NOWA ZELANDIA PŁACI LEKARZOM ZA EUTANAZJĘ PACJENTÓW Z COVID – Odkrywamy Zakryte
NOWA ZELANDIA PŁACI LEKARZOM ZA EUTANAZJĘ PACJENTÓW Z COVID

Ministerstwo Zdrowia Nowej Zelandii potwierdziło, że pacjenci z Covid-19 mogą kwalifikować się do eutanazji. Za wspomaganą śmierć pieniądze otrzymają lekarze, którzy się do niej przyczynią.

Jak podaje najpopularniejsza gazeta na wyspie, rząd w Nowej Zelandii zapłaci około 1087 dolarów lekarzom za każdego pacjenta, którego uśpią.

Grupa walcząca z eutanazją o nazwie DefendNZ wysłała w listopadzie 2021 roku wniosek na podstawie Ustawy o oficjalnych informacjach, prosząc rząd Nowej Zelandii o wyjaśnienie nowej ustawy o eutanazji zwanej ustawą  End of Life Choice Act  (EOLCA), w szczególności w odniesieniu do zapisu o „hospitalizowanych w poważnym stanie” pacjentów z Covid.

Czy pacjent, który jest hospitalizowany z powodu ciężkiego stanu Covid-19, może potencjalnie kwalifikować się do wspomaganego samobójstwa lub eutanazji zgodnie z ustawą, jeśli lekarz uważa, że ​​jego rokowanie jest krótsze niż 6 miesięcy? – zapytano w piśmie.

Ministerstwo Zdrowia Nowej Zelandii odpowiedziało 7 grudnia 2021 r., że ​​„ niektórych okolicznościach osoba z Covid-19 może kwalifikować się do pomocy w umieraniu”.

Z  odpowiedzi ministerstwa:

Istnieją jasne kryteria kwalifikujące do wspomaganego umierania. Obejmują one to, że dana osoba musi mieć śmiertelną chorobę, która prawdopodobnie zakończy jej życie w ciągu sześciu miesięcy.

Choroba nieuleczalna to najczęściej choroba przewlekła, w przypadku której leczenie nie jest skuteczne. Ustawa EOLC stanowi, że zakwalifikowanie do eutanazji przeprowadzane jest przez lekarza prowadzącego i niezależnego lekarza. Jest ustalane indywidualnie, dlatego Ministerstwo nie może wydać ostatecznych oświadczeń o tym, kto się kwalifikuje. W niektórych okolicznościach osoba z Covid-19 może kwalifikować się do pomocy w umieraniu.

Dzięki nowej ustawie rząd nowozelandzki zachęca lekarzy „nagrodami” w wysokości ponad 1000 dolarów za każdego pacjenta poddawanego eutanazji.

Już 96 z 16 000 lekarzy w kraju zaoferowało swój udział w tej masowej zbrodni.

Tylko jedno z 32 hospicjów w kraju wskazało, że nie pozwoli na eutanazję swoich podopiecznych.

Żyjemy w trudnych czasach.

Łagodny wirus nie powoduje „nieuleczalnej choroby”, która mogłaby zabić kogoś „w ciągu 6 miesięcy”.

W rzeczywistości, jeśli przyjrzysz się oficjalnym statystykom, których nie ujrzysz w TVPiS, faktach po faktach, wydarzeniach i innych ściemach, zobaczysz, że ma aż 99% wskaźnik przeżywalności w większości grup wiekowych, z wyjątkiem osób starszych, których organizm już cierpi z powodu innych chorób.

Jak rząd może wykazywać poparcie dla wspomaganego samobójstwa dla pacjentów z Covid?

Rozumiesz już o co tu chodzi? Depopulacja to nie teoria spiskowa, to już się dzieje na naszych oczach!

⇒ Czytaj także: KANADA CHCE ZAMKNĄĆ HOSPICJA SPRZECIWIAJĄCE SIĘ EUTANAZJI

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.