CZY HITLER PRZEŻYŁ WOJNĘ I UCIEKŁ DO ARGENTYNY?

Czy Hitler przeżył wojnę, a potem spokojnie dożył starości i umarł w Argentynie? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje się od dawna. Wielu specjalistów próbuje odkryć prawdę na temat śmierci Adolfa Hitlera – czy niemiecki dyktator zginął w bunkrze, czy może jednak nie? Sprawa komplikuje się tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę odtajnione w 2014 roku akta FBI…

Inna czaszka

Według oficjalnych danych brutalny dyktator, zawstydzony porażką w kwietniu 1945 r., strzelił sobie w głowę w bunkrze w Berlinie, a jego żona Eva Braun przyjęła pigułkę z cyjankiem.

Ich ciała następnie szybko spalono i pochowano w płytkim grobie.

Śmierć Hitlera została ogłoszona przez niemiecką propagandę nazistowską 1 maja 1945 r.

2 maja Armia Czerwona „wyzwoliła” Berlin, a wkrótce potem sowieckie media państwowe oświadczyły, że znalazły zwłoki Hitlera.

Nikt nie twierdził, że był świadkiem, że Hitler i Braun popełnili samobójstwo, ale kilku niemieckich oficerów twierdziło, że znaleźli dwa ciała w bunkrze, z których jedno wyglądało jak Adolf Hitler.

Ich ciała następnie szybko spalono i pochowano w płytkim grobie, zanim na miejsce dotarli Rosjanie.

Zgodnie z oficjalną historią, aby uciszyć pogłoski, że Adolf Hitler nie umarł w kwietniu 1945 r., „czaszkę Hitlera” wystawiono w Moskwie w 2000 r.

W 2009 r. Nick Bellantoni archeolog z Connecticut i specjalista od kości przeprowadził badanie, które wykazało, że ta czaszka z dziurą po kuli należała do kobiety w wieku od 20 do 40 lat.

Ponieważ czaszka Evy Braun nie miałaby dziury po kuli, prawdopodobnie nie należała również do żony Hitlera.

Hitler na wygnaniu

Historyk Abel Basti również twierdzi, że Hitler przeżył, co szczegółowo opisał w nowym wydaniu swojej książki opublikowanej w Argentynie „Hitler na wygnaniu”.

Autor twierdzi, że uzgodniono z USA, że Hitler ucieknie i że nie powinien wpaść w ręce Związku Radzieckiego.

Ta sama sytuacja dotyczyła również wielu naukowców, przedstawicieli wojska i szpiegów, którzy później brali udział w walce z reżimem sowieckim.

Basti uważa, że ​​Hitler dotarł w bezpieczne miejsce tunelem pod Kancelarią Rzeszy połączoną z lotniskiem Tempelhof, gdzie śmigłowiec czekał na przetransportowanie dyktatora do Hiszpanii.

Podróżując najpierw na Wyspy Kanaryjskie, Hitler następnie udał się do Argentyny łodzią podwodną, ​​gdzie mieszkał przez dziesięć lat, zanim osiadł w Paragwaju pod ochroną dyktatora Alfredo Stroessnera.

Dom, w którym Hitler spędził ostatnie lata swojego życia, jest wielkim dworem podobnym do niesławnej rezydencji Hitlera w Alpach w Berghof.

Położony jest nad jeziorem Nahuel Huapi w Patagonii w Argentynie, w odległym górzystym raju pełnym domów nazistowskich uchodźców.

Plany rezydencji zwanej „Residencia Inalco” są podobne do architektury schronienia Hitlera w Alpach, z sypialniami połączonymi z łazienkami i garderobami oraz herbaciarnią zlokalizowaną przy małej farmie.

Podobnie jak Berghof, dom Inalco można było obserwować tylko z jeziora – las z tyłu ograniczał widok z lądu.

Basti wyjaśnia dalej, że zamożne rodziny, które pomagały Hitlerowi przez lata, były odpowiedzialne za organizację jego pogrzebu.

Hitler został pochowany w podziemnym bunkrze, który jest teraz eleganckim hotelem w mieście Asuncion.

W 1973 roku wejście do bunkra zostało zamknięte, a 40 osób przyszło pożegnać się z Hitlerem.

Wśród nich był Fernando Nogueira de Araujo, który następnie udzielił wywiadu do gazety i opowiedział o ceremonii.

Polowanie na Hitlera

Basti nie jest sam w teorii o przeżyciu i ucieczce Hitlera.

Działacz CIA z 21-letnim doświadczeniem, Bob Baer i jeden z najbardziej elitarnych oficerów wywiadu Ameryki opisał coś podobnego w serialu „Polowanie na Hitlera”, który został wyemitowany po raz pierwszy na ekranie History Channel w 2015 roku.

Baer i jego zespół twierdzili wówczas, że odkryli dowód na to, że Hitler uciekł, popierając swoją tezę 700 stronami odtajnionych w 2014 roku dokumentów FBI z 14 sierpnia 1945 r. (akt sprawy FBI 65-53615. P.1. I P.2.).

Wśród tych dokumentów znajduje się również następujący raport:

Jest to relacja z pierwszej ręki osoby o imieniu Guydano, która została wysłana na spotkanie z Hitlerem i jego towarzyszami podróży (łącznie pięćdziesiąt osób), gdy tylko wyszli z okrętów podwodnych w Argentynie, dwa i pół tygodnia po upadku Berlina.

Guydano wyjaśnił, że ta sprawa została zorganizowana przez sześciu najwyższych urzędników w Argentynie i był gotowy ujawnić ich nazwiska, gdy tylko zostanie złapany Hitler.

Był przekonany, że to tylko kwestia czasu, zanim Hitler zostanie aresztowany i obawiał się, że zostanie oskarżony o udział w spisku.

A oto kolejny raport z 14 lipca 1945 r. o nazistowskich okrętach podwodnych przypływających do Argentyny:

Plik 65-53615 na temat Adolfa Hitlera zaczął być udostępniany naukowcom przez FBI na podstawie ustawy o wolności informacji z 26 kwietnia 1976 r., choć w formie zredagowanej.

Oficjalne źródła jednoznacznie wskazują: zero dowodów na to, że Hitler zmarł w Berlinie.

Jeden z badaczy zauważył, że urzędnicy armii amerykańskiej w Niemczech nie zlokalizowali ciała Hitlera, ani nie ma wiarygodnego źródła, że ​​Hitler nie żyje.

Podejrzenia wcześniej wspomnianego Bellantoniego z badania fizykalnego zostały potwierdzone, gdy zostały poparte molekularną analizą genetyczną.

Czaszka, którą Rosjanie przedstawili jako dowód na samobójstwo Hitlera przez dziesięciolecia, należała do niezidentyfikowanej kobiety.

Tymczasem, gdy po ujawnieniu dokumentów FBI i rozgłosie o ucieczce Hitlera, w marcu i lipcu 2017 roku rosyjskie służb upoważniły zespół badaczy do przeprowadzenia analiz szczątków Hitlera.

Badania z 2018 roku przeprowadzone przez francuskich naukowców rzekomo na fragmencie tejże samej czaszki wykazały, że zachowany fragment jest „całkowicie porównywalny” do radiogramów czaszki Hitlera, które zrobiono rok przed jego śmiercią.

Czy Hitler rzeczywiście popełnił samobójstwo, czy jednak przeżył i uciekł do Argentyny?

⇒ Czytaj także: MARTIN BORMANN – „HITLEROWSKI” AGENT ILUMINATI?

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu ⇒ KLIK

♦ Współpraca reklamowa ⇒ [email protected]

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie ⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=NG-R2Z9Yc74