SYSTEM BOI SIĘ SŁOWIAN

Przed 1000 lat i więcej żyli na tych ziemiach Słowianie, nasi praprzodkowie. Polacy i kraje sąsiadujące posiadają ponad połowę swoich genów właśnie od Słowian. Mieli oni własną kulturę, własne wierzenia, tradycje, ściśle przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ludzie Ci żyli w zgodzie i pełnej harmonii z naturą, niezwykle cenili swoją wolność.

W roku około 1000r Świat ogarniał chaos na tle religijnym. To był początek tworzenia się systemu, którego fundamentem był wówczas kościół katolicki. Przez ponad pół wieku (średniowiecze) fanatycy Ci podbijali cały Świat siłą.

Ogniem i mieczem mordowano niewinnych ludzi w imię Chrystusa. Ich główne siedziby wywodziły się z Hiszpanii, Francji i Anglii. Kościół powołał wówczas m.in. swój urząd śledczo-sądowniczy, tzw. Inkwizycję, okropnych fanatyków mordujących ludzi z zimną krwią.

Wystarczy, że ktoś uprawiał gusła, wróżby, czy był tylko zielarzem, lub nie chciał przyjąć tej wiary, to zwykle kończył palony żywcem na stosie i to publicznie.

Oprócz tego okropnie torturowano ludzi, obcinano im kończyny, wieszano na szubienicy itd. Ekspansja kościoła była okrutna i rozlewała się prawie na cały Świat.

Gdy dotarli na ziemie Ameryki, wymordowali większość Indian tam żyjących, gdyż ich zdaniem byli to ludzie bez duszy „nieludzie”.

Słowianie zostali siłą wchłonięci przez napór Kościoła, tych, którzy nie chcieli przyjąć tej wiary wymordowano, np. kapłanów, palono nasze Święte gaje, a w ich miejsca stawiano kościoły.

Przez ostatnie 1000 lat kościół prawie całkowicie zagarnął nasz kraj, ludzie z pokolenia na pokolenie prali sobie mózgi, i to tak mocno, że prawie całkowicie zapomnieli o swoich korzeniach.

Zostali oni wyprani w takim stopniu, że aż podam pewien przykład: „jakiś czas temu, rozmawiałam z pewnym starcem na dworze, i weszliśmy na temat religii, powiedział on, że gdy był małym chłopcem i nie chciał iść do kościoła, to ojciec kazał mu klęczeć na grochu…xd lol. Dla Słowian, Polaków, w gruncie rzeczy, jest to straszne upokorzenie. S

traciliśmy własną kulturę na rzecz obcej religii, którą większość jeszcze broni z całych sił. Zrozumcie, że każda religia na Świecie została wymyślona na potrzeby systemu, i służy do kontroli, manipulacji społeczeństw oraz pretekst do wszczynania głupich wojen i skłócania ludzi.

Jako przykład podam pewną tezę: Człowiek fanatycznie wierzący pójdzie walczyć na śmierć, gdyż jaki jest większy cel, niż walka w imię Boga? Wtedy to jego życie staje się małostkowe, mało warte, gdyż on ginie przecież w imię Boga.

Ludzie mają wyprane mózgi dlatego tak jest. Gdyż prawdą jest, że najważniejsze jest właśnie życie. Ludzie wierzą w różnych bogów w zależności od obszaru geograficznego i kultury.

Widząc swoje stworzenie, od zawsze szukali boga na swoje podobieństwo jako jakąś super istotę. Gdybyśmy zapytali np. bawoła, jakiego on ma boga, to z pewnością odpowiedziałby, że bogiem jest jakiś super-bawół…xD. To wszystko jest bardzo logiczne.

Religie budują nam strukturę psychologiczną, tzw. klatkę psychiczną, kajdany umysłowe, przez które to w gruncie rzeczy nie możemy się dalej rozwijać. Wielu ludzi narzeka na system, nie podoba im się to, że dymają nas na kasę, że nas kontrolują, oszukują i ogólnie robią z nami co chcą.

Więc zrozumcie jedno, że religie są narzędziem systemu. Oni boją się najbardziej ludzi świadomych, gdyż Ci nie dają się dymać. Gdyby wszyscy ludzie stali się nagle świadomi, upadł by cały system. Dlatego tak ważne jest by porzucić stare paradygmaty.

CZEGO CHCE OD NAS SYSTEM:

– Pracuj jak najwięcej (jak najszybciej się zużywaj-praca, praca)
– Śpij jak najmniej, raniutko trzeba wstać do pracy, więc czas
ustawić budzik i przerwać swój sen (brak regeneracji)
– Bierz jak najwięcej kredytów, zadłużaj się, ile tylko możesz.
Później dzięki temu będziesz więcej pracował.
– Po przebudzeniu miej jak największy stres.. pośpiech do pracy,
pęd za pieniądzem (stres)
– Zjedz jak najwcześniej i od razu jak wstaniesz jak najcięższe
jedzenie, najlepiej kiełbasy, bo później nie będzie czasu (praca)
– Pij dużo naszego alkoholu, dzięki temu będziesz bardziej matowy,
amebą łatwiej jest sterować, zrobiliśmy w sklepach świetne ceny.
– Nigdy nie myśl o sobie, czym jesteś, skąd pochodzisz, po co
jesteś, masz nasze gotowe rozwiązania (kościół/religia)
– Nigdy na nic nie miej czasu, szczególnie dla siebie i innych.
dlatego pracuj jak najwięcej, by o tym nie myśleć.
– Staraj się nie korzystać z natury, dlatego mamy dla Ciebie
betonowe miasta, coraz większe.. łatwiej o pracę.
– Słuchaj naszej religii, dzięki temu będziesz posłuszny (wyrzuty
sumienia, strach, ograniczenie umysłu, poczucie winy itd.)
– Oglądaj jak najwięcej telewizor, to ma być Twój najlepszy doradca
(sterowanie ludźmi poprzez media)
– Zawsze rób to, co wszyscy, nigdy nie myśl sam i nie miej czasem
własnego zdania (telewizor pomoże cię nakierować)
– Chcemy tylko takich robotów systemowych, którzy są posłuszni i
siedzą cicho, w strachu, niemyślący własnym mózgiem.- Wszędzie, gdzie tylko to możliwe płać za zakupy kartą, dzięki
temu wszystko o Tobie wiemy (historia przelewów/banksterka)
– Mamy wiele fajnych rzeczy w sklepach, ale nawet jak je kupisz i tak
nie skorzystasz-brak czasu-praca.

Nim się obrócisz i zajarzysz, o co chodzi, będziesz już starym zużytym dziadkiem/babcią i czas szykować dla ciebie trumienkę przybijając nasz systemowy krzyż, tak nagradzamy wszystkich naszych wiernych niewolników-SYSTEM

NIEWOLNICZY SYSTEM:

Żyjemy z dnia na dzień w swoich małych światkach, nie zdając sobie zupełnie sprawy z tego, że funkcjonujemy w szczelnym systemie, który nakłada na nas siłą restrykcje i ograniczenia, zabierając nam naszą wolność.

Większość populacji ludzkiej żyje jak w jakimś letargu, chodzą wszyscy jak zegarki, jak zaprogramowani, jak roboty systemowe, posłuszni, sterowani i programowani nie tylko mediami, wykonujący ładnie wszystkie polecenia od A do Z.

Ludzie żyją i myślą, są przekonani, że tak to wszystko ma być, że wszystko jest dobrze i rządzący o nich dbają, że są wolni i mogą cieszyć się życiem. Niestety nie wiedzą nawet o tym, nie są nawet tego świadomi, że żyją w niewolniczej klatce, w iluzji, gdyż wszyscy są niewolnikami systemu.

Większość jest bardzo uzależniona od systemu i nie zdaje sobie nawet z tego sprawy. System składa się praktycznie ze wszystkiego, co znamy ze swojego życia: FED, banki centralne, korporacje, rządy, religie, urzędy, media, pieniądze itd.

Z chwilą naszych narodzin, człowiek rodzi się jako wolny, czysty, naturalnie moralna mała istota, która chce żyć spokojnie i doświadczać tego pięknego Świata, tej cudownej planety, która chce przeżywać pozytywne emocje, która chce być kochana i ogólnie cieszyć się życiem, szczęściem, podziwiać wschód słońca, oraz jego zachód, delektować się cudami natury, lasami, rzekami, górami, jednym zdaniem doświadczać piękna tego Świata, szukać dla siebie pasji, i robić to, co się kocha.

Niestety młody człowiek przychodzący na ten Świat, pierwsze co jest już na wstępie nieświadomie wciągany do hierarchii kościelnej poprzez chrzest, później komunie, bierzmowanie, rytuały, różne msze itp. (pranie mózgu od małego). Nawet nie może za siebie zdecydować czy tego chce, czy nie, robią to za niego z reguły rodzice (wyprani-również uzależnieni od systemu).

Kolejnym etapem jest szkoła, czyli przystosowanie dziecka do życia w systemie i zasad tutaj panujących. Tzw. przyuczenie na dobrego i posłusznego niewolnika.

Gdy dziecko jest już dorosłe, priorytetowo zaczyna szukać pracy. Po to, by pozyskać „pieniądze” (narzędzie systemu), by móc w ogóle przetrwać w systemie.

Żeby móc „normalnie” żyć, gdyż bez pieniędzy nie można tutaj kompletnie nic.

System został tak stworzony. System jasno mówi: pracuj albo marnie skończysz, pracuj więcej, a będzie Cię stać na więcej naszych świecidełek w sklepach.

Dlatego większość ludzi pracuje jak najwięcej, niektórzy nawet na kilka etatów.

Ludzie nie przejmują się już nawet swoim zdrowiem, pracują z reguły tyle, ile wlezie, by pozyskać jak najwięcej karty przetargowej systemu-czyli pieniędzy.

Na ogół młodzi ludzie chcieliby zamieszkać sami, by zacząć swoje dorosłe życie już na swoim, tylko ceny mieszkań są tak kosmiczne, że jest to nierealne i niemożliwe do wykonania dla młodego człowieka.

Kredytu też nie dostanie sam a jak już, to odda 2x więcej systemowi (bankom).

Więc pozostaje wynajem, po horrendalnych cenach, lub z reguły męczarnia z rodziną.

Wynajem to tzw. pompowanie kieszeni tym, co mają, by mieli jeszcze więcej, ale co zrobić, podziękujmy wszyscy systemowi.

Jeśli uda się już wziąć kredyt na mieszkanie, to pomyślmy, ile teraz trzeba włożyć lat pracy, by ten kredyt spłacić-zadeklarowanie się na 30 lat pracy.

Im właśnie o to chodzi, by każdy człowiek tylko jak najwięcej pracował i zużywał się, by był zajęty tylko pracą i nie myślał czasem o sobie, żeby tylko nie miał czasu dla siebie, dla bliskich, czy znajomych.

Systemowi zależy najbardziej na tym, żeby wszyscy ludzie tylko pracowali cały czas i byli jak najbardziej uzależnieni od systemu.

Najbardziej chcą doić z ludzi pieniądze, tak żeby ludzie mieli ich po prostu mniej, ogromne podatki, małe firmy są bez szans na przetrwanie na warunkach, jakie oferuje system, chyba że będą pracować 24h/7, więc często upadają.

System cały czas wprowadza kolejne ograniczenia, szczelniejsze warunki, tzw. dokręca śrubę z każdej możliwej strony, tak by człowiekowi coraz bardziej utrudnić życie, by było mu coraz trudniej i ciężej, chodzi o to, by w jak największym stopniu uzależnić ludzi od systemu.

Spójrzcie na biurokrację, skomplikowane prawo, ile trzeba się nałazić, na wypełniać papierków i nastać w kolejkach, by coś w ogóle załatwić.

