TEODORKA – MAGICZNY WYPOCZYNEK W OTOCZENIU NATURY

Jest takie magiczne miejsce w urokliwym Ciechocinku, w którym zwykły wypoczynek staje się niezwykłą przyjemnością dla ciała i umysłu. TeoDorka Med & Spa – bo o niej mowa – jest obiektem prawdziwego raju dla miłośników spokojnego, relaksującego pobytu z dala od zgiełku wielkomiejskiego szumu. Magia tego miejsca zaczarowuje, pochłania, pozwala zapomnieć o rzeczywistości i znaleźć się w zupełnie innym wymiarze…

Nadwiślańskie krajobrazy

W centralnej części Polski, w Ciechocinku – jednym z najsłynniejszych polskich uzdrowisk, w cichej i spokojnej okolicy znajduje się TeoDorka Med & Spa.

Zachwyca już sama lokalizacja obiektu, z dala od zgiełku miast, w otoczeniu przepięknych nadwiślańskich krajobrazów przyrody, ale jednocześnie w pobliżu miasteczka z zabytkowymi tężniami.

Niewątpliwie to właśnie zabytkowe tężnie solankowe oraz Park Zdrojowy są największą atrakcją Ciechocinka.

Sam obiekt TeoDorka to w sumie 64 komfortowe pokoje, bezpłatny parking i ponad 6 ha płaskiego terenu (idealnego do zorganizowania imprez plenerowych).

teodorka.jpgZnajduje się tu też strefa SPA i Wellness – Med, sauna, restauracja oraz lobby bar, czyli wszystko to, co potrzebujesz do wypoczynku indywidualnego, rodzinnego, biznesowego lub romantycznego wyjazdu we dwoje.

Komfort w każdym calu

Na gości odwiedzających TeoDorkę, na trzech piętrach czekają rozmieszczone duże, nowocześnie urządzone, komfortowe i przestronne pokoje z wyznaczonym miejscem do pracy.

teodorka.jpgKażdy pokój wyposażony jest w telewizor, dostęp do bezprzewodowego internetu, klimatyzację oraz elegancką, przestronną łazienkę z podstawowym zestawem niezbędnym do pielęgnacji ciała.

teodorka.jpgRodziny z dziećmi mogą liczyć na przestronne pokoje rodzinne, w których dla komfortu rodziców i bezpieczeństwa dzieci stoją łóżeczka.

teodorka.jpgPokoje te wyposażone są również w wygodne miejsca odpoczynku oraz pojemne szafy.

Dla najbardziej wymagających gości, ceniących sobie niebywale eleganckie przestrzenie oraz tych, którzy planują biznesowe mini-konferencje w szerszym gronie osób, TeoDorka oferuje apartamenty z wyraźnie wydzieloną strefą dzienną i nocną.

teodorka.jpgKomfortowe kanapy w strefie dziennej pozwolą zrelaksować się w ciągu dnia, bez konieczności kładzenia się do łóżka.

teodorka.jpgW jednym z apartamentów znajduje się dodatkowa przestrzeń z dużym stołem na sześć osób, przy którym można urządzić małą konferencję.

teodorka.jpgKomfort wszystkich gości w apartamencie dodatkowo wzmacnia pojemna garderoba.

Relaks ciała i ducha

W TeoDorce znajduje się magiczna strefa SPA i Wellness – Med, w której zrelaksujemy nie tylko nasze ciało, ale również i ducha.

Przekraczając progi jedynej w swoim rodzaju strefy FlowerSpa, wkraczamy w świat głębokiego odpoczynku, wyciszenia i odprężenia.

Korzystając z porad doświadczonych fizjoterapeutów i kosmetologów zyskujemy nowy zewnętrzny i wewnętrzny obraz siebie.

W strefie Wellness – Med na gości czeka wspaniałe połączenie zdrowego stylu życia z równie wspaniałym samopoczuciem.

teodorka.jpgMasaże, peelingi, zabiegi regenerujące na twarz i ciało, kąpiele (borowinowe, solankowe, Kleopatry, w wannie z hydromasażami) oraz szeroka gama innych zabiegów leczniczych i porad dietetycznych, wprowadzają nas do innego wymiaru – wymiaru, gdzie nie liczy się nic oprócz bycia „tu i teraz”…

Rozkosz dla podniebienia

Magiczne chwile w strefie relaksu i odprężenia dopełni wizyta w hotelowej restauracji.

Na wszystkich gości czekają pyszne, pożywne śniadania, przygotowane z najlepszych produktów regionalnych.

W TeoDorce można również spędzić miłe chwile przy filiżance aromatycznej kawy w przytulnym Lobby Barze.

teodorka.jpgSzef Kuchni dbając o przynależność restauracji TeoDorka do Dziedzictwa Kulinarnego w wyśmienity sposób łączy tradycyjne, polskie smaki z nowoczesnym, ale jednocześnie wykwintnym sposobem ich podawania.

teodorka.jpgWołowina, gęsina lub dziczyzna na uroczystej kolacji przy lampce szampana? – dlaczego nie, tym bardziej, jeśli sam powód do świętowania jest wyjątkowy.

Z pewnością czas spędzony w TeoDorce na relaksie, odprężeniu, odnowie ciała i przy dobrym jedzeniu będzie niezapomnianym przeżyciem, odmieniającym w magiczny sposób zwykłą rzeczywistość…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.