SUPER WIPES – MAGICZNE CZYŚCIKI – Odkrywamy Zakryte
SUPER WIPES – MAGICZNE CZYŚCIKI

Mydło, pasty, silne detergenty, szczotki, druciaki… – dosłownie uzbrajamy się w różne środki, gdy w grę wchodzi walka z uporczywymi zabrudzeniami takimi jak np. pozostałości czy plamy ze smarów, olejów, klejów i silikonów na różnych powierzchniach.

Ile takich rzeczy masz w domu lub w swojej firmie? Ile razy przegrałeś tę walkę? Pomyśl, ile pieniędzy wyrzuciłeś w błoto, bo użyłeś ich tylko raz albo nie zadziałały.

A wystarczyło wykorzystać Super Wipes – innowacyjne czyściki usuwające ciężkie zabrudzenia od razu kiedy się pojawią.

Jeden produkt zamiast wielu

Szczotki, druciaki, mydło, woda, papierowe ręczniki, rozpuszczalniki, pasty i inne tradycyjne środki można teraz zastąpić jednym innowacyjnym produktem Super Wipes – czyściki do usuwania ciężkich zabrudzeń.

Dzięki innowacyjnej technice sieciowej użytej w służbie czystości stworzono materiał w systemie mikrowłókien, które odrywają zabrudzenia od podłoża, po prosty brud się do niego klei.

Niezwykle chłonna tkanina nasączona delikatnymi środkami rozpuszczającymi wiąże zabrudzenia i trzyma je w swojej sieci.

super-wipes.jpg
Super wipes

Bez wody, bez szczotek, bez silnych rozpuszczalników, a jedynie dzięki technologii i testowanym dermatologicznie delikatnym detergentom oraz przyjemnym kompozycjom zapachowym.

Dodatkowe nasączenie gliceryną i aloesem sprawia, że czyściki Super Wipes stosowane w przypadku usuwania zabrudzeń z rąk, chronią naszą skórę, pozostawiając ją odżywioną i nawilżoną.

Super Wipes do zadań specjalnych

Super Wipes dostępne są w dwóch wariantach:

czyściki uniwersalne do trudnych zabrudzeń ze specjalnego materiału, który sprawdza się przy lżejszych codziennych zabrudzeniach i pochłania brud na co dzień;
czyściki ścierne do ciężkich zabrudzeń o maksymalnej wytrzymałości i skuteczności, posiadają specjalną teksturę.

Jedne i drugie doskonale rozpuszczają i pochłaniają uporczywe zabrudzenia takie jak: farby, smary, oleje, kleje, pianki, silikony i inne z różnych powierzchni, np. narzędzi, silników, maszyn, rąk itd.

Najlepiej działają na świeże zabrudzenia ale zaschnięty na dłoni spray podkładowy również szybko i skutecznie poddaje się czyścikom Super Wipes.

Potrzebne są wszędzie tam, gdzie musimy szybko i bezpiecznie pozbyć się na przykład rozlanej farby, ubrudzenia silikonem i innych substancji, a przede wszystkim do czyszczenia i pielęgnacji zabrudzonych dłoni, narzędzi, silników, stołów albo na przykład umyć ramy okien lub drzwi.

super-wipes.jpg
Super wipes

Dlatego też idealnie sprawdzą się w utrzymaniu czystości w pracy fachowców, majsterkowiczów, hobbystów, malarzy, mechaników, monterów, serwisantów, kierowców, motocyklistów, offroadowców, techników, właścicieli aut i motorów lub po prostu pomogą zwykłym domownikom uporać się z uciążliwymi zabrudzeniami.

Czyściki Super Wipes zbierają smołę i insekty oraz inne zabrudzenia z lamp, zderzaków i innych elementów karoserii pozostawiając natłuszczoną warstwę ochronną.

O tym, jak doskonale radzą sobie ze wszystkimi trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami, mogli na własnej skórze przekonać się uczestnicy targów motoryzacyjnych Expo Warsaw Motor Show 2019.

Ekonomiczne i poręczne opakowanie wystarcza na długo i pozwala trzymać je zawsze pod ręką.

Zamiast więc magazynować wiele różnych, często nieskutecznych produktów, skorzystaj z gotowych do użycia czyścików Super Wipes.

Miej je zawsze pod ręką, w domu, garażu, samochodzie.

Czyściki: www.superwipes.pl  z kodem OZ  rabat 5%

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI