FRANCJA GROZI PRACOWNIKOM SŁUŻBY ZDROWIA WPROWADZENIEM OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ – Odkrywamy Zakryte
FRANCJA GROZI PRACOWNIKOM SŁUŻBY ZDROWIA WPROWADZENIEM OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ

Francuski rząd twierdzi, że poziom przyjętej szczepionki Covid-19 wśród pracowników służby zdrowia „jest nie do przyjęcia” i ostrzega, że ​​jeśli wskaźniki szczepień nie ulegną poprawie, szczepienie może być obowiązkowe.

Rzecznik rządu Gabriel Attal w wywiadzie dla gazety Le Parisien powiedział:

Przez ostatni rok nasi pracownicy służby zdrowia byli bohaterami, ale wskaźnik szczepień jest obecnie nie do zaakceptowania.

Powtarzając słowa ministra zdrowia Oliviera Verana, Attal podkreślił, że przyjęcie szczepionki jest jedynym odpowiedzialnym zachowaniem dla pracowników służby zdrowia.

Odmowa zaszczepienia się, gdy jest się pracownikiem służby zdrowia, byłaby nieodpowiedzialna… Wszyscy zakasują rękawy, aby wydostać nas z tej epidemii. Teraz muszą podwinąć je na ramieniu, aby się zaszczepić – powiedział Attal.

Attal dodał, że rząd będzie nadal zachęcał osoby pracujące w placówkach opieki zdrowotnej do zgłaszania się i otrzymywania szczepionki, ale jeśli to nie zadziała, uczynienie szczepienia przeciw Covid-19 obowiązkowym, jest jak najbardziej realne.

Wcześniej premier Jean Castex ujawnił, że tylko 40 procent pracowników służby zdrowia we Francji zostało zaszczepionych przeciwko Covid-19.

Nie wpisuje się to w statystyki, których oczekują globaliści, więc jeśli nie prośbą – to groźbą.

W ten oto sposób otrzymujemy „piękny” przykład tego, jakimi sposobami dążą do zniewolenia i uzależnienia ludzkości od systemu.

⇒ Czytaj także: DANIA ODRZUCA PRZYMUS SZCZEPIEŃ! LICZNE PROTESTY POSKUTKOWAŁY

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.