LEGENDARNY BASEBALLISTA ZMARŁ 18 DNI PO OTRZYMANIU SZCZEPIONKI MODERNA

Zmarł legendarny baseballista Hank Aaron, który 5 stycznia 2021 r. otrzymał szczepionkę Moderna przeciw Covid-19. 86-latek próbował zainspirować innych czarnoskórych Amerykanów, aby stanęli na wysokości zadania i przyjęli szczepionkę.

86-letnia ikona sportu otrzymała pierwszą z dwóch dawek szczepionki Moderna 5 stycznia.

18 dni po otrzymaniu szczepionki potwierdzono śmierć baseballisty, ale nie podano żadnych szczegółów.

CNN poinformowało, że Aaron zmarł „spokojnie we śnie” i nie podano prawdziwej przyczyny śmierci.

Aaron trafił na pierwsze strony gazet na początku stycznia, kiedy został sfotografowany podczas przyjmowania szczepionki przeciw Covid-19 Moderna.

Twierdził wówczas, że jest z siebie dumny, że robi coś takiego i uważał, że jest to mała rzecz, która może pomóc milionom ludzi w kraju.

Aaron został zaszczepiony w przychodni zdrowia Morehouse School of Medicine w Atlancie.

Według doniesień prasowych była to część globalnej kampanii szczepień z udziałem wpływowych osób i celebrytów oraz próba zainspirowania innych czarnoskórych Amerykanów do podjęcia decyzji o przyjęciu szczepionki.

baseballista-szczepienie-covid.jpg
Hank Aaron

Dowiedziawszy się o śmierci Aarona, Robert F. Kennedy, Jr., prezes i główny radca prawny organizacji zajmującej się ujawnianiem prawdy o szczepieniach, powiedział:

Tragiczna śmierć Aarona jest częścią fali podejrzanych zgonów wśród osób starszych, które nastąpiły bezpośrednio po podaniu szczepionek Covid. Badania pokazują, że samolubni naukowcy z firm farmaceutycznych, lekarze, domy opieki i urzędnicy ds. zdrowia rzadko zgłaszają obrażenia wywołane szczepionkami. Zamiast tego odrzucają urazy i zgony jako „niezwiązane” ze szczepieniami.

Zwolennicy zdrowia publicznego obawiają się, że zdecydowana większość obrażeń i zgonów nie zostanie zgłoszona do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek…

Na całym świecie dochodzi do wielu niepożądanych działań po przyjęciu szczepionki przeciw Covid-19.

Skutki te są najczęściej obserwowane u seniorów, których osłabione układy odpornościowe nie radzą sobie z eksperymentalnym preparatem.

⇒ Czytaj także: „SENIORZY PADAJĄ JAK MUCHY PO SZCZEPIONCE PRZECIW COVID-19”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.