EVENT 201 – PANDEMICZNE ĆWICZENIA PRZEWIDZIAŁY PRZYSZŁOŚĆ KORONAWIRUSA NA DŁUGO PRZED JEGO WYSTĄPIENIEM

Event 201 to zorganizowane 18 października 2019 r. przez Fundację Billa i Melindy Gatesów, Szkołę Zdrowia Publicznego Johns Hopkins Bloomberg oraz Światowe Forum Ekonomiczne wydarzenie w Nowym Jorku, na którym odbyła się symulacja wybuchu koronawirusa. Ciekawe jest to, że pandemię przewidziano na długo przed pierwszym udokumentowanym przypadkiem infekcji…

Pandemiczne ćwiczenia

W październikowym spotkaniu w Nowym Jorku wzięli udział decydenci polityczni, urzędnicy, kierownictwo, a także eksperci ds. zdrowia, którzy pracowali razem nad symulowanym wybuchem wirusa koronowego.

Ćwiczenia z pandemią, zatytułowane „Event 201”, ulokowały uczestników wydarzenia w samym centrum niekontrolowanego wybuchu wirusa, który rozprzestrzenił się jak pożar i spowodował spustoszenie na całym świecie.

Według relacji Johna Hopkinsa, w symulacji CAPS (koronawirus) spowodował śmierć 65 milionów ludzi w ciągu 18 miesięcy.

Przepowiedziana przyszłość

Scenariusz wydarzenia pokazuje, w jaki sposób hipotetyczny, odporny wirus (nazywany CAPS) paraliżuje handel i podróże oraz pogrąża światową gospodarkę.

O dziwo, właśnie tak się stało.

Zwiększone środki bezpieczeństwa już ograniczają podróże.

W Chinach ponad 23 miliony ludzi jest teraz uwięzionych w swoich miastach, domach i odciętych od świata zewnętrznego.

Wpływ na globalną gospodarkę to tylko kwestia czasu.

Profesor z Imperial College London ostrzegł, że koronawirus ma ten sam wskaźnik zabijania co hiszpańska grypa, która pochłonęła życie 20-50 milionów ludzi w 1918 roku.

Globalistyczne rozwiązania

Oczywiście Bill Gates, znany fanatyk globalizacji, wraz z innymi zwolennikami jego poglądów, przedstawili od razu szczegółowy plan walki z pandemią, upatrując rozwiązania w kampanii na rzecz większego globalizmu.

W celu dalszego rozwoju globalizmu jako antidotum na hipotetyczny wybuch, uczestnicy wydarzenia „Event 201” zaproponowali, aby:

  • Rządy, organizacje międzynarodowe i firmy planowały, w jaki sposób wykorzystać kluczowe funkcje korporacyjne w wybuchy poważnej pandemii.

 

  • Przemysł, rządy krajowe i organizacje międzynarodowe współpracowały w celu zwiększenia liczby medycznych środków zapobiegawczych na poziomie międzynarodowym oraz w celu umożliwienia ich szybkiego i sprawiedliwego rozpowszechnienia podczas poważnej pandemii.

 

  • Kraje, organizacje międzynarodowe i globalne firmy transportowe powinny współpracować w celu utrzymania podróży i handlu podczas poważnych pandemii.

 

  • Rządy powinny zapewnić więcej zasobów oraz wsparcie na rozwój i produkcję szczepionek, środków terapeutycznych i diagnostyki potrzebnych podczas poważnej pandemii.

 

  • Organizacje międzynarodowe powinny priorytetowo potraktować zmniejszenie wpływu epidemii i pandemii na gospodarkę, wspierając globalny biznes.

 

  • Rządy i sektor prywatny powinny nadać większy priorytet opracowaniu metod zwalczania dezinformacji przed kolejną walką z pandemiami.

Podkreślmy tylko, że wszystko to wydarzyło się na długo przed pierwszym udokumentowanym przypadkiem infekcji koronawirusem!

A teraz ci sami globaliści, do których należy patent na wirusa i którzy „tylko” przewidzieli oraz zainicjowali jego powstanie i rozprzestrzenianie, ogłosili, że wspierają firmy biotechnologiczne, które oczywiście opracowują szczepionkę przeciw wirusowi z Wuha.

Trudno uwierzyć, że to wszystko jest tylko dziwnym zbiegiem okoliczności…

⇒ Czytaj także: WIRUSY – DOCHODOWY BIZNES NWO

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.