„Międzynarodowy marsz o wolność” to kontynuacja wielotysięcznych protestów, które odbyły się od początku ogłoszenia „epidemii”. Są to protesty ponad podziałami różnych środowisk i organizacji. Tym razem jednego dnia – my Polacy w Warszawie – będziemy jednoczyć się z ludźmi na całym świecie , by walczyć o zakaz przymuszania do szczepień.

Chcemy powrotu do normalności!

Liczne protesty, które odbywają się w Polsce od początku „pandemii”, a zwłaszcza 6 czerwca (Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień), 10 lipca, 16 sierpnia, 12 września 2020 roku i 24 października 2020 r. w Warszawie nie miałyby miejsca, gdyby nie kampania społeczna #stopCOVID1984.

Została ona powołana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Jej organizatorzy w imieniu wszystkich Polaków walczą o powrót do normalności.

W zaproszeniu na protest ogólnopolski napisano:

Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr. Zbigniewa Martykę, prof. dr. hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny. Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny, jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane. Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.

I w Polsce, i na całym świecie ludzie mają DOŚĆ!

Dość noszenia „chroniących” bawełnianych maseczek i/lub przyłbic, dość izolowania się od innych, dość bezczynnego siedzenie w domu, dość płacenia składek zdrowotnych na nierealizowane usługi opieki zdrowotnej, dość lekceważenia petentów w urzędach, dość ignorowania istnienia innych chorób niż Covid-19!

W liście otwartym skierowany m.in. do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, szefa MEN Dariusza Piontkowskiego, a także parlamentarzystów i ekspertów, prof. dr hab. Ryszard Rutkowski z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku napisał:

 […] politycy i kółka różańcowe polityków, czy weźmiecie na swoje sumienie tragedię setek tysięcy ludzi, którzy stracili swoje biznesy, pracę, plany życiowe i marzenia? Czy uregulujecie z własnych kieszeni ponad 100 miliardów długu i strat, a mówi się o 230 miliardach w ostatecznym rachunku. Lekarze, znów politycy, „naukowcy”, „księża”! Czy spojrzycie w oczy tysiącom ludzi, którzy stracili bliskich albo ich stan zdrowia to walka o życie, bo i tak ledwo zipiąca służba zdrowia przerodziła się tragifarsę?

Zabranialiście ludziom odwiedzin ciężko chorych, zabranialiście wizyt w przychodniach, a nawet udziału w pogrzebie. Jak się z tym czujecie, zakładacie maseczki i przyłbice po same oczy, żeby nie widzieć, do czego doprowadziliście? Policzyliście ilu ludzi po prostu umarło z powodu waszych histerii i irracjonalnych egoistycznych i megalomańskich guseł, co nazywacie „dbałością o innych”? Dziennikarze, jak wam wychodzi makijaż, gdy patrzycie w lustro, prostą linią? Dostrzegliście już swoją śmieszność?

Na całe szczęście są ludzie i miejsca, które wychodzą ponad rządową cenzurę i autocenzurę polskich lekarzy, by w ten sposób przełamywać barierę społecznego zakłamania.

Marsz o wolność – łączymy siły!

Kontynuacją wielotysięcznych protestów będą organizowane międzynarodowe akcje m.in. przeciwko przymusowi szczepień.

19.12.2020 r. (sobota) o godz. 12:00 w Warszawie odbędą się tym razem w trzech formach:

  • protestu pod Ministerstwem przy ul. Miodowej 15,
  • marszu niewolników, który ruszy ulicami Warszawy z placu Zamkowego,
  • przejazdu o wolność samochodami spod Stadionu Narodowego.

Tego samego dnia o wolność będą z nami walczyć ludzie w Argentynie, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Holandii i Austrii.

Nie czekaj, aż zamkną cię w klatce! Dołącz do marszu i Ty! (wydarzenie na FB)

Z wytycznymi i szczegółami wydarzenia możesz zapoznać się TUTAJ.

⇒ Czytaj także: OGÓLNOŚWIATOWA DEMONSTRACJA W BERLINIE PRZECIWKO „PANDEMII” PRZYCIĄGNĘŁA MILIONY PROTESTUJĄCYCH

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.