiwalu Barcelona La Mercè to prawdziwy skandal. Uroczystość sponsorowana przez Radę Miasta Barcelony uwzględniała wulgarny występ, który był podobno częścią programu dla dzieci i odbywał się w ciągu dnia na promenadzie Lluís Companys.

Materiał filmowy pokazuje nie tylko striptiz, ale i szok oraz przerażenie na twarzach dzieci obserwujących ten skandaliczny występ, gdy jeden z mężczyzn odwraca się do publiczności i zdejmuje ubranie.

Widać, jak dzieci kulą się i zasłaniają twarze, gdy kolejny mężczyzna robi to samo.

Kontrowersyjne wideo, które wywołało oburzenie wśród użytkowników mediów społecznościowych, nagrano na odbywającym się między 21 a 24 września od 1871 roku corocznym, katalońskim wydarzeniu z okazji święta wspomnienia Matki Bożej Łaski (Mare de Déu de la Mercè), patronki archidiecezji barcelońskiej, która jest także wraz ze św. Eulalią, patronką Barcelony.

Po raz kolejny widzimy, że „sztuka” i „performance” są pretekstem do wykorzystywania i narażania dzieci na rzeczy, które w innych okolicznościach mogłyby doprowadzić takie osoby do kary pozbawienia wolności.

Czytaj także: PEDOFIL OSWAJAŁ DZIECI Z HOMOSEKSUALIZMEM W SZKOLE

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.