VORTEX - STRUKTURYZACJA WODY, CZYLI DLACZEGO WARTO „OŻYWIĆ” WODĘ? - Odkrywamy Zakryte
VORTEX – STRUKTURYZACJA WODY, CZYLI DLACZEGO WARTO „OŻYWIĆ” WODĘ?

Nowe odkrycia naukowe ujawniły, że większość wody, której używamy, niezależnie od tego, czy jest to woda z kranu, woda filtrowana, woda oczyszczona, czy woda destylowana, jest sklasyfikowana jako »martwa«. Woda ta ma niezorganizowaną strukturę klastrową, tj. cząsteczki wody połączone są w długie ciągi, a ich rozmiar uniemożliwia przeniknięcie do wnętrza komórki. Bez względu na to, ile takiej wody lub napoju spożywamy, nie ulżymy „suszy” wewnątrz naszych komórek.

Komórki ludzi podobnie jak komórki roślin uwielbiają wodę o strukturze heksagonalnej, która transportuje substancje odżywcze i tlen, a tym samym pozwala na odżywienie organizmu.

To dlatego roślinność rosnąca w pobliżu cieków naturalnych (rzeki, strumyki) jest taka bujna. Woda płynie tam wieloma zakrętami, meandruje, wiruje, przejmuje naturalną energię minerałów, z którymi się styka, oczyszcza się, nabiera życiowej energii.

Woda uwięziona pod ciśnieniem w rurach ulega całkowitej destrukcji strukturalnej i energetycznej. Staje się „martwa”.

70% ludzkiego ciała a 90% osocza krwi to woda. Dlatego musimy bardzo dbać o jej jakość.

Tylko woda o właściwej strukturze jest w stanie przeniknąć do wnętrza komórki, niosąc ze sobą substancje odżywcze, oraz opuścić ją zabierając produkty przemiany materii.

TO WODA JEST ODPOWIEDZIALNA ZA CAŁY PROCES ODŻYWIANIA KOMÓRKOWEGO NASZEGO ORGANIZMU!

Dbając o jakość wody w naszym organizmie, dbamy o nasze zdrowie.

Gdzie zatem znaleźć żywą wodę ? … Oczywiście w naturze-źródła, strumienie, wodospady …

Już starożytni Wedrusi, Kahuni i Celtowie korzystali z tego daru natury, lecząc różne choroby wodą z pierwszego po źródle wodospadu.

Współcześnie, Ojciec Klimuszko stosował wodę źródlaną w różnych terapiach. Rozwój cywilizacji odsunął nas jednak od natury.

Od dawna naukowcy poszukiwali sposobu na ożywienie martwej wody dostarczanej do naszych domów.

Już w latach 30 tych naukowiec Victor Schauenberger prowadził badania nad stworzeniem doskonałego urządzenia do strukturyzacji wody na cieku wody bieżącej.

„Zrozum i naśladuj naturę” to motto, którym się kierował. Większość życia spędził na obserwowaniu wody w jej naturalnym środowisku, wysoko w austriackich Alpach.

Uczył się, jak wykorzystywać energię wody i replikować „żywą wodę źródlaną” z wody z kranu. Był pionierem w badaniach nad technologią rewitalizacji 'wody za pomocą ruchu wirowego i implozji.

Dokończyliśmy jego dzieło-wreszcie jest!!!

Diamentowy strukturyzator wody Vortex– Meisterstück

vortex.jpg
Vortex

Po wielu latach badań powstało nowatorskie, jedyne dostępne na rynku urządzenie, dające wodę strukturyzowaną na ciągłym przepływie wody bieżącej.

Budowa strukturyzatora

Diamentowy strukturyzator wody Vortex-Meisterstück to proste w montażu, wielofunkcyjne urządzenie zbudowane z materiałów najwyższej jakości.

Obudowa skonstruowana jest ze stali nierdzewnej oraz brązu pokrytego 24k złotem.

W środku strukturyzatora wody znajdują się pierścienie ze srebra, złota i tytanu połączone w technologii MAKUMEGANE (wiązania elektronowe w obecności zimnej plazmy).

vortex.jpg
Vortex

Sam proces łączenia srebra, złota i tytanu bez użycia ciepła lub spoiwa jest niezwykle skomplikowany, ponieważ metale te w naturze nie łączą się ze sobą. Prace nad połączeniem pierścieni z tych metali trwały siedem lat.

Centralnie obsadzonych jest dziewięć kamieni szlachetnych:

3 diamenty (cudowny środek leczniczy przeciwko wielu chorobom takim jak zaburzenia równowagi, epilepsji, cukrzycy, zapaleniu wątroby i gorączce);
3 rubiny (kamień obfitości, przywraca równowagę nie tylko w zakresie zdrowia, ale również i ducha);
3 szafiry (kamień nieśmiertelności oraz młodości, poprawia pracę nerek dróg moczowych i pęcherza, pozytywnie wpływa na prawidłową pracę serca, oczu oraz odmładza, regeneruje i wspomaga skuteczność ziół);

Oraz dysza w kształcie symbolu nieskończoności ∞, która wyrzuca wodę z prędkością 220 m/s.

