„Marsz o wolność” to kontynuacja wielotysięcznych protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia „epidemii”. Są to protesty ponad podziałami różnych środowisk i organizacji. Tym razem jednego dnia będziemy jednoczyć się w wielu polskich miastach, by zaledwie dwa tygodnie później dołączyć do wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie.

Chcemy powrotu do normalności!

Liczne protesty, które odbywają się w Polsce od początku „pandemii”, a zwłaszcza 6 czerwca (Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień), 10 lipca, 16 sierpnia i 12 września 2020 roku nie miałyby miejsca, gdyby nie kampania społeczna #stopCOVID1984.

Została ona powołana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Jej organizatorzy w imieniu wszystkich Polaków walczą o powrót do normalności.

W zaproszeniu na protest ogólnopolski napisano:

Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr. Zbigniewa Martykę, prof. dr. hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny. Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny, jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane. Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.

I w Polsce, i na całym świecie ludzie mają DOŚĆ!

Dość noszenia „chroniących” bawełnianych maseczek i/lub przyłbic, dość izolowania się od innych, dość bezczynnego siedzenie w domu, dość płacenia składek zdrowotnych na nierealizowane usługi opieki zdrowotnej, dość lekceważenia petentów w urzędach, dość ignorowania istnienia innych chorób niż Covid-19!

W liście otwartym skierowany m.in. do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, szefa MEN Dariusza Piontkowskiego, a także parlamentarzystów i ekspertów, prof. dr hab. Ryszard Rutkowski z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku napisał:

 […] politycy i kółka różańcowe polityków, czy weźmiecie na swoje sumienie tragedię setek tysięcy ludzi, którzy stracili swoje biznesy, pracę, plany życiowe i marzenia? Czy uregulujecie z własnych kieszeni ponad 100 miliardów długu i strat, a mówi się o 230 miliardach w ostatecznym rachunku. Lekarze, znów politycy, „naukowcy”, „księża”! Czy spojrzycie w oczy tysiącom ludzi, którzy stracili bliskich albo ich stan zdrowia to walka o życie, bo i tak ledwo zipiąca służba zdrowia przerodziła się tragifarsę?

Zabranialiście ludziom odwiedzin ciężko chorych, zabranialiście wizyt w przychodniach, a nawet udziału w pogrzebie. Jak się z tym czujecie, zakładacie maseczki i przyłbice po same oczy, żeby nie widzieć, do czego doprowadziliście? Policzyliście ilu ludzi po prostu umarło z powodu waszych histerii i irracjonalnych egoistycznych i megalomańskich guseł, co nazywacie „dbałością o innych”? Dziennikarze, jak wam wychodzi makijaż, gdy patrzycie w lustro, prostą linią? Dostrzegliście już swoją śmieszność?

Na całe szczęście są ludzie i miejsca, które wychodzą ponad rządową cenzurę i autocenzurę polskich lekarzy, by w ten sposób przełamywać barierę społecznego zakłamania.

Marsz o wolność – łączymy siły!

Kontynuacją wielotysięcznych protestów będzie organizowane 10 października 2020 r. w całej Polsce lokalne protesty jako zapowiedź wielkiego marszu, który przejdzie ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie 24 października 2020 r. – Marszu o Wolność!

10 października 2020 r. w wielu polskich miastach ludzie będą gromadzić się, by wspólnie, w mniejszych, lokalnych społecznościach pokazać, że mają dość blokad i izolacji, absurdalnych restrykcji, że są za wolnością.

Odważni aktywiści z niemal 50 miast stanęli na wysokości zadania i postanowili zorganizować protesty we własnych miejscowościach.

marsz-o-wolność.jpg
Źródło: FB

Andrychów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chojnice, Częstochowa, Dzierżoniów, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kraków, Kielce, Koło, Koszalin, Libiąż, Lubin, Lublin, Łowicz, Łódź, Mielec, Międzyrzecz, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Otwock, Piła, Poznań, Płock, Radomsko, Ropczyce, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Stalowa Wola, Szczecin, Toruń, Tomaszów Lubelski, Tuchola, Warszawa, Wałbrzych, Wejherowo, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra – to lista miast, które będą walczyć o powrót do normalności.

Dokładną lokalizację i godzinę spotkania w danym mieście wraz ze szczegółami wydarzenia można sprawdzić TUTAJ.

Z kolei Marsz o Wolność PROTEST OGÓLNOPOLSKI odbędzie się 24 października 2020 r. w Warszawie o godz. 12:00.

Tego dnia marsze organizuje także Wielka Brytania (Londyn), Argentyna, Boliwia, Peru, Ekwador, Belgia i Irlandia. Mają dołączyć kolejne państwa.

Nie czekaj, aż zamkną cię w klatce! Dołącz do marszu i Ty!

⇒ Czytaj także: OGÓLNOŚWIATOWA DEMONSTRACJA W BERLINIE PRZECIWKO „PANDEMII” PRZYCIĄGNĘŁA MILIONY PROTESTUJĄCYCH

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.