MORDERSTWO ZA PRAWDĘ O GEORGE SOROS – Odkrywamy Zakryte
MORDERSTWO ZA PRAWDĘ O GEORGE SOROS

Bechir Rabani niezależny dziennikarz i bloger ze Szwecji został znaleziony martwy w swoim domu. Miał 33 lata. Odszedł dzień po tym, jak obiecał, że opublikuje całą prawdę o działaniu skrajnie lewicowych organizacji nadzorowanych przez George’a Sorosa.

Morderstwo za prawdę

W czwartek, 14 grudnia, Bechir Rabani dziennikarz mediów alternatywnych „Megafonerna”, demaskujących m.in. polityczne kłamstwa, prężnie działających na Facebooku i w serwisie YouTube, opublikował film, który zrobił rewolucję w internetowym świecie.

Rabani relacjonował w nim wizytę w domu multimilionera Roberta Aschberga, szefa skrajnie lewicowej Fundacji Expo, z założenia zajmującej się badaniami i analizami dotyczącymi spraw publicznych, a w rzeczywistości finansowanej przez George’a Sorosa organizacji biorącej udział w nękaniu obywateli o prawicowych i konserwatywnych poglądach.

Tydzień wcześniej napisał na swoim blogu:

„Po mojej wizycie u Aschberga moje konta na Facebooku zostały zablokowane. Taka sytuacja nigdy wcześniej się nie wydarzyła. Nasza strona internetowa również została zaatakowana. Raport będzie wkrótce dostępny. Prawdopodobnie będzie pierwszym w historii, który prawdziwie oceni Aschberga …”.

Rabini chciał także opublikować prawdę o powiązaniach pracowników Facebooka z Parlamentem Europejskim i Fundację Expo.

Najniebezpieczniejszy człowiek świata

Kim w zasadzie jest George Soros, skoro prawda o jego ukrytej działalności i powiązań ze znanymi multimilionerami jest warta śmierci niewinnych osób?

Niemiecki politolog i publicysta, Andreas von Rétyi w swojej publikacji pt. „George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata” kompleksowo prześwietla osobę tego multimiliardera, który rozsiewa swoje macki na cały świat.

Sam opis książki jest jednoznaczny:

„Kim Soros jest naprawdę? Wygląda na to, że globalnym cinkciarzem, który dorobił się na gigantycznych spekulacjach walutami. Sam siebie kreuje na wielkiego filantropa, w rzeczywistości jest mega zagrożeniem dla świata.

Tego świata, w którym żyjemy, który znamy, bowiem Soros wymyślił dla nas wszystkich świat inny, w jego mniemaniu lepszy, bo pozbawiony narodów, tradycji, religii, za to oparty na nieustannych spekulacjach gospodarczych, głównie walutowych, co uczyniło zeń miliardera.

Sam dla siebie jest bóstwem, po cóż mu więc wiara w Boga? Uzyskał niewyobrażalne wpływy poprzez uzależnioną od niego finansowo sieć tysięcy fundacji, instytutów, uczelni w 90 krajach.

Tą misternie uplecioną siecią spowity jest cały glob.

Nic dziwnego, że ma możliwość rujnować narodowe gospodarki, przyczyniać się do przewrotów, obalać rządy – stworzył sobie do tego narzędzie.

Teraz doświadczamy tego typu działań w Polsce.”

Jak zaznacza autor publikacji, Soros nie szczędzi pieniędzy na medialne akcje propagandowe, manipulację opinią publiczną i szeroko zakrojonymi akcjami prowadzącymi do destabilizacji światowego rynku i gospodarki:

„Soros zajmuje się także kształtowaniem opinii na szeroką skalę za pomocą mediów pozornie niezależnych. Mogą one być co prawda niezależne od poszczególnych rządów, ale na pewno nie od imperium Sorosa”.

Bechir Rabani znany był ze swojej odważnej i dla niektórych kontrowersyjnej działalności.

To dzięki niemu powstał dokumentalny serial „In the Shadow of the Shadow”, który dotykał sprawy coraz większej liczby gwałtów na szwedzkich kobietach.

Jego śmierć jest szokiem dla kilku ruchów obywatelskich w Szwecji, składających się głównie ze Szwedów i imigrantów, którzy zdecydowali się walczyć z opresją, demaskują kłamstwa i chcą promować obywatelską wolność oraz uczciwy dialog.

Wielu, którzy poświęcali się takiej pracy jak Rabani, teraz zastanawia się nad tym, czy jego śmierć była tylko zbiegiem okoliczności, czy też świadomym działaniem.

Dziennikarze National Review kilka godzin po śmierci Rabaniego opublikowali film, w którym wyraźnie sugerują, że za zabójstwem ich kolegi stoi ktoś z kręgu Roberta Aschberga.

Tym bardziej że dwa tygodnie wcześniej zamordowany otrzymał ostrzeżenie, aby zachował ostrożność i zaprzestał swojej dotychczasowej działalności.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.