COVIDOWA IZOLACJA OBYWATELA –  KONTENEROWY OBÓZ FEMA POWSTANIE W LUBLINIE

Izolacja, izolacja i jeszcze raz izolacja – takie całkowite odcięcie się od świata zewnętrznego i innych ludzi przewiduje dla nas obóz władzy. Niczym Żydzi podczas wojny w gettach, tak teraz my – Polacy – też mamy zostać uwięzieni. Na terenie Polski powstają pierwsze obozy obserwacyjno-izolacyjne, które tworzą naszpikowane nowoczesną technologią kontenery.

Wygrany przetarg

Zakład Urządzeń Radiolokacyjnych „ZURAD” Sp. z o.o. został utworzony w dniu 07.06.2004 r. na bazie majątku Zakładu Urządzeń Radiolokacyjnych ZURAD wchodzącego w skład Centrum Naukowo Produkcyjnego Elektroniki Profesjonalnej „RADWAR” S.A.

Działalność zakładu przez wiele lat skupiała się głównie na produkcji mierników pomiaru prędkości pojazdów w ruchu drogowym.

W następnych latach wdrożono do produkcji m.in. specjalne kontenery sztabowe oraz kontenerowe, tajne kancelarie.

W 2016 roku Zakład Urządzeń Radiolokacyjnych „ZURAD” Sp. z o.o. zmienił swoją nazwę na ZURAD Sp. z o.o. i to właśnie ta spółka wygrała pierwszy w Polsce kompleksowy przetarg na utworzenie obszaru obserwacyjno-izolacyjnego, systemu segregacji (triażu) i bezpiecznego transportu pacjentów z podejrzeniem zarażenia wirusem SARS CoV-2.

kontener-covid.jpg
Źródło: PGZ

W założeniu chodzi o zminimalizowanie ryzyka transmisji koronawirusa na osoby zgłaszające się do szpitala, niezarażone koronawirusem, czyli głównie pacjentów przyjmowanych na wizyty i zabiegi planowe.

Przetarg na taki obóz ogłosił Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie i to tam ma on powstać.

Kontenerowy obóz izolacji

Zaproponowane przez spółkę ZURAD rozwiązanie składa się z sześciu kontenerów naszpikowanych nowoczesną technologią.

Kontenery mają charakter modułowy, więc można je łatwo przetransportować, zamontować, składować i dostosowywać do wymaganych potrzeb i funkcji.

covidowa-izolacja.jpg
Źródło: PGZ

W swej tradycyjnej wersji wewnątrz kontenera będzie mieścił się mały szpital – z łóżkami, szafkami i innym osprzętem.

W wyposażeniu kontenerów jako opcja dodatkowa będzie możliwa instalacja systemu wirusobójczych lamp UVc.

kontener-szpitalny.jpg
Źródło: PGZ

System został opracowany przez spółkę ZURAD we współpracy z pracownikami Politechniki Białostockiej i jest już stosowany przy robocie RobUV służącym do dezynfekcji pomieszczeń.

Spółka otrzymała nawet za to rozwiązanie nagrodę „Defender” na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach w 2020 roku.

kontenery-covid.jpg
Źródło: PGZ

Dodatkowo każdy kontener może zostać wyposażony w wiele inteligentnych funkcji, które obejmują:

  • montaż systemu wentylacji o właściwej ilości wymian z odzyskiem ciepła;
  • bramkę biometryczną z pomiarem temperatury;
  • system do rozpoznawania i identyfikacji twarzy;
  • system do skanowania dokumentów;
  • pomieszczenia izolujące pacjenta z podejrzeniem zarażenia SARS CoV-2;
  • systemy komunikacji werbalnej – system ma służyć komunikacji z pacjentem przebywającym w kontenerze;
  • system termowizyjny w podczerwieni – stale monitorujący ciepłotę ciała osób przebywających w poczekalniach.

ZURAD zapowiada, że kontenerowe obozy mogą przydać się także na przyszłość w razie wystąpienia innych typów klęsk żywiołowych lub epidemicznych.

Taką oto przyszłość przygotowało dla nas „demokratyczne” państwo w XXI wieku – lokalny obóz FEMA – zamknąć obywatela w blaszaku i kontrolować okiem „wielkiego brata”.

⇒ Czytaj także: FEMA – OBOZY KONCENTRACYJNE NWO

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.