COVID, TLENEK GRAFENU I 5G – SKUTKI UBOCZNE WIELKIEGO OSZUSTWA!

Grupa hiszpańskich naukowców medycznych przeanalizowała szczepionki przeciw Covid-19, szczepionki przeciw grypie, pałeczki do wymazów i maseczki, i odkryła, co tak naprawdę jest przyczyną PLANdemii. To nie jest wirus, to prawdziwe oszustwo, to mordercze przestępstwo!**Na podstawie wideo dostępnego pod linkiem:https://rumble.com/vj7dan-i-ricercatori-spagnoli-hanno-scoperto-cosa-in-realt-il-fantavirus.html

Okazuje się, że tlenek grafenu jest obecnie substancją, którą można znaleźć w maseczkach anty-Covid, jak również w pałeczkach do wymazów.

Obecny był także w szczepionkach przeciw grypie z 2019 roku, obecny jest w „szczepionkach” przeciw Covid, obecny będzie w nowych preparatach.

Tak wynika z licznych analiz przeprowadzonych przez państwowe placówki uniwersyteckie.

Nie ma w tym nic dziwnego?

Cóż… Może i by nie było, gdyby nie fakt, że tlenek grafenu jest substancją toksyczną.

Na tyle szkodliwą, że w ludzkim organizmie prowadzi do powstawania zakrzepów oraz powoduje koagulację krwi.

Tlenek grafenu zakłóca również równowagę oksydacyjną w relacji do rezerw glutationu (praktycznie, powoduje stres oksydacyjny) i w konsekwencji modyfikuje pracę systemu odpornościowego.

Może doprowadzić do zapaści systemu immunologicznego, a akumulowany w płucach powoduje obustronne ich zapalenie.

Tlenek grafenu odczuwalny jest w ustach jako smak metaliczny, a jego wdychanie prowadzi do zapalenia śluzówek, czyli utraty smaku i powonienia.

Tlenek grafenu nabywa w organizmie ludzkim silnych właściwości magnetycznych. I to właśnie jest wyjaśnieniem zjawiska namagnesowania ciała, jakie filmują miliony ludzi na całym świecie, po tym, jak otrzymali dawki tlenku grafenu w wyniku różnych sposobów jego podawania, w tym poprzez SZCZYpionki Covidowe.

W efekcie to tlenek grafenu – a nie żaden „nowy” wirus oficjalnie wywołuje chorobę nazwaną Covid-19.

Choroba Covid-19 jest wynikiem wprowadzenia do organizmu tlenku grafenu – podanego na różne sposoby m.in. przez maseczki, testy i SZCZYpionki.

Jak wszystkie materiały, tlenek grafenu posiada to, co określa się jako pasmo absorbcji elektronicznej, co jest równoznaczne z pewną określoną częstotliwością progową, której przekroczenie powoduje jego bardzo szybkie wzbudzenie oraz oksydację.

To z kolei powoduje, że toksyczny tlenek grafenu rozprzestrzenia się na cały organizm, niszcząc nasze zapasy glutationu, będącego naturalnym czynnikiem antyoksydacyjnym.

Pasmo częstotliwości, o którym mowa emitowane jest właśnie przez nową technologię sieci 5G.

Dlatego też montowanie anten 5G w czasie „pandemii” nie zostało wstrzymane ani przez chwilę.

Wraz z pojawieniem się, w różnych krajach świata, kolejnych eksperymentów technologicznych z udziałem technologii 5G, choroba Covid-19 rozprzestrzeniła się, co jest wytłumaczalne interakcją zewnętrznych pól magnetycznych z tlenkiem grafenu obecnym w ciałach ludzi chorujących.

Należy pamiętać, że wszystko zaczęło się w Wuhan, czyli w pierwszym na świecie mieście pilotażowym, w którym pod koniec listopada 2019 testowano technologię 5G.

Wszelkie opowieści o różnych niewyobrażalnych źródłach zakażeń miały posłużyć do odwrócenia uwagi społeczeństwa od faktycznego zagrożenia.

Cel wprowadzenia tlenku grafenu (do “szczepionek” i innych preparatów) jest o wiele bardziej podejrzany niż można to sobie wyobrazić.

To nie czynnik biologiczny, ale toksyczna substancja chemiczna powoduje chorobę. Aby ją złagodzić należy zwiększyć poziom glutationu w organizmie.

Glutation jest naturalnym elementem anty-oksydacyjnym, którego zapasy znajdują się w organizmie ludzkim – ekstremalnie wysoki jest u dzieci, dlatego choroba ma niewielki wpływ na populację dzieci.

Poziom glutationu w organizmie zmniejsza się drastycznie po 65 roku życia, co jest wytłumaczeniem faktu, że choroba Covid-19 jest szczególnie rozprzestrzeniona wśród osób starszych.

Poziom glutationu jest wysoki także u osób intensywnie praktykujących sport, dlatego na Covid-19 zachorowało jedynie 0,22 % atletów.

Rozumiecie więc, dlaczego liczne badania kliniczne wykazały, że podawanie chorym N-acetylocysteiny, która jest prekursorem glutationu w organizmie, lub też podawanie samego glutationu, prowadziło do szybkiego wyleczenia chorych na Covid-19.

Jest to rzecz oczywista, ponieważ w owym momencie, poziom glutationu w organizmie podniósł się, a dzięki niemu tenże organizm był w stanie stawić czoła wprowadzonej do jego wnętrza substancji toksycznej, jaką jest grafen.

Na podstawie tego właśnie odkrycia, strona internetowa „Piąta Kolumna” twierdzi, że mamy do czynienia z atakiem bioterrorystycznym na szeroką skalę prowadzonym przez państwa, lub co najmniej przy współudziale ich rządów, przeciwko populacji całego świata, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości.

Organizm ludzki posiada naturalną zdolność eliminowania tejże substancji toksycznej; z tego powodu proponują wam trzecią dawkę szczepionki, tj. jedną dawkę na rok. Chodzi o to, by w waszych organizmach utrzymać pewien (stały) poziom grafenu.

Z tego powodu, jest rzeczą niezwykle ważną, żebyś Ty, który to czytasz, spopularyzował tę treść, wraz z informacjami w niej zawartymi, co może przynieść korzyści dla wszystkich.

odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: WALKA Z LUDZKOŚCIĄ WCHODZI W CZWARTĄ FALĘ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.