PAPIEŻ FRANCISZEK POPIERA WPROWADZENIE NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA – Odkrywamy Zakryte
PAPIEŻ FRANCISZEK POPIERA WPROWADZENIE NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA

Papież Franciszek, o którym już od dawna mówiono, że jest marionetką w rękach masonerii, teraz oficjalnie opowiedział się za NWO. Ostatnio przedstawił swoją wizję świata po „pandemii”, w której główną rolę odgrywają globaliści.

W nowym, obszernym książkowym wywiadzie zatytułowanym „Bóg i przyszły świat” papież Franciszek opowiedział o swojej wizji świata po „pandemii” Covid-19.

Książka sanowi zapis rozmów, jakie przeprowadził z Ojcem Świętym dziennikarz z włoskiego dziennika La Stampa, Domenico Agasso.

Głowa Stolicy Apostolskiej oświadczyła, że światowi przywódcy muszą teraz wprowadzić „nowy porządek świata”.

Papież opowiedział się za Wielkim Resetem, jednocześnie przedstawiając plany restrukturyzacji społeczeństwa, aby stało się „bardziej inkluzywne”.

W książce Franciszek również złowieszczo ostrzega, że „świat już nigdy nie będzie taki sam”, podkreślając, że po pandemii „nikt nie może sobie pozwolić na spokojny sen”.

Podkreślił, że nie wyjdziemy z kryzysu tacy sami: albo będzie lepiej, albo gorzej, przy czym każdą niesprawiedliwość możemy uleczyć, „budując nowy porządek świata oparty na solidarności, badając innowacyjne metody wykorzenienia zastraszania, ubóstwa i korupcji”.

Papież zaznaczył, że „droga do zbawienia ludzkości wiedzie przez stworzenie nowego modelu rozwoju, który niewątpliwie koncentruje się na współistnieniu narodów w harmonii ze stworzeniem”.

Franciszek jako drogę do rozwiązania wskazuje na młodych ludzi zaangażowanych w „ruchy ekologiczne”:

Jeśli nie zakasujemy rękawów i od razu nie zajmiemy się Ziemią, dokonując radykalnych wyborów osobistych i politycznych, dokonując „zielonego” zwrotu gospodarczego, kierując rozwój technologiczny w tym kierunku, prędzej czy później nasz wspólny dom wyrzuci nas przez okno.

Papież potwierdza również swoje przekonanie, że świat musi zostać uzdrowiony, bo „w tej chwili jest to kwestia odbudowy z gruzów”, a zadanie to obejmuje zarówno rządzących, jak i resztę ludności.

Jego zdaniem część Wielkiego Resetu wiąże się również z zakończeniem „krótkowzrocznego nacjonalizmu” i innych form „politycznego egoizmu” na korzyść rozwiązań wielostronnych, wprowadzających jeden światowy ład.

⇒ Czytaj także: PAPIEŻ FRANCISZEK W SZPONACH MASONERII

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.