PAPIEŻ FRANCISZEK MARIONETKĄ GLOBALISTÓW: „BÓG ROZKAZUJE CENZURĘ”

Papież Franciszek po raz kolejny udowodnił, że jest marionetką, której ruchy kontrolują globaliści. Tym razem oświadczył, że Bóg chce, aby giganci Big Tech nasilili swoje kampanie cenzury przeciwko niezależnym twórcom treści i zmierzyli się z gniewem, który może na nich spaść.

To nie jest żart! Papież Franciszek przedstawił zaskakujące twierdzenia podczas Światowego Spotkania Ruchów Ludowych, liberalnej organizacji stworzonej w celu promowania „sprawiedliwości społecznej” i przeciwdziałania „nienawiści”.

„W imię Boga, proszę gigantów technologicznych, aby przestali wykorzystywać ludzką słabość, ludzką słabość w celu osiągnięcia zysków, nie przejmując się szerzeniem mowy nienawiści, uwodzeniem, fałszywymi wiadomościami, teoriami spiskowymi i manipulacjami politycznymi” – powiedział Franciszek.

Papież Franciszek przywołał również termin „post-prawda”, który został wymyślony przez media establishmentu po tym, jak zaczęły tracić monopol na kontrolowanie informacji, które docierały do społeczeństwa.

Papież najwyraźniej uważa, że ​​to chrześcijańskie i pobożne, aby upoważnić gigantyczne korporacje do zamknięcia wolności słowa, cenzury i życia w kłamstwie.

⇒ Czytaj także: PAPIEŻ FRANCISZEK POPIERA WPROWADZENIE NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.