LOTERIA DLA ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID-19 – A TY SPRZEDASZ SIĘ RZĄDOWI?

Polskojęzyczny rząd przygotował dla zaszczepionych nie lada „gratkę”. Od 1 lipca 2021 roku rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień. Pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk przedstawił ostatnio jej szczegóły. Nam rodzi się w głowie tylko jedno pytanie – ile osób sprzeda swoje zdrowie rządowi w imię miliona złotych?

Wysiłki w nakłanianiu społeczeństwa do udziału w wielkim eksperymencie medycznym trwają.

Po tym jak metoda kija nie poskutkowała i wszelkie zakazy, obostrzenia, lockdowny, straszenia liczbą dziennych zachorowań, ilością ofiar śmiertelnych itd. nie przyniosły skutku, teraz polskojęzyczny rząd przybrał strategię marchewki.

Od 1 lipca rusza Loteria Narodowego Programu Szczepień realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa.

Do loterii dla osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 dołączają także niektóre samorządy, które oferują nagrody dla swoich mieszkańców.

Rząd chwali się, że przygotowane nagrody będą bardzo atrakcyjne, ponieważ założono, że:

  • Co 2000 osoba, która przystąpi do loterii wygrywa 500 zł, a każdy uczestnik otrzymuje 4 szanse na wygraną.
  • Co tydzień do wygrania będzie 2 x 50 000 zł + hulajnogi elektryczne i vouchery na paliwo, ubezpieczeniowe itd.
  • Co miesiąc 2 x 100 000 zł + samochody hybrydowe.
  • W finale loterii 2 x 1 000 000 zł + samochody hybrydowe.

W loterii udział będzie mogła wziąć udział każda osoba, która do tej pory się zaszczepiła lub zarejestrowała.

Jak wyliczył Michał Dworczyk, całość będzie kosztować Polskę ponad 140 mln zł. Zaznaczył, że to dużo, ale zdaniem rządu te pieniądze są przeznaczone na szczytny cel jak najszybszego poradzenia sobie z koronawirusem.

I tak oto rząd chce kupić Ciebie, Twoją wolność, Twoje zdrowie, Twoją własność… To wszystko za Twoje pieniądze odprowadzane w podatkach, VAT-ach i innych złodziejskich kosztach, bez których sam odłożyłbyś ten milion, i to bez łaski!

A tak liczą na Twoją naiwność i czekają, czy się sprzedasz, czy jednak zachowasz zdrowy rozsądek…

Swoją drogą to już kolejny raz, kiedy rząd wpada na pomysł „atrakcyjnych” loterii. Więcej o poprzedniej przeczytasz w poniższym artykule.

⇒ Czytaj także: POLSKOJĘZYCZNY RZĄD MA POLAKÓW ZA IDIOTÓW!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.