FACEBOOK KAPITULUJE I NIE BĘDZIE USUWAŁ POSTÓW TWIERDZĄCYCH, ŻE COVID JEST DZIEŁEM CZŁOWIEKA – Odkrywamy Zakryte
FACEBOOK KAPITULUJE I NIE BĘDZIE USUWAŁ POSTÓW TWIERDZĄCYCH, ŻE COVID JEST DZIEŁEM CZŁOWIEKA

Po miesiącach spędzonych na usuwaniu wszelkich postów, które twierdziły, że koronawirus mógł być stworzony lub wyprodukowany przez człowieka, Facebook zmienił zdanie. Portal ponoć nie będzie już usuwał takich postów.

Rzecznik Facebooka w środę (26.05.2021 r.) powiedział:

W świetle trwających dochodzeń w sprawie pochodzenia [Covid-19] i po konsultacji z ekspertami ds. zdrowia publicznego, nie będziemy już usuwać na naszym portalu postów z twierdzeniami, że ​​[Covid-19] jest wytworem człowieka. […] kontynuujemy współpracę z ekspertami ds. zdrowia, aby nadążać za zmieniającym się charakterem pandemii i regularnie aktualizować nasze zasady w miarę pojawiania się nowych faktów i trendów.

Jak na razie Facebook (który jest również właścicielem Instagrama) jest jedynym serwisem społecznościowym, który częściowo skapitulował i odwrócił bieg.

Twitter i YouTube nie wypowiadają się na razie na temat ich własnych zasad.

Zmiana stanowiska serwisu Facebook następuje po tym, jak Biały Dom ogłosił 90-dniowy termin dla amerykańskiego wywiadu na przedstawienie „ostatecznej” oceny pochodzenia koronawirusa.

Jeszcze kilka tygodni temu samo sugerowanie możliwości „wypadku laboratoryjnego” – nawet nie twierdzenie, że wirus został stworzony przez człowieka – było podstawą do cenzurowania w mediach społecznościowych.

Teraz powoli stanowiska w tej sprawie się zmieniają i czekamy, aż wulkan faktów wybuchnie i „teorie spiskowe” staną się prawdą…

⇒ Czytaj także: KORONAWIRUS I SIEĆ 5G – ZABÓJCZA PARA!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.