BOEING I AIRBUS OSTRZEGAJĄ PRZED 5G

Szefowie dwóch największych na świecie producentów samolotów, Boeinga i Airbusa, wzywają rząd USA do opóźnienia wprowadzenia nowych usług telefonicznych 5G. Dlaczego?

Kierownictwo Boeinga i Airbusa ponowiło swoje ostrzeżenia, że ​​sygnały sieci 5G, które mają zostać wprowadzone przez amerykańskich gigantów telekomunikacyjnych AT&T i Verizon na początku stycznia 2022 roku, mogą zagrozić bezpiecznej eksploatacji samolotów.

Ostrzegają również, że technologia może mieć „ogromny negatywny wpływ na przemysł lotniczy”.

Prezesi obu producentów samolotów ostrzegli amerykańskiego sekretarza ds. transportu Pete’a Buttigiega, że ​​próba użycia wysokościomierzy radiowych ich samolotów – urządzeń, które pozwalają pilotom lądować w warunkach słabej widoczności i polegają wyłącznie na sygnałach radiowych w celu pomiaru wysokości – stanie się niebezpieczna, jeśli nie niemożliwa, gdy zostanie wdrożona planowana aktywacja 5G na ponad 40 najbardziej ruchliwych lotniskach w kraju.

Dyrektor generalny Boeinga Dave Calhoun i dyrektor generalny Airbus Americas Jeffrey Knittel wręcz błagali administrację Bidena o opóźnienie wprowadzenia 5G w zakresie pasma C, powołując się na potencjalny „ogromny negatywny wpływ na przemysł lotniczy”.

Szacuje się, że ograniczenia mogą spowodować opóźnienia, odwołania lub zmianę miejsc lądowania nawet 4% lotów w USA.

Zmuszenie linii lotniczych do faktycznego lądowania samolotów w innym miejscu może nie tylko powodować niedogodności dla pasażerów, pilotów i personelu, ale może potencjalnie stwarzać problemy prawne, gdyby alternatywna lokalizacja znajdowała się w innym kraju lub państwie, w którym obowiązują inne przepisy.

AT&T i Verizon, główni dostawcy sygnałów 5G, zobowiązali się do zmniejszenia lub ograniczenia siły swoich sieci.

Firmy te jednocześnie dodały, że ich działania nie wpłyną w zauważalny sposób na usługi 5G świadczone klientom indywidualnym i ubolewały nad tym, że przez opieszałość niektórych państw i „podżeganie strachu” są stratne na masowym wdrażaniu sieci 5G.

Ochrona przed promieniowaniem -> więcej na: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: KABAŁA, CZYLI JAK PSYCHOPACI CHCĄ ZNISZCZYĆ CAŁĄ LUDZKOŚĆ

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.