OGÓLNOŚWIATOWA DEMONSTRACJA W BERLINIE PRZECIWKO „PANDEMII” PRZYCIĄGNĘŁA MILIONY PROTESTUJĄCYCH

Ogólnoświatowa demonstracja w Berlinie przeciw „pandemii”, która odbyła się 29.08.2020 roku, przyciągnęła miliony protestujących z całej Europy (i nie tylko), w tym dziesiątki tysięcy Niemców. Tłum wystąpił przeciwko Billowi Gatesowi, żądał przebudzenia ludzkości i odrzucenia skorumpowanej Big Pharmy oraz zasad elity, która kieruje świat w kierunku „globalnego totalitaryzmu” i „niewolnictwa”.

Polska reprezentacja

29 sierpnia 2020 r. do Berlina zjechali ludzie ze wszystkich krajów, aby chronić pokój i wolność Europy.

Polskę reprezentowała silna grupa działaczy z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

O szczegółach demonstracji i o tym, jak berlińska policja próbowała stłumić protest 4-milionowego tłumu świadomych ludzi pisała na swoim profilu na Facebooku, działaczka społeczna Justyna Socha:

Najpierw kazali nam zachować dystans lub założyć maseczki. Później zakazali organizatorom z jednej z 15 ruchomych scen na ciężarówce przemawiać, śpiewać i puszczać muzyki. Zagrozili odebraniem drogiego sprzętu nagłośnieniowego. Nie dane było im przejechać wraz z morzem ludzi ulicami Berlina.

Następnie policjanci powiedzieli, że rozwiązują zgromadzenie. Protestujący radzili usiąść, wtedy niemieckie prawo nie pozwala wyciągać ludzi z tłumu. Za kordonem stali odważnie lekarze dyskutując i przekonując policjantów.

Po pewnym czasie po prostu sobie poszli. Większość protestujących radziła jednak zostać w miejscu. My z grupą Polaków postanowiliśmy zrobić przemarsz trasą protestu niosąc litery układające napis: STOP PLANDEMII, co głośno krzyczeliśmy na przemian ze słowem wolność w trzech językach. Na przodzie nieśliśmy duży znak Polski Walczącej, a z tyłu polskie flagi.

Godna reprezentacja Polski w berlińskim proteście przeciwko „pandemii” udowodniła, że i my – świadomi Polacy – mamy dość tej ogólnoświatowej inscenizacji.

berlin-protest.jpg
Źródło: Internet

Przemówienie legendy

Do ogromnego tłumu protestujących w Berlinie Z podium przy Bramie Brandenburskiej przemówił Robert F. Kennedy Jr. – legenda walki o ludzkie zdrowie.

„Pandemia jest kryzysem wygody elity, która dyktuje taką politykę”, powiedział i pochwalił ogromną berlińską publiczność za to, że znajduje się na pierwszej linii walki z globalnym totalitaryzmem.

Pięćdziesiąt lat temu przybył do tego miasta mój wujek John F. Kennedy. Przybył na tę ziemię, ponieważ Berlin był pierwszą linią walki z globalnym totalitaryzmem. Dziś znowu Berlin jest frontem przeciwko globalnemu totalitaryzmowi – powiedział Kennedy Jr., słysząc okrzyk aprobaty tłumu.

Podczas swojego przemówienia Kennedy Jr. powiedział, że skorumpowane amerykańskie media głównego nurtu podają do informacji publicznej, że przyjechał do Berlina „aby porozmawiać z około pięcioma tysiącami nazistów”.

Ale patrzę na ten tłum i widzę przeciwieństwo nazizmu. Widzę ludzi demokracji. Ludzi, którzy chcą otwartego rządu. Ludzi, którzy chcą liderów, którzy nie zamierzają ich okłamywać. Ludzi, którzy chcą przywódców, którzy nie będą tworzyć arbitralnych zasad i przepisów, aby zaaranżować posłuszeństwo ludności.

Chcemy, aby pracownicy służby zdrowia, którzy nie mają finansowych powiązań z przemysłem farmaceutycznym, pracowali dla nas, a nie dla Big Pharmy.

Patrzę na ten tłum. Widzę wszystkie flagi Europy. Widzę ludzi w każdym kolorze. Widzę ludzi z każdego narodu. Każda religia. Wszyscy troszczą się o godność człowieka, o zdrowie dzieci. O wolność polityczną. To jest przeciwieństwo nazizmu.

Rządy kochają pandemie. Kochają pandemie z tego samego powodu, dla którego kochają wojny. Ponieważ daje im możliwość narzucenia populacji wielkiej kontroli, której w innym przypadku populacja nigdy by nie zaakceptowała.

Jest dla mnie tajemnicą to, że wszyscy ci ważni ludzie, tacy jak Bill Gates i Tony Fauci, niby planowali i myśleli o tej pandemii od dziesięcioleci, a jednak teraz wydaje się, że nie wiedzą, o czym mówią.

Oni to wymyślają na bieżąco. Wymyślają liczby. Nie mogą dać nam testu PCR, który faktycznie działa. Muszą zmienić oznaczenie Covid na aktach zgonu, aby wyglądało na bardziej niebezpieczne. Jedyną rzeczą, w której są dobrzy, jest podsycanie strachu.

Kennedy Jr. wielokrotnie podkreślał w swym wystąpieniu, że jedyną rzeczą, jakiej potrzebuje rząd, aby zmienić ludzi w niewolników, jest strach.

To właśnie strach został wykorzystany po to, aby zatrzymać ludzi w kwarantannie i wprowadzić masową technologię 5G, rozpocząć proces uzależnianie nas od waluty cyfrowej i kontroli bankowego konta.

Jak podkreślał – to wszystko właśnie jest początkiem niewolnictwa.

⇒ Czytaj także: TYSIĄCE PROTESTUJĄCYCH W MONTREALU WYSTĄPIŁO PRZECIWKO NOSZENIU MASECZEK

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=9I5QHJsNQ20