MERKEL, MAY, GRYBAUSKAYTE – TRZY KOLEŻANKI OD ROCKEFELLERA, KTÓRE ZOSTAŁY PREMIERAMI – Odkrywamy Zakryte
MERKEL, MAY, GRYBAUSKAYTE – TRZY KOLEŻANKI OD ROCKEFELLERA, KTÓRE ZOSTAŁY PREMIERAMI

Czy poznajecie te dziewczęta, które dawno temu miło spędziły wspólnie czas zorganizowany dla (chyba) wyjątkowej młodzieży przez Instytut Tavistock? Nie słyszałeś jeszcze nigdy o tym instytucie?

Oto co mówi o nim Wikipedia: „W czasie II wojny światowej wielu pełnoetatowych pracowników Kliniki Tavistock (poprzednik instytutu) służyło jako specjaliści psychiatryczni w wojsku. Organizacja z siedzibą w Biurze Propagandy Wojennej (Wellington House) opracowywała i rozpowszechniała koncepcje propagandowe. Ta interdyscyplinarna grupa założyła w 1947 roku Tavistock Institut Związków Międzyludzkich i zajęła się kwestiami rozwoju organizacyjnego i zmian społecznych. FUNDACJA ROCKEFELLERA WNIOSŁA SWÓJ WKŁAD FINANSOWY.”

Ten ostatni aspekt uważam za bardzo interesujący, bo wiadomo – ten kto płaci, ten rządzi…

A teraz przyjrzyjmy się jeszcze raz siedzącym tam wspólnie dziewczynom.

 

To późniejsze pani Merkel, pani May i pani Grybauskayte.

Jaki „przypadek”, że wszystkie te niepozorne uczestniczki szkolenia finansowanego przez Rockefellera zostały potem premierami swoich krajów! Niemiec, Anglii i Litwy!!

Cóż za „zbieg okoliczności”, że właśnie one zostały wiele lat później, zupełnie niezależnie od siebie, wybrane w absolutnie demokratycznych krajach na te stanowiska!!!

I kto zaprzeczy, że ten nasz świat pełen jest cudownych przypadków?

Czego właśnie się dowiedziałam: kolejny zbieg okoliczności – nie tylko Merkel, ale wszystkie panie są bezdzietne

To co mi się od razu nasuwa na myśl – kiedy nie ma się dzieci i wnuków, i nie trzeba myśleć o ich przyszłości, wtedy łatwiej podejmować różne trudne decyzje, niekoniecznie korzystne dla przyszłych pokoleń.

A czasem wręcz dla nich zabójcze…

Źródło i autor: Alicja B. Aschmann

⇒ Czytaj także: FEMINIZM, CZYLI SPOSÓB ROCKEFELLERÓW NA DESTRUKCJĘ RODZIN

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.