Wszędzie rosną ceny dosłownie wszystkiego, coraz droższe mandaty, podnoszą stopy procentowe, coraz droższe kredyty, coraz droższy prąd, jedzenie, inflacja pożera nasze oszczędności-jednym zdaniem: jak najwięcej pracuj.

Sztuczne kryzysy mają tylko pomóc w dokręcaniu śruby. System dobrze wie, że gotówka daje nam za dużą wolność, więc i ją chcą wycofać. Spójrzcie, nie kupicie za nią nawet nowego samochodu, gdyż wszędzie wymagają przelewy przez banki, udokumentowane i rejestrowane pochodzenie, historia transakcji itd., bankomaty ograniczają pojedyncze wypłaty, za niedługo mają wejść w życie limity gotówkowe.

System dokręca śrubę z każdej możliwej strony, inwigilacja i rejestry obywateli na porządku dziennym.

Jeszcze kilka lat a wprowadzą nam na stałe cyfrową walutę, wycofując całkowicie gotówkę (naszą jedyną wolność) – można poczytać wszędzie już o tych planach na przyszłość, a mianowicie o wprowadzeniu cyfrowej waluty CBDC.

Gdy będzie już pieniądz cyfrowy, wtedy całkowicie skończy się wolność finansowa, ponieważ żeby zapłacić nawet koledze za jakąś pomoc, będzie trzeba wykonać mu rejestrowany przelew i dokładnie opisać.

System, banksterka, chce wszystko o wszystkich wiedzieć, płacąc kartą, zapisywane są w historii wszystkie płatności, co, gdzie, kiedy, i za ile.

Oczywiście banki chętnie oferują pożyczki, ale na lichwiarskich zasadach, gdzie musisz oddać dużo więcej, niż pożyczysz (dużo więcej więc pracuj). Tak system dyma wszystkich obywateli.

A my wszyscy się na to zgadzamy, dobrowolnie i posłusznie wykonując polecenia systemowe.

Zasadniczo system bardzo nie lubi ludzi niezależnych, jeśli jesteś niezależny, jesteś wrogiem systemu. Im najbardziej zależy na tym byśmy byli od nich zależni w 100%, dotacje, zapomogi, emerytury itd.

Patrząc na to wszystko z perspektywy trzeciej osoby (z boku), wydaje się to absurdalne i nierealne.

Niestety taka jest brutalna rzeczywistość.

Przecież rządy, system, powinni robić wszystko by lepiej się żyło obywatelom, by byli jak najbardziej możliwie wolni, by mieli wszystko jak najłatwiej i najprościej, żeby mieli przede wszystkim spokój i czas dla siebie, dostatek.

Niestety to tylko marzenia, system powstał po to, by niewolić. Sami widzicie na tym przykładzie, że wolność to iluzja,

Dopóki będzie istniał system, dotąd wszyscy będą jego niewolnikami.

SŁOWIANIE Kontra SYSTEM:

Jak już zdążyliście chociaż trochę zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi, to opiszę w skrócie sedno.

A więc kultura Słowian jest jak najbardziej prawdziwa i bardzo żywa w ostatnich latach.

Słowianie byli wzorowym przykładem idealnego człowieka, moralnego i dobrego. Cechowali się najwyższymi wartościami, jakie tylko może mieć człowiek, posiadali tzw. cechy bogów, dlatego m.in. nazywano ich „Dzieci Bogów”.

Natura i przyroda była dla nich święta, pielęgnowali ją i dbali o nią z najwyższą starannością.

Słowianie najbardziej cenili swoją wolność, niezależność, za nic w Świecie nie zamieniliby jej na nic innego. Żyli w zgodzie ze sobą i szanowali się, wychwalali swoich Bogów, zamiast się przed nimi poniewierać.

Gdy zaczął się tworzyć światowy system, którego głównym fundamentem w średniowieczu był kościół,

Słowianie zostali całkowicie wyparci i wchłonięci do systemu.

Tych, którzy nie chcieli się podporządkować, wymordowano, reszta przyjęła wówczas wiarę chrześcijańską i została wchłonięta do systemu.

Cała kultura Słowian i ich wierzenia zostały unicestwione.

Dziś większość z nas (Europa Wschodnia) nosi w sobie Słowiańskie geny, żyjąc na co dzień w szczelnym globalnym systemie.

System nie mógł pozwolić na to, by Słowianie egzystowali w taki sposób, gdyż wszyscy inni braliby wtedy z nich przykład.

Żeby rządzić Światem, podstępem stworzono nam szczelny system, w którym wolność jest tylko iluzją.

Przez lata wyprano mózgi ludziom. Z pokolenia na pokolenie praliśmy je sobie sami (religią, edukacją, później media itd.) i tak sobie to egzystujemy po dziś dzień, ciesząc się gonitwą za pieniądzem, by pokazać sąsiadowi, że mamy lepsze auto.

To bardzo przykre co zrobiono z ludźmi, zniszczyli nasze najwyższe dobre wartości, cnoty, jak miłość, moralność, pomoc w potrzebie, lojalność, szacunek itp. i stworzyli w nas same negatywne cechy, jak zazdrość, złość, poczucie winy itd.

Najczęściej system uczy nas nabywania samych negatywnych cech i emocji. Ludzie, zamiast kooperować ze sobą, to w rzeczywistości ze sobą konkurują.

Żyją w swoich małych światkach, nie wiedząc w ogóle, o co chodzi. Ich jedynym celem stała się praca i zarabianie pieniędzy oraz popisywanie się kto co ma i kto ma więcej. Biedne to bardzo, ale jak że prawdziwe…

Teraz wiecie już, dlaczego na Świecie tyle się dzieje… dlaczego jest tak, a nie inaczej… dlaczego jest taki wysyp informacji o Słowianach… dlaczego tylu ludzi mówi o miłości… dlaczego tak wielu odchodzi od religii… dlaczego tak wielu mówi o swoim przebudzeniu świadomości, dlaczego tak wielu poszukuje kosmitów… dlaczego tak wielu ląduje w psychiatryku… dlaczego tak wielu ludzi mówi o tym, że żyjemy w Matrixie…

Zastanówcie się nad tym sami…

Kamila Gackowska

 Czytaj także: ODWAGA CZYNI WOLNYM, CZYLI JAK POKONAĆ SYSTEM?

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

9 thoughts on “SYSTEM BOI SIĘ SŁOWIAN

  1. Te informacje ktore tu udostępniasz są w 100 % procentach prawdziwe każdy kto ma troszkę otwarty umysł powinien to rozumieć .
    Duża grupa ludzi pewnie o tym doskonale wie tylko problem tkwi w tym że ludzie w ok 80 % nie kierują się swoimi przemyśleniami tylko innych.

  2. Pięknie pani to opisała. Też to wszystko widzę ale dookoła wszyscy w hipnozie. Życzę wszystkiego dobrego

  3. Nie czytałem całości … bo odstręczają słowa o winie KK i inkwizycji. I morowanie indian etc. dokonali inkwizytorzy . Tam gdzie współrządził KK indzianie i metysi rządza. Tam gdzie rzadzili żydzi i protestanci indian i aborygenów mordowano i tresowano. W peru mówią do dziś keczua, W Meksyku rodzime jezyki dalej żywe w USA i Kanadzie Australii jedynym znanym jezykiem staje się angielski w kontynentalnych dialektach.
    A jak w jednym złapałem na niedomówieniu /czy kłamstwie to resza pewnie tez tyle warta. zgodnie z .. łyzka dziegciu beczkę miodu zepsuje. Mam problemy emocjonalne z dzieciństwa i wysokie EGO przez toksycznego ojca i czasami piszę bzdury. Przepraszam z góry za mój debilny komentarz.

  4. Cała prawda , ale ludzie mają tak sprane głowy że nawet myśli nie chcą dopuścić do siebie , jak żyć bez jezusika)))

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.