BILL GATES „PRZEWIDUJE” TERMIN ZAKOŃCZENIA KORONAWIRUSOWYCH BLOKAD

Bill Gates „przewidział” już do kiedy potrwają blokady z powodu koronawirusa. Miliarder twierdzi, że najbliższe kilka miesięcy może być „najgorszym czasem w trakcie epidemii”.

Bill Gates udzielił wywiadu Jake’owi Tapperowi z CNN.

Powiedział, że najbliższe kilka miesięcy może być „najgorszym czasem w trakcie epidemii”.

Zapytany, jak bardzo, jego zdaniem, kryzys Covid-19 da o sobie znać w ciągu najbliższych kilku miesięcy, Gates z radością przewidział:

Cóż, niestety, następne od czterech do sześciu miesięcy mogą być najgorszymi z epidemii. Prognozy pokazują ponad 200 000 dodatkowych zgonów. Gdybyśmy przestrzegali zasad dotyczących noszenia masek […], moglibyśmy uniknąć dużego odsetka tych zgonów.

Następnie Gates nalegał na wprowadzenie znacznie surowszych ograniczeń swobód obywatelskich – dłuższe zamknięcie hoteli, barów i restauracji oraz szkół.

Kiedy zaś został zapytany o to, kiedy życie w pełni powróci do tego, co uważaliśmy za normalne w styczniu, czyli żadnych masek, żadnego dystansu społecznego, żadnych innych koniecznych środków ochronnych, Gates odpowiedział:

Oczywiście latem będziemy znacznie bliżej normalności niż obecnie – ale nawet do początku 2022 roku będą obowiązywać obostrzenia, chyba że pomożemy innym krajom pozbyć się tej choroby i uzyskamy wysokie wskaźniki szczepień.

I, oczywiście, gospodarka światowa zostanie spowolniona, co bardzo dotkliwie szkodzi gospodarczo Ameryce. Tak więc będziemy mieli, zaczynając od lata, około dziewięciu miesięcy, w których niektóre rzeczy, takie jak duże zgromadzenia publiczne, będą nadal ograniczone. Ale teraz widzimy, że w czasie od 12 do 18 miesięcy mamy szansę wrócić do normalności, jeśli sobie z tym dobrze poradzimy.

Tym samym Bill Gates „przewidział”, że blokady z powodu koronawirusa przeciągną się na 2022 rok, a wiele restauracji i barów zamknie swoje drzwi na co najmniej kolejne sześć miesięcy.

Na końcu Gates powiedział „dobry żart”, że zamierza dołączyć do kilku innych przywódców amerykańskich – w tym prezydenta elekta Joe Bidena i byłych prezydentów Baracka Obamy, George’a W. Busha i Billa Clintona – w publicznym przyjmowaniu szczepionki, aby pomóc w przekonaniu innych, że jest ona bezpieczna.

⇒ Czytaj także: BLOKADY I ŚLEDZENIE KONTAKTÓW NIE ZATRZYMUJĄ KORONAWIRUSA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.