Budowa urządzenia sprawia, że duże klastry wody ( połączenia wielu cząsteczek wody ) są rozbijane.

Po przejściu przez strukturyzator cząsteczki wody tworzą struktury o kształcie heksagonalnym (widoczne na zdjęciach wykonanych w laboratorium w Szwajcarii przypominają płatek śniegu).

Struktura heksagonalna polega na połączeniu sześciu cząsteczek wody w pierścień. Są to tak zwane mikro klastry zawierające od 5 do 8 cząsteczek wody.

Proces ten powoduje usunięcie pamięci zawartej w wodzie, która według wielu naukowców jest zawarta właśnie w długich łańcuchach cząsteczek wody tzw. megaklastrach.

Energia szlachetnych kryształów uporządkowuje ładunki energetyczne i przywraca wodzie strukturę pierwotną, przekształcając ją w tak zwaną „żywą wodę”.

Implozja zachodząca w urządzeniu podczas ruchu wirowego przy wylocie nasyca wodę dużą ilością tlenu, jednocześnie redukując zawartość fluoru oraz chloru nawet do 80%.

(Producent posiada patent na system redukcji fluoru i chloru w wodzie).

Fuzja tytanu oraz srebra powoduje zmianę napięcia energii wody, tworząc Redox ujemny -100, utrzymujący się do kilku milisekund.

Woda z dyszy Vortex jest znakomita nie tylko do picia czy kąpieli.

Jest doskonała do mycia owoców i warzyw (usuwa między innymi pleśń z winogron, którą bardzo trudno usunąć zwykłą wodą z kranu).

Po umyciu, warzywa i owoce są „sterylnie czyste”, gdyż redoks ujemny zawarty w tej wodzie zabija bakterie, a nawet po części pleśnie.

Badania strukturyzatora Vortex-Meisterstück prowadzone w Cern w Szwajcarii, wykazały, że woda z Vortex-Meisterstück ma większą przejrzystość i zawiera jon-ujemny ładunek elektryczny.

W badaniach producenta dotyczących jonów ujemnych stwierdzono ich obecność w okolicy dyszy w ilości ponad 100 tys./cc.

W warunkach naturalnych najwięcej jonów ujemnych występuje w okolicy wodospadu, 10 –11tys./cc. Las po deszczu to 7-8tys /cc.. Normalne stężenie jonów ujemnych w powietrzu atmosferycznym to 100 do 1tys / cc.

Jony ujemne wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Redukują napięcie nerwowe, relaksują.

Jak korzystać ze struktyryzatora Vortex-Meisterstück

Podczas kąpieli pod prysznicem, dysza Vortex powinna znajdować się w odległości ok.50 cm od ciała. Jest to niezbędne, aby mgiełka strukturalna wytworzona przez dyszę, oczyściła nasze ciało i pole energetyczne (aurę). Wodę do wanny nalewamy z odległości ok. 20-30 cm. Czas kąpieli minimum 20 minut

Korzyści dla ciała, ducha i portfela

Woda strukturyzowana stosowana zewnętrznie i wewnętrznie:

– znakomicie nawadnia całe ciało.

– rozprowadza w organizmie minerały, witaminy, leki i inne substancje.

– wspomaga leczenie chorób skórnych np. atopowe zapalenie skóry.

– i odtruwa organizm.

– ogranicza tworzenie się wolnych rodników i usuwa je z błon komórkowych, przez co,

spowalnia degradację komórek.

– spowalnia proces starzenia.

– eliminuje z organizmu toksyny i metale ciężkie pochodzące z pożywienia.

– nadaje się idealnie do mycia owoców i warzyw eliminując bakterie i pleśnie.

– powoduje wymianę płynów ustrojowych na czyste w ciągu 3-4 miesięcy.

– wywołuje poczucie oczyszczenia oraz odnowienia energii witalnej.

– relaksuje, odpręża, redukuje stres.

-oczyszcza pole energetyczne.

-zapewnia nawet 50% oszczędności wody.

Deklaracja producenta:

Każde urządzenie posiada numer identyfikacyjny.

Kamienie szlachetne użyte w strukturyzatorze są szlifowane. Nie posiadają żadnych inkluzji oraz są certyfikowane.

Strukturyzatory Vortex – Meisterstück są produkowane w Polsce i posiadają 24 mc.

gwarancji. Urządzenie chronione jest patentem i jest wykonywane na indywidualne.

zamówienie. Czas realizacji 2-4 tygodni. Przedstawione zdjęcie kropel wody z dyszy Vortex

zostały wykonane w laboratorium w Szwajcarii.

System strukturyzacji Vortex-Meisterstück można również przystosować do instalacji zasilających domy, baseny, czy nawadniających ogrody..

plasmapen@gmail.com

Dysza vortex