PERSONEL POZYWA SZPITAL ZA UCHWALENIE OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID

Ponad stu pracowników służby zdrowia ze szpitala w Houston w Teksasie złożyło pozew przeciwko swojemu pracodawcy za uchwalenie obowiązku szczepień. Dyrekcja szpitala chce, aby wszyscy pracownicy otrzymali szczepienie przeciwko Covid-19.

Pracownicy szpitala twierdzą, że nie chcą być zmuszani do przyjęcia eksperymentalnej szczepionki przeciw Covid-19 ze strachu przed zwolnieniem i twierdzą, że obowiązek ten narusza Kodeks Norymberski.

Szpital zmusza personel do bycia „ludzkimi świnkami morskimi”, co jest warunkiem dalszego zatrudnienia.

Szpital w Houston będzie pierwszym w USA, który zwolni pracowników za odmowę szczepień, począwszy od 7 czerwca, chyba że zainterweniuje sędzia stanowy.

Marc Boom, dyrektor generalny Houston Methodist, firmy, która prowadzi osiem szpitali zatrudniających ponad 26 000 pracowników, wyznaczył personelowi termin do 7 czerwca na zaszczepienie się.

Konsekwencje braku przyjęcia zastrzyku obejmują „zawieszenie i ostatecznie przerwanie umowy o pracę”, napisał w kwietniowym liście do lekarzy i pielęgniarek, cytowanym w  pozwie złożonym w piątek.

„To poważne i rażące naruszenie Kodeksu Norymberskiego i porządku publicznego stanu Teksas” – twierdzi adwokat Jared Woodfill, który złożył pozew w hrabstwie Montgomery.

Napisany wkrótce po II wojnie światowej Kodeks Norymberski określa podstawowe zasady etyczne przeprowadzania eksperymentów medycznych na ludziach.

Grupa pracowników medycznych zorganizowała również protest przeciwko obowiązkowi szczepień przed szpitalem.

Pielęgniarka Jennifer Bridges, główna powódka w tej sprawie, powiedziała, że przyjęła „każdą znaną człowiekowi szczepionkę” w przeszłości, ale uważa, że ​​szczepionki na koronawirusa wymagają dalszych badań.

W pozwie nazwano szczepionki „eksperymentalnym wstrzyknięciem modyfikacji genu mRNA Covid-19”.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła awaryjne zastosowanie szczepionek wyprodukowanych przez firmy Pfizer/BioNTech, Moderna i Johnson & Johnson po zakończeniu wymaganych prób.

Muszą jeszcze uzyskać pełną aprobatę, co wymaga bardziej rygorystycznego przeglądu i wielu badań.

⇒ Czytaj także: KODEKS NORYMBERSKI I ETYKA PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.