KILKADZIESIĄT ZGONÓW W CIĄGU 10 DNI PO AKCJI SZCZEPIEŃ COVID NA GIBRALTARZE – Odkrywamy Zakryte
KILKADZIESIĄT ZGONÓW W CIĄGU 10 DNI PO AKCJI SZCZEPIEŃ COVID NA GIBRALTARZE

Kilkadziesiąt osób zmarło w ciągu 10 dni bezpośrednio po wprowadzeniu akcji szczepień na Gibraltarze. Mieszkańcy brytyjskiej kolonii nazywają to „masakrą” i obawiają się o swoje życie. Lokalne media potwierdzają zgony, ale o ich przyczynę obwiniają samego wirusa, a nie szczepionkę.

Szczepionkowa masakra na Gibraltarze

Gibraltar to brytyjska kolonia na południowym krańcu Półwyspu Iberyjskiego, połączona z Hiszpanią.

Jego populacja liczy nieco ponad 30 000 osób.

Do 9 stycznia 2021 roku koronawirus dotknął mieszkańców Gibraltaru w stosunkowo niewielkim stopniu, z zaledwie kilkoma zgonami.

Jednak od 9 stycznia liczba zgonów z powodu Covid-19 mocno poszybowała w górę.

W nieco ponad tydzień odnotowano 36 zgonów.

Co się zmieniło tego dnia?

Otóż brytyjski samolot transportowy A400M Atlas dostarczył na Gibraltar pierwsze dawki szczepionki Pfizer na Covid-19.

Transportem lotniczym dostarczono prawie 6000 szczepionek Pfizera schłodzonych do -75°C w specjalnych zamrażarkach.

Wszystkie zostały szybko wykorzystane głównie wśród osób powyżej 70. roku życia, aby uniknąć ryzyka ich zniszczenia.

I wówczas rozpoczęła się szczepionkowa masakra na Gibraltarze…

53 zgony w 10 dni

Szczepienia rozpoczęły się 9 stycznia, a do niedzieli wieczorem 10 stycznia podano 5847 dawek.

Zaszczepiono około 17 procent populacji.

Zaledwie jeden dzień po rozpoczęciu kampanii szczepień, zmarły cztery osoby, o czym poinformował oficjalnie rząd Gibraltaru:

Rząd z głębokim żalem potwierdza śmierć czterech mieszkańców Gibraltaru z powodu Covid-19. To zwiększa całkowitą liczbę zgonów związanych z koronawirusem na Gibraltarze do 16.

Pierwszą ofiarą był mężczyzna mieszkający w Elderly Residential Services w przedziale wiekowym 90-95 lat, który zmarł ostatniej nocy na zapalenie płuc wywołane przez Covid-19 z posocznicą. Zostanie to odnotowane w dzisiejszych statystykach jako śmierć z powodu Covid-19

Drugim był mężczyzna w przedziale wiekowym 70-75 lat, który w chwili śmierci również chorował na raka. Pacjent zmarł dzisiaj na zapalenie płuc wywołane przez Covid-19. Zostanie to odnotowane w dzisiejszych statystykach jako śmierć z powodu Covid-19.

Trzecią była mieszkanka Elderly Residential Services, w przedziale wiekowym 90-95 lat, która zmarła dzisiaj na posocznicę z powodu Covid-19. Zostanie to odnotowane w dzisiejszych statystykach jako śmierć z powodu Covid-19.

Czwartą ofiarą była kobieta w przedziale wiekowym 95-100 lat, która zmarła dzisiaj na zapalenie płuc z powodu Covid-19. Zostanie to odnotowane w dzisiejszych statystykach jako śmierć z powodu Covid-19.

Zamiast natychmiastowego wstrzymania programu „szczepień” przeciwko Covid, główny minister Fabian Picardo stwierdził, że „szczepionki” przyniosły „prawdziwą ulgę i nadzieję na lepsze jutro”:

Jestem bardzo zasmucony dzisiejszą wiadomością o utracie czterech członków naszej społeczności przez Covid-19. Moje myśli i najgłębsze współczucie kieruję do rodzin i przyjaciół zmarłych.

Szczególnie dotkliwa jest ich śmierć w tym samym dniu, w którym rozpoczął się program szczepień na Gibraltarze.

Jeszcze nie wyszliśmy z lasu. Wprowadzenie szczepionki przynosi nam prawdziwą ulgę i nadzieję na lepsze jutro. Ale dopóki nie zaszczepimy każdego, najlepszym sposobem ochrony twoich bliskich, jest pozostanie w domu. Pamiętaj również, że szczepionka zaczyna chronić przed Covid-19 po kilku tygodniach, więc nawet jeśli jesteś zaszczepiony, nadal powinieneś zachować największą ostrożność – apelował minister.

Tydzień później odnotowano kolejne kilkanaście zgonów związanych z Covid-19, co podniosło liczbę ofiar śmiertelnych do 53 od początku „pandemii”.

Mieszkańcy Gibraltaru są przerażeni tak jasnym związkiem między wprowadzaniem szczepionek a zwiększoną liczbą „zgonów z powodu Covid-19”.

Lokalne media i rząd nawet nie wspomniały o oczywistym związku.

Po prostu zaszczepiono osoby starsze, a gdy umarły po śmiertelnym zastrzyku, zrzucono winę na samego wirusa, chociaż ten wcześniej prawie wcale nie dawał się mieszkańcom we znaki.

Jednocześnie rząd, zamiast podjąć dochodzenie w sprawie nagłego wzrostu zgonów, wciąż zachęca wszystkich do przyjęcia „cudownej szczepionki”.

Ludobójstwo jawnie trwa…

⇒ Czytaj także: TRZY ZGONY PO PODANIU SZCZEPIONKI COVID-19 W POLSCE

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.