BIG PHARMA ROZDAJE „NIEBIESKIE PIGUŁKI” POSŁUSZNYM OBYWATELOM - Odkrywamy Zakryte
BIG PHARMA ROZDAJE „NIEBIESKIE PIGUŁKI” POSŁUSZNYM OBYWATELOM

Życie zaczęło naśladować filmowy scenariusz. Big Pharma rozdaje teraz „niebieskie pigułki”, aby nagrodzić uległych obywateli, którzy otrzymają szczepienie przeciwko Covid-19.

Apteka w Nowej Zelandii zaczęła rozdawać niebieskie pigułki, przypominające te z filmów Matrix, w postaci żelek i życzy „miłego dnia”.

O sprawie poinformował na Twitterze oburzony obywatel.

Inni użytkownicy serwisu poszli w ślad za nim i zaczęli porównywać taką nagrodę w postaci żelek do psiego przysmaku za dobre zachowanie.

Jednak większość odpowiedzi w wątku była wypełniona zinfantylizowanymi dorosłymi, którzy jak dzieci błagali o zdobycie słodkiego poczęstunku.

Niektórzy wręcz świętowali otrzymanie niebieskiej pigułki, udowadniając tym swoją głupotę i znikome predyspozycje do przebudzenia.

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że system użyje różnych metod, aby przekonać przebudzonych do przyjęcia szczepionki: strach, groźba, nagroda… Kij i marchewka, cukierek albo psikus…

Będą drążyć, będą uparcie naciskać, ale nie przekonają tych, którzy wiedzą, jaki rzeczywiście to ma cel – i właśnie w Tobie, w nas, w ludziach, którzy pomimo straszenia nienormalnością żyją normalnie, jest wiara, nadzieja i siła!

Będzie dobrze, zobaczysz 😉

⇒ Czytaj także: MATRIX I PRZENIESIENIE DO KWANTOWEGO ŚWIATA – PROSTY PLAN „ELIT”

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.