AUSTRIACKI BURDEL OFERUJE KUPONY NA USŁUGI W ZAMIAN ZA SZCZEPIENIA COVID - Odkrywamy Zakryte
AUSTRIACKI BURDEL OFERUJE KUPONY NA USŁUGI W ZAMIAN ZA SZCZEPIENIA COVID

Burdel w Austrii zachęca do przyjmowania szczepienia przeciw Covid-19 i oferuje darmowe kupony na swoje usługi każdemu, kto ma ukończone 18 lat i kto zgodzi się na zaszczepienie.

W zamian za zastrzyk przeciw Covid goście wiedeńskiego burdelu „Fun Palast” otrzymają bezpłatną 30-minutową sesję w „klubie saun” z wybraną przez siebie „panią”.

Burdel ma nadzieję, że ich „zachęta” zwiększy zarówno wskaźniki szczepień, jak i liczbę klientów, która spadła z powodu pandemii

Zachęca zarówno mężczyzn, jak i kobiety do odwiedzenia ich w listopadzie i zdecydowanie się na szczepienia.

„Z powodu pandemii zarejestrowaliśmy 50% spadek [klientów], dzięki tej inicjatywie mamy nadzieję, że liczba klientów ponownie wzrośnie” – twierdzi Peter Laskaris, kierownik Fun Palast – i dodaje: „Zasadniczo patrzyłem na statystyki i przeczytałem, że potrzebujemy około 70-75%, aby osiągnąć odporność stada, ale obecnie mamy tylko 63%. A potem zauważyłem w statystykach, że bardzo wielu mężczyzn, zwłaszcza z pochodzeniem migracyjnym, praktycznie odmawia szczepienia lub nawet nie wie, że można się zaszczepić. A ponieważ faktycznie docieramy do tej grupy docelowej, zdecydowaliśmy się tutaj założyć [klinikę] szczepień”.

Jedna z kobiet (Mina), które pracują w Fun Palast, powiedziała: „Cóż, myślę, że to bardzo dobry pomysł, aby mieć miejsce szczepień w Fun Palast, ponieważ nazwa fun palace sugeruje trochę, że tutaj czeka dobra zabawa i powrót do normalności”.

Jak nisko jeszcze może upaść człowiek, by dać się przekupić systemowej obłudzie?

⇒ Czytaj także: JAPONIA OFERUJE 19 TYS. DOLARÓW NA ZAMIESZKANIE W POBLIŻU ELEKTROWNI JĄDROWEJ FUKUSHIMA

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.