HOLANDIA OGŁASZA PLAN 6. DAWKI SZCZEPIONKI

Weźmiesz jedną i będzie dobrze mówili… Ale potem zdanie zmienili i na drugą namówili… Gdy o trzeciej wspomnieli, nic Cię nie zastanowiło? Jeśli jesteś w grupie tych, którzy lubią szczypawki, mamy dla Ciebie świetną wiadomość – czekają na Ciebie kolejne dawki! A jeśli nie dałeś się omamić tej propagandzie, to brawa dla Ciebie i zobacz, jak Holandia robi z ludzi idiotów.

Holandia nie zamierza poprzestać na drugiej czy trzeciej dawce słynnych szczypawek.

Według  Newsweeka, w liście do parlamentu minister zdrowia Hugo de Jonge zasugerował, że Holandia powinna rozważyć dodatkowe rundy szczepień przypominających w celu zwalczania nowych wariantów, z  dwiema dawkami w 2022 r. i kolejną w 2023 r.

Zatrzymajmy się na chwilę, aby zauważyć, że  dominujący obecnie szczep na świecie, Omicron, jest „wyraźnie odporny” na obecne szczepionki Covid-19, zgodnie z badaniem przeprowadzonym w grudniu 2021 r. przez Uniwersytet Columbia.

W liście stwierdzono również, że Holandia ma wystarczającą ilość szczepionek przypominających dla obecnej kampanii szczypawek, więc obywatele nie muszą się martwić, że komuś ich zabraknie.

Holandia wykupiła zapasy szczepionek, aby uniknąć niedoborów, zamawiając prawie 6 mln dawek od firm Pfizer i BioNTech.

I już zadeklarowano co najmniej 17 milionów dawek więcej od teraz do 2023 roku.

Firma już pracuje nad nowym preparatem ukierunkowanym na wariant omikronowy.

Na dzień 26 grudnia 2021 r. 89% osób w wieku 18 lat lub starszych otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki.

Łącznie 85,9% osób w wieku 18 lat i starszych jest w pełni zaszczepionych, a pandemia w Holandii ciągle trwa, kolejnych dawek szczypawek przybywa i tak bez końca…

⇒ Czytaj także: KABAŁA, CZYLI JAK PSYCHOPACI CHCĄ ZNISZCZYĆ CAŁĄ LUDZKOŚĆ

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.