HANDEL DZIEĆMI – POSEŁ LIROY OTWARCIE APELUJE O POMOC

Sprawa handlu dziećmi w Polsce to dramatyczna sprawa zbrodni na niewinnych i bezbronnych. Globalne społeczne poruszenie kładzie coraz to większy nacisk na osoby odpowiedzialne za milczenie w tej sprawie. Mimo wstrzymania adopcji zagranicznych proceder trwa nadal a mało tego, został on maksymalnie przyspieszony. Według tego, co mówili poseł Liroy i Paweł Bednarz, każdego dnia ważą się losy nawet kilkunastu dzieci.

UKAZANIE DOWODÓW

Panowie otwarcie powiedzieli, że mają dowody łamania prawa przez urzędników, którzy mimo adopcyjnego zakazu, wciąż przepychają dzieci za granicę.

Dlatego też na całą sprawę mówi się „handel”, ponieważ oczywistym jest fakt, że chodzi tu o grube pieniądze.

Paweł Bednarz wielokrotnie zaznaczał, że osoby zamieszane w sprawę mogą dostawać za taką sprzedaż nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Posiada również dokumenty, które pokazują swoistych „mistrzów w swoim fachu”, ponieważ niektórzy urzędnicy, robią to wyjątkowo szybko i sprawnie.

WSPARCIE POSŁA LIROYA

Poseł Piotr Liroy Marzec od początku swojej kariery politycznej walczył o sprawy rzeczywiście ważne dla obywateli Polski.

Batalia z leczniczą marihuaną nie ma końca, a sam postanowił wesprzeć Pawła Bednarza.

POSTAWIENIE PRZED DOWODAMI OSÓB POWIĄZANYCH ZE SPRAWĄ

Panowie jasno dali do zrozumienia, że osoby według nich odpowiedzialne w tej kwestii będą musiały tłumaczyć się przed sądem i twardymi dowodami.

Poseł Liroy zauważył, że już nie raz wspominał o tym przed mediami głównego nurtu, jednak nie zostały jego słowa upublicznione.

Wskazuje to tylko na zasięg całego procederu i ilość osób w niego zamieszanych.

STRAJK W WARSZAWIE

Jednak Paweł Bednarz mimo wszystko chce wrócić na siebie uwagę mediów głównego nurtu, ponieważ ich zasięg jest o wiele większy niż tylko udostępnianie informacji na YouTube.

Zadeklarował się do zorganizowania głodówki w szpitalu dziecięcym w Warszawie i szuka 10-15 osób chętnych do pomocy.

Kontakt z nim oczywiście można uzyskać drogą mailową, jak i podyktował numer telefonu, na który można dzwonić, aby dowiedzieć się więcej o nim samym.

WSPARCIE MEDIÓW NIEZALEŻNYCH

Poseł Liroy Marzec zaapelował również do mediów niezależnych i muzycznych, które jak sam stwierdził, zajmują się niekiedy tematami bzdurnymi, a milczenie w tej sprawie nie jest odpowiedzią.

Dlatego, nawet jeżeli dane środowisko ma odmienne zdanie na ten temat, warto wypowiedzieć się w tej sprawie i przedstawić swoje dowody, ponieważ właśnie po to jest ich zadaniem.

NAGŁAŚNIANIE INFORMACJI

Tak właśnie postępujemy my.

Przekazujemy informacje dalej, a werdykt pozostawiamy każdemu z osobna.

Apelujemy na nagłaśnianie informacji, ponieważ jeżeli jakieś społeczeństwo nie jest w stanie ochronić tego, co ma najcenniejsze, czyli nasze dzieci, to nie jest one społeczeństwem, a ludźmi na kolanach bez empatii.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=jT2zQwqWLe0

https://www.youtube.com/watch?v=9NTzOn7WcdY