CENZURA DZIAŁA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ! – FACEBOOK BLOKUJE NASZE FANPAGE

Cenzura działa i to ze zdwojoną siłą! Od pewnego czasu borykamy się z ograniczaniem zasięgów i blokowaniem naszych fanpage na Facebooku. Tymczasem w ciągu ostatnich kilku tygodni procedury te zaczęły przybierać mocno na sile…

Jakiś czas temu zarządzający Facebookiem zapowiedzieli, że być może pojawią się zmiany w algorytmie serwisu.

Tyle że to „być może” stało się faktem i coraz więcej fanpage oraz kont „niewygodnych” osób jest blokowanych lub usuwanych.

Cała cenzura polega na tym, że gdy algorytm Facebooka wykryje, że robisz coś, co może nie być zgodne z jego zasadami, może nałożyć na twoje konto lub prowadzony fanpage / grupę pewne ograniczenia.

Te ograniczenia mogą być tylko tymczasowe, np. publikowane posty nie będą widoczne w Aktualnościach lub stałe – ponowne naruszenie „zasad” może na stałe zablokować albo nawet usunąć konto.

Nie dziwi nas, że cenzura Facebooka uderza w fanpage Odkrywamy Zakryte i Świadomy Człowiek, gdyż po prostu publikujemy informacje, które system i władza wolałyby zachować dla siebie, żeby nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Wszelkie próby publikowania treści niepopierających szczepień, o chemtrails, medialnej propagandzie, seksualizacji dzieci w polskich szkołach, lobby LGBT, ustawach rządzących, o których milczy TV, a nawet i ziołolecznictwie oraz naturalnych metodach walki z rakiem (np. medyczna marihuana), są blokowane i zgłaszane jako fałsz lub forma naruszeń zasad Facebooka.

Dlatego APELUJEMY DO WAS!

My się nie poddajemy, działamy dalej – mimo wszystko i wbrew wszystkim ograniczeniom – ale jeżeli nam nie pomożecie, system będzie cieszył się wygraną.

Satysfakcję daje nam sam fakt, że coraz więcej ludzi dowiaduje się nowych rzeczy, zdobywa nowe informacje, poszerza swoją wiedzę i poznaje prawdę.

Jak możesz na pomóc?

  1. Polub i obserwuj lub zaproś znajomych do polubienia i obserwowania naszych fanpage:
  1. Codziennie zaglądaj na nasze strony po nową dawkę wiedzy i odkrytej prawdy – zapisz się do subskrypcji i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach

 

  1. Udostępniaj nasze posty, artykuły i publikowane treści na swojej tablicy i w grupach, do których należysz.

 

  1. Kliknij TUTAJ i przekaż darowiznę – jesteśmy portalami niezależnymi, zbieramy środki po to, aby móc rozszerzać swoją działalność i trafić do jeszcze szerszego grona zainteresowanych.

 

5. Sam możesz również założyć grupę na Facebooku, w której będziesz publikował nasze treści.

Pamiętajcie – System pęka i robi nerwowe ruchy, aby zatrzymać lawinę świadomych ludzi.  RAZEM możemy więcej!

*Klikając w tekst zaznaczony niebieską czcionką, zostaniesz przekierowany do odpowiednich stron.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI