BIG PHARMA CELOWO PROWADZI MASOWE PRANIE MÓZGU

Big Pharma celowo prowadzi masowe pranie mózgu… Robert F. Kennedy Jr., przewodniczący Rady ds. Obrony Zdrowia Dziecka, od lat walczy o prawdę i ochronę zdrowia dzieci. W pewnym nagraniu wyjaśnia i podkreśla, jak firmy farmaceutyczne wpływają na to, w jaki sposób rząd amerykański tworzy politykę zdrowotną i zalecenia profilaktyczne.

Edukacyjne pranie mózgu

Robert F. Kennedy Jr, od wielu lat prezes zarządu ds. obrony zdrowia dzieci walczy z dużymi korporacjami, które przejęły i osłabiły amerykańskie agencje regulacyjne ds. zdrowia.

Jednym z najnowszych przykładów jest sytuacja, w której Robert F. Kennedy Jr reprezentował Dewayne Johnsona, który z powodzeniem przedstawił pozew i wygrał sprawę, udowadniając, że glifosat powoduje raka.

glifosat-roundup.jpg
foto.depositphotos.com

Obecnie toczą się tysiące spraw przeciwko Monsanto, które jest tylko jedną z wielu potężnych firm wpływających na agencje takie jak Food and Drug Administration (FDA) oraz Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

A są to amerykańskie agencje, które ustalają np. normy żywność, leków i inne produkty wytwarzane przez wielkie korporacje, by można było uznać je za bezpieczne.

Organizacje te dostarczają także materiały dla szkół medycznych, które Big Pharma całkowicie przejęła.

W dzisiejszych czasach edukacja zamieniła się w pranie mózgu.

Nauka jest skorumpowana, zmieniana, zignorowana i zmieciona pod dywan tylko dlatego, że zagraża interesom kilku potężnych ludzi i korporacji, za którymi się chowają.

Dlatego musimy być czujni.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak powiedział dr Marcia Angell, lekarz i wieloletni redaktor naczelny „New England Medical Journal” (NEMJ):

Po prostu nie można już wierzyć w większość badań klinicznych, które zostały opublikowane, ani polegać na osąd zaufanych lekarzy lub wytycznych medycyny. Nie czerpię przyjemności z tego wniosku, do którego powoli i niechętnie doszedłem przez dwie dekady jako redaktor „The New England Journal of Medicine”.

Doskonały tego przykładem jest właśnie glifosat, aktywny składnik pestycydów Monsanto Round Up, ponieważ nauka od dziesięcioleci pokazuje, jak niezwykle szkodliwy jest dla zdrowia ludzkiego i środowiska, ale mimo to jest zatwierdzony jako „bezpieczny”.

Big Pharma kontroluje kongres

Korupcja sponsorowana przez Big Pharmę trwa i przenika każdą, nawet rządową instytucję, której zadaniem jest „ochrona” ludzkiego zdrowia.

W rzeczywistości zaledwie kilka lat temu, kilkunastu naukowców z CDC opublikowało anonimowe publiczne oświadczenie opisujące wpływ korporacji farmaceutycznych na politykę Kongresu Stanów Zjednoczonych.

korupcja-farmacja.jpg
foto.depositphotos.com

Dr William Thompson jest wieloletnim naukowcem CDC, który przyznał się do tego, że w swojej karierze upadł w pewnym momencie tak nisko, że brał udział w usunięciu ważnych ustaleń z badania dotyczącego związku szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce z autyzmem i szczególnymi podtypami zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Mowa o szczególnym badaniu, którego współautorem był w 2004 r., które podkreśla, że absolutnie nie ma związku między szczepionką MMR a autyzmem i które to jest często cytowane, gdy próbuje uzasadnić się użycie tej szczepionki.

Big Pharma celowo przeprowadza masowe pranie mózgu i przekupuje władze, aby przekonać nas, że ich propaganda jest prawdziwa, że konieczne jest przyjmowanie ich medykamentów garściami.

Na szczęście coraz więcej ludzi jest świadomych rozprzestrzenia się tych oszustw na całym świecie i coraz więcej uznanych osobistości odkrywa przed nami prawdę.

⇒ Czytaj także: BIG PHARMA WYDAJE ROCZNIE 20 MLD DOLARÓW NA „NAGABYWANIE” LEKARZY

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=w9y-OTaJPOQ&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=p-sWZx6DOMM&feature=emb_logo