LUDZIE WE FRANCJI MASOWO SABOTUJĄ WIEŻE 5G

We Francji wypowiedziano wojnę infrastrukturze Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Stale rozwijający się ruch oporu sabotuje znienawidzoną przez wielu sieć 5G.

W trzyczęściowym raporcie ujawniono, że anteny przekaźnikowe są podpalane, kable światłowodowe cięte, wieże odkręcane. W nocy ludzie palą maszyny budowlane, atakują maszty przecinakami tarczowymi lub niszczą sprzęt elektrycznymi młotami.

Pojazdy należące do firm telekomunikacyjnych również zostały podpalone w co najmniej 140 atakach, a straty dla branży sięgnęły dziesiątek milionów euro.

wieża-5g.jpg
foto.depositphotos.com

Jak czytamy w raporcie: „Jest to ruch oporu, który wkracza pod ziemię, z dala od światła reflektorów, głęboka rewolta rozprzestrzeniająca się we Francji”.

Pascaline, bojowniczka ruchu oporu, mówi, że została zmuszona do działania, ponieważ: „Żyjemy w okresie rozdroża. Jeśli teraz nic nie zrobimy, ta branża na stałe zawładnie światem”.

Pascaline mówi, że jej koledzy sabotażyści mają różne pochodzenie, są różnego wyznania, ale wszyscy jednogłośnie sprzeciwiają się faszystowskiej sieci „Nowej Normalności” budowanej za pomocą 5G.

Ponieważ protesty przeciwko Wielkiemu Resetowi są ignorowane, oczerniane i represjonowane przez państwo francuskie, dysydenci zostali zmuszeni do bardziej bezpośredniego wyrażania swojego sprzeciwu.

wieża-5g-ogien.jpg

Branża telekomunikacyjna jest oczywiście zaniepokojona największą falą sabotażu we Francji od czasu masowej walki z uprawami GMO 20 lat temu.

Szef Orange Stéphane Richard mówił nawet o potrzebie działania, aby uniknąć sytuacji, w której będą musieli z ludźmi, aby spróbować zainstalować 5G.

Oczywiście wydarzenia, które rozgrywają się we Francji nie są transmitowane w telewizji, a media głównego nurtu w dużej mierze unikają jakichkolwiek wzmianek o tym, co się dzieje, w obawie, że wiedza ta rozprzestrzeni się jeszcze dalej.

⇒ Czytaj także: COVID, TLENEK GRAFENU I 5G – SKUTKI UBOCZNE WIELKIEGO OSZUSTWA!

